noni baner
noni owoc baner
Strona główna
Spis chorób
Zamówienie Soku Noni

Leczenie Naturalne Zatok Sokiem Noni Opinie Ludzi

 

Zatoki zapalenie zatok : Poznałam sok noni we wrześniu 1997. Zaczęłam pić w tym samym czasie jak miałam niepokojące wyniki badań na przewlekłe zapalenie  zatok.  Teraz  nie  muszę  już  korzystać z inhalatorów czy zastrzyków na alergię. Sok  także  pomógł moim córkom (bliźniaczkom) na dławiec krtaniowy i ciągły katar. Mój syn miał także bardzo dobre wyniki. Wszyscy mamy! Zaczęłam się dzielić informacjami o soku z każdym z kim się spotkam. Bez wątpliwości, sok noni całkowicie zmienił moje życie! 

--Dianne H., CAN 15 czerwca 2001 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Sok Noni całkowicie wyleczył mnie z zapaleniem zatok, chronicznego zmęczenia, i wysokiej gorączki. Leżałam w łóżku przez cztery miesiące. Złagodził moją depresję i poważną nerwicę. Brałam dużo antybiotyków które mi nic nie pomagały. W końcu zdecydowałam się na sok noni. Miałam bóle miesiączkowe do czasu kiedy spróbowałam pierwszy raz soku noni. Moja energia zwiększyła się. Sok pomógł mi na wszystkie dolegliwości zdrowotne mojego życia. 

--Debbie H., USA 30 czerwiec 2000 

 

Cierpiałem  przez  dziesięć  lat  na zatokowe bóle głowy i zakażenia. Od kiedy piję sok noni (około cztery miesiące) nie miałem żadnego zatokowego bólu głowy. Mogę normalnie żyć dzięki sokowi noni. 

--Gary C., USA 26 kwietnia 2003 
       
gcoleman73@yahoo.com

 

Zaczęłam picie soku noni siedem tygodni temu i od tego czasu poziom mojej energii rośnie. Sok noni zmienił moje życie. Już nie mam nadkwasoty, bóle w rękach i nadgarstkach minęły, ból w kolanach minął i nie używam żadnych leków na zatoki od ponad miesiąca. Mogę chodzić schodami w górę i w dół bez zadyszki. Mogłabym mówić i mówić o tym soku tak bardzo zmienił moje życie. Dlaczego nie ma zmienić twojego? 

--Mary T., USA 2 kwietnia 2003 
           
lucky13mt@aol.com

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Piję sok  noni  od ponad roku! Utrzymuje mnie w zdrowiu i już przez długi czas nie zapadam na zapalenie zatok tak jak to było wcześniej. Chorowałam także na zapalenie oskrzeli—nie choruję na nie od chwili rozpoczęcia picia soku! Kiedyś nie było dnia żebym nie czuła się chora! Sok pomaga mi w wielu sprawach takich jak ból zębów, zakażenia ucha , stłuczenia czy skaleczenia. Pomógł szybko zagoić blizny!  Jestem bardzo szczęśliwa — sok noni stał się dla mnie artykułem pierwszej potrzeby!  Używam go na wszystko, nawet do kąpieli!  Jest rzeczywiście moim ratunkiem! 

--Debbie H., USA 19 sierpień 2001 

 

Piję  sok  noni  od 5 lat. Zacząłem pić ze względu na problemy z zatokami.  Jestem  szczęśliwy  mogąc  poinformować,  że  nie wziąłem antybiotyku od 5 lat (właściwie to dorastałem biorąc je ciągle na problemy z zatokami).  Jestem  też  perkusistą i gram na  marimba  i  swego  czasu  miałem duże zgrubienia w stawach moich rąk i palców. Wkrótce po rozpoczęciu picia soku noni, zgrubienia zmniejszyły się w znacznym stopniu tak że nie czułem bólu w czasie gdy grałem długie koncerty . Nigdy nie przestanę pić tego soku. 

