noni baner
noni owoc baner
Strona główna
Spis chorób
Zamówienie Soku Noni

Leczenie Naturalne Stawów Sokiem Noni Opinie Ludzi

 

Na imię mam Sławek . Mam 55 lat oryginalny sok noni poznałem dzięki mojej przyjaciółce. Zainteresowałem się ze względu na swoje poważne schorzenia. Przede wszystkim mam dyskopatię, schorowane stawy skokowe, stawy kolanowe ,,stawy biodrowe i po porażeniu prądem elektrycznym w pracy. Doszedł również staw barkowy. Chory byłem również na chorobę układu krążenia. Sok rozpocząłem pić na początku mają 2009 roku. 4 razy po 30 ml przed posiłkiem. Ponieważ po 3 m-c bóle stawowe ustąpiły całkowicie zmniejszyłem dawkę do 2 razy dziennie po 30 ml. Obecnie bardzo dobrze się czuję i mnie nic nie boli. Schudłem kilkanaście kilo wcześniej miałem nadwagę ważyłem 94 kg, teraz ważę 83, Miałem również zaparcia. Sok spowodował wyrzucenie z jelita grubego niepotrzebnych złogów. Czuję się wypoczęty, pełen energii, spokojnie śpię. Wcześnie rano się budzę i jestem gotowy do pracy. Jestem bardziej spokojny i zorganizowany. Nie wyobrażam sobie teraz już życia bez oryginalnego soku noni.

Moja żona pracuje całe życie w handlu. Jest to praca stojąca jako sprzedawca i miała zwyrodnienia i bóle stawowe i krążeniowe i po kilku m-c picia oryginalnego soku noni dokładnie po 3 m-c bóle stawowe zniknęły i nastąpiło prawidłowe krążenie.

--Sławek - Polska 14.12.2010

 

Mam 45 lat. Od 23-go roku życia cierpiałam bóle z powodu zwyrodnienia stawów. W 1984r, po urodzeniu dziecka, trochę się zmniejszyły, ale od 1995r nastąpiło nasilenie tego bólu. Przez kilka lat lekarze przepisywali mi różne środki przeciwbólowe, min.: Piroxican, Naproxen, Relifex, Profenid, Meolastan, Diclofenac. Niestety żadne z nich nie zmniejszały tego strasznego bólu. Sok Noni z Tahiti zaczęłam pić od listopada 2004r (po 2 uncje dziennie), i cały czas go piję. Po około miesiącu picia w końcu przestało mnie boleć. Oprócz tego zniknęły też bóle głowy, mam lepszą koncentrację, czuję więcej energii. Zauważyłam też, że mój sen jest bardziej efektywny i jestem bardziej wypoczęta. Nie biorę już żadnych środków przeciwbólowych.

--Maria J., Polska 09 marca 2005 

 

Moja mama (w tej chwili 72-letnia kobieta) miała bardzo chore kolana – artretyzm, zwyrodnienie kolana, pół roku nie chodziła. Lekarz jej powiedział, że zwyrodnienie stawów posunęło się już tak daleko że tego już się nie cofnie. Przy pogodzie wiosennej lub jesiennej ból się nasilał i musiała codziennie zażywała garść tabletek przeciwbólowych (często – szczególnie jesienią - bardzo mocnych), już zaczęła jej wysiadać od nich wątroba i miała problemy z ciśnieniem krwi. Pije sok Noni z Tahiti (oryginalny w szklanych zielonych butelkach) od maja 2003 roku. Dawki leków zaczęła stopniowo zmniejszać, niektóre leki odstawiła. Zeszła opuchlizna nóg, ból ustąpił, uregulowało się ciśnienie krwi. Ogólny stan zdrowia bardzo się poprawił.

--Jolanta R. Polska styczeń 2005

 

Chcę nadmienić, że po użyciu pierwszej butelki oryginalnego soku noni, czuję dość dużą ulgę, zarówno stawów, jak i w schorzeniu astmy.

--Helena LECHITA DE MARIET, Warszawa 18 lutego 2011

 

Choroby stawów: 14 maja miałam mieć operację usunięcia stawu barkowo-obojczykowego mojego prawego ramienia z powodu bólu ostrogi na kości. Gdy zaczęłam pić sok noni ból odszedł i odwołałam operację. 