--Matthew, USA 25 luty 2002 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Zanim  rozpoczęłam  pić  sok noni, cierpiałam na codzienne bóle głowy i migreny co najmniej dwa razy w miesiącu lub częściej. Miałam także spore problemy z zatokami i alergią oraz artretyzm w plecach i ramionach. Między trzecim a czwartym miesiącem picia soku noni zauważyłam duży zwrot w moim stanie zdrowia.  Od  lutego  2001  nie  miałam bólu głowy czy  jakiegokolwiek bólu  innego rodzaju . Jest tak wspaniale bez codziennego bólu głowy.  Mój artretyzm także złagodniał.  Dziękuję Bogu za sok noni. 

--Shirley M., USA 21 kwietnia 2001 

 

Wreszcie po 22 latach  bólu  sypiam całe noce. Trwający całe życie zatokowy ból głowy jest dla mnie minionym problemem! 

--Stan R., USA 2001 

 

Moja  droga  przyjaciółka,  która  wiedziała  że  jestem ciągle zmęczona i zdekoncentrowana, zaproponowała mi noni.  Byłam ogromnie sceptyczna ale zdecydowałam się spróbować.  Po tygodniu picia soku przez całą moją rodzinę wzrosła nasza energia i wszyscy poczuliśmy lepiej.  Po około trzech tygodniach  z  powodu lenistwa przestałam picie soku podobnie  jak  to  robię  z witaminami z mojej apteczki, na które wydałam przez wiele lat setki dolarów. 

Moja córka kontynuowała codzienne picie soku. Od czasu jej urodzenia obie brałyśmy leki na alergię i strasznie cierpiałyśmy kiedy któregoś zabrakło. Leki się skończyły i zanim kupiłam następne alergia wróciła. Budziłam się z mokrymi oczyma, bez głosu z bólem zatok. Taki stan trwał tygodniami.  Byłam w  tak  marnym  stanie że nawet musiałam opuścić dwa dni pracy z tego powodu. 

Córka  jednak, nigdy nie przestała pić soku. Nawet podobało jej się to, że musiałam wycierać mój nos podczas gdy ona nie musiała, ponieważ piła noni!  Cóż można więc dodać? Wszyscy powróciliśmy do codziennego picia noni i czujemy się O WIELE LEPIEJ!! 

--Helenmarie J., USA 11 kwietnia 2003 
          
texasrose_2666@yahoo.com

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Po  sześciu  tygodniach  moje  problemy  z  zatokami  skończyły  się. Sok pomógł mi też na artretyzm, polepszył wzrok a także wzrósł  poziom  mojej  energii.  Od  trzech  lat  miałem  niemal całkiem siwe włosy,  teraz  ponownie zaczynają ciemnieć.  Mój przyjaciel, który miał reumatoidalny artretyzm, jeździł wózkiem golfowym, ponieważ chodzenie było dla niego zbyt bolesne. Po piciu dwóch uncji noni dziennie przez dwa tygodnie, odstawił swój wózek golfowy ponieważ nie musi już go używać. 

--Thayer L., USA 30 czerwca 2000

 

Mojej sześcioletniej córce minęło zakażenie zatok i uciążliwy kaszel. Zaczęłam od dawania jej 26 kropli ekstraktu dziennie i w ciągu trzech dni wszystkie oznaki choroby minęły. Od tej pory kontynuuję podawanie jej 13 kropli noni dziennie i nie ma już żadnego nawrotu symptomów. Przed piciem soku noni musiała być na antybiotykach by osiągnąć takie wyniki! Używam regularnie soku i zauważyłam znaczne zmniejszenie objawów mojej astmy i chronicznego zapalenia oskrzeli. Faktycznie nie musiałam szukać porad lekarskich odkąd zaczęłam używać soku (według mnie jest to niezwykłe!) 

--Evelyn R., USA 25 listopad 2002 
        
evelynw7@mindspring.com

 

Przechodzę zrastanie się złamanej kości w 99% bezbolesne przez picie soku noni. Nie biorę żadnych leków na osteoporozę. Też na zatoki, infekcje czy alergię. Jaki cudowny produkt. 

--Barb K., USA 27 czerwca 2002 

          
beezee@axs2000.net

 

Mam całą gamę dolegliwości, włącznie z astmą, cukrzycą, alergiami i zapaleniem zatok. Pod koniec ostatniej ciąży doszło wysokie ciśnienie krwi i ból pleców. To był ból który w końcu przekonał mnie aby spróbować sok noni. Brałam ibuprofen i byłam niezdolna by cokolwiek zrobić bez leków przeciwzapalnych. Mój przyjaciel dał mi broszurę o soku noni w której był kliniczny dowód zahamowania enzymu cox 2. Spróbowałam soku i nie tylko nie miałam żadnej alergicznej reakcji, ale w ciągu kilku godzin ból zmniejszył się o około 80%! Ponadto w ciągu 6 tygodni chodziłam do mojego doktora i ponieważ ciśnienie krwi było dość niskie, więc zredukował mi leki o połowę. Mój A1C (poziom cukru we krwi) spadł z 7.4 do 6.2. Stan moich zatok znacznie się poprawił,  więc nie musiałam już brać 2-4 razy dziennie pseudofedu a częstotliwość zażywania leków na astmę zmniejszyłam do około 25%. Pięć miesięcy później zredukowaliśmy leki na ciśnienie krwi znów o połowę. Jestem teraz na najniższej  możliwej dawce i  liczę na to, że wkrótce zupełnie zrezygnuję z leków. Sok noni  jest dla zdrowia strzałem w dziesiątkę. 

--Julie D., USA 28 luty 2002

 

Kocham mój sok. Nie biorę już ŻADNEGO leku.  Nie mam astmy!  Nie mam bólów zatok, głowy. Jestem teraz inną osobą. Moja energia jest jak dynamit. Żyję pełnym produktywnym życiem dzięki sokowi noni! 

--Mary Beth S., USA 21 kwietnia 2001

  

Kiedy piłem pierwszy raz sok noni nie miałem pojęcia co to jest!  Zalecono mi go z powodu mojego artretyzmu. Tymczasem dzięki niemu zaszły w moim organizmie wielkie pozytywne zmiany. Ból opuścił mnie po czterech dniach!  Zatoki już mi nie dokuczają, mogę spać lepiej i jem mniej!  Moja pamięć i mój wzrok się poprawiły.  Również stan mojej skóry poprawia się cały czas. Mogę pracować siedem pełnych dni w naszym własnym sklepie. 

--Jan R., Australia 21 kwiecień 2001 

 

Nigdy nie znałam produktu, który by tak działał jak sok noni. Rok temu, miałam chroniczne zapalenie oskrzeli, straszne alergie, problemy z zatokami, artretyzm w obu kolanach i rękach, problem z dwoma dyskami w dole pleców i ból ramion i szyi. Lekarze mówili mi że potrzebowałam zamian chirurgicznych kolana już ponad 20 lat temu ale obecnie nie byłam na operację dobrym kandydatem z powodu mojego wieku. Zalecano mi jakieś leczenie i przebywanie w cieple. Dowiedziałam się, że moje życie nigdy nie będzie lepsze niż było obecnie i że muszę żyć z ciągłym bólem i 75 kilogramami wagi której nabrałam przez lata bezczynności i bólu. 
Przyjaciel skierował mnie do Dr Henry by pomógł mi na ból kolana. Po paru miesiącach leczenia, doktor mówił mi że potrzebuję dużo chodzić dla ćwiczeń (było to dla mnie trudne) i wyciągać się na podłodze. Śmiałam się z niego i mówiłam mu że gdybym położyła się na podłodze to już nigdy nie wstałabym. Zaczynałam chodzenie i rozciąganie na moim łóżku. Podczas kuracji Dr. Henry po około 4 miesiącach, zaproponował mi sok noni. Zaczęłam branie 4 uncji (60ml) dziennie (2 uncje rano i 2 uncje wieczorem). Wyniki okazały się zaskakujące. 
Wkrótce miałam więcej energii i zaczęłam robić więcej rzeczy niż mogłam robić w ostatnich latach. Artretyzm w moich rękach odchodził, i już nie miałam jakichkolwiek oznak zapalenia oskrzeli. Wstrzymałam branie 3 Tavist D’s dziennie na moje zatoki i alergię ponieważ moje zatoki i problemy z alergią minęły. Odczułam ulgę od bólu, w moich kolanach, dole pleców, ramionach i szyi. Najbardziej ekscytuję się tym , że po około 7 miesiącach picia soku noni, mam dużo energii i ulgę od bólu a także schudłam o 25 kilo. Dwa razy dziennie wyciągam się na podłodze, chodzę 4 razy na tydzień po 30 minut i gimnastykuję się 2 godziny dziennie, 4 razy w tygodniu. Jeszcze rok temu, nie mogłam się nawet podnieść. Mogę pracować 12 godzin dziennie, 5 - 6 dni w tygodniu. Wstaję około 5 rano każdego ranka i idę do łóżka około godz. 23 każdej nocy. Czuję się świeżo i bez zmęczenia zupełnie odwrotnie niż to było przedtem. 
Ten produkt ma cudowne własności  które mogą pomagać tak wielu ludziom. Chcę dzielić się tym z wszystkimi z którymi rozmawiam. Dziękuję Bogu za stworzenie tego cudownego owocu. Chcę podziękować Dr Henry za podzielenie się tym sokiem ze mną, który zabrał stały ból i dał mi nowe nastawienie i całkiem nowe życie. 

--Diane T., USA 29 marca 2001 

 

Sezonowa astma i alergie były czymś, co bardzo męczyło moją rodzinę. Nigdy na nie nie cierpiałam, lecz w ciągu ostatnich kilku lat zaczęły się problemy z zapaleniem krtani, zapaleniem oskrzeli, zapaleniem zatok albo  nawet zapaleniem płuc co najmniej dwa razy w roku, wiosną i jesienią. Dosłownie kaszlałam przez całą wiosnę. Każdej wiosny, kiedy kwiaty zaczynały kwitnąć i życie było tak cudowne, cierpiałam. Kiedy w  powietrzu było dużo pyłków dostawałam ataków astmy i zaraz musiałam pędzić do mojego doktora. On dawał  mi inhalator i mówił żebym nie wychodziła na zewnątrz albo jeździła samochodem z otwartą szybą a przede wszystkim nauczyła się z tym żyć. Poprzedniej wiosny, po roku od rozpoczęcia picia noni, nie miałam żadnych objawów, żadnych problemów na jesień i tej wiosny także wszystko jest dobrze. Lubię wędrówki po stromych wzgórzach. Wcześniej musiałam używać inhalatora, ale to już przeszłość. Od dwóch lat nie mam żadnego problemu i mogę mówić że sok noni jest wspaniały. Nic innego nie zmieniło tak bardzo mojego stylu życia. 

--Ulla L., Canada 28 maja 2003
              
ulaird@telus.net


Noni lecznicza roślina wszechczasów napis

Noni Sok Noni Medycyna naturalna Zdrowie
| NONI co to jest | Historia NONI | Tam gdzie rośnie najlepsze NONI | Składniki NONI | Irydoidy w soku NONI | Działanie NONI | Fenomen NONI |
| Zastosowanie NONI | Dawkowanie NONI | Przełom ozdrowieńczy NONI | Badania naukowe NONI | Lekarze o NONI | Opinie stosujących sok NONI |
| Wybór soku NONI | Literatura NONI w językach obcych | Literatura NONI w języku polskim | Film NONI | Zamówienie NONI | Medycyna naturalna |
| Suplementacja diety | Zdrowie |