--Sharon M., USA 10 wrzesień 2001 

 

Z powodu mojej wagi od dawna mam bóle stawów. Po 2 tygodniach picia soku noni, zauważałem że bóle się zmniejszyły. 

--Vasil D., Austria 4 listopad 2000 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Nawet nie wiem jak zacząć. Słyszałam o noni przez kilka lat zanim go spróbowałam. Kiedy moja mama chorowała a ja szukałam czegoś naturalnego by ulżyć jej strasznemu bólowi, na noni nawet nie spojrzałam. Byłem sceptyczna tak jak ona. Uważałam, że piłabym sok jeśli ona by brała. To co stało się później jest nieprawdopodobne. Żyłam z bólem w stawach w mojej szczęce i szyi od tak dawna jak tylko pamiętam. (TMJ) Im byłam starsza tym bardziej ból się nasilał. Dzisiaj nie wiem dlaczego, ale to kontrolowało moje całe życie. Nie mogłam spać i byłam zmęczona po dłuższym wysiłku. 
Zdobywałam się na ogromny wysiłek by móc pracować. Mój lekarz zawsze przepisywał mi antybiotyki które mnie osłabiały i wiedziałam, że one niczego nie rozwiążą poza tym że czynią mnie tak chorą. Po dwu dniach picia noni mój mąż powiedział mi że w nocy słyszał jak chrapię. On przewracał się i całował mnie, i nie obudziło mnie to!!! Po pierwszym tygodniu ból moich stawów ustał!! Od początku drugiego tygodnia ból szyi i szczęki ZNIKNĄŁ!! Dostawałam migrenowe bóle głowy co dwa do trzech tygodni od czasu gdy miałam pięć lat. Nie dostałam żadnego odkąd zaczęłam pić sok noni. Nie mogłam uwierzyć w jakim żyłam nieładzie. Nigdy więcej! Moja matka kontroluje już swój ból i pracuje nad wyeliminowaniem swoich lekarstw. One mają straszne efekty uboczne. Odkąd mój ojciec zaczął pić noni - ból w jego  kolanach po przykrym wypadku samochodowym minął. Teraz on pracuje nad odbudową mięśni. Noni oddało mi moje życie. Żałuję że nie wiedziałam o tym wcześniej. Nauczyłam się żyć z bólem i myślałam, że jest to jedyny sposób. Moje ciśnienie krwi i poziom cholesterolu też spadły. Tracę nadwagę ponieważ podróżuję częściej z moimi dziećmi i nie mam nagłych zachcianek na jedzenie. Gdyby nie było noni bylibyśmy marni i podupadający na zdrowiu. Nigdy więcej!!! 

--Ronnyanne, USA 6 sierpnia 2003 

 

Starzenie się przynosi różnorodne sprawy. Mam cudowną rodzinę z piękną żoną, wspaniałymi dziećmi, wyjątkowymi wnukami, doskonałymi wspomnieniami i żeby nie było za dobrze, kilka bólów.  Szczególnie  dokuczały  mi  bóle  palców  u nóg, stłukłem moje prawe kolano podczas wspinaczki górskiej i miałem bóle stawów w rękach szczególnie podczas pracy przy komputerem albo  wieszając  coś  w  szafie. 

Stawy w  palcach  zaczęły być poważnym problemem, który przeszkadzał w pracy czy innych działaniach. Zdawałem sobie sprawę że to oznaka starzenie się i wiedziałem że muszę się nauczyć z tym żyć. Wtedy pojawił się cud noni.  Po  dwóch  tygodniach  picia  około  trzech uncji soku dziennie, stwierdziłem że palce u nóg już mnie nie bolą i moje stłuczone kolano także. 

Nawet  po  spędzeniu  całego dnia przy budowie nowego dachu, stawy w mojej lewej ręce nie bolały. Odczuwałem jeszcze lekki ból w prawej ręce, jednak po następnym tygodniu picia noni, ustąpił. Po kilku latach życia z bólem, teraz mogę ruszać się i pracować tak jakbym był dziesięć lat młodszy. 

--Edward J., USA 10 kwietnia 2002

 

Miałem  bóle  w  biodrach  i  stopach.  W  nocy  budziłem  się  co godzinę żeby przewrócić się na drugą stronę z powodu bólu powodowanego przez leżenie na jednym biodrze. Chwilę później musiałem obrócić się ponownie – i tak przez całą noc. Dzięki piciu soku noni dobrze śpię przez całą noc i budzę się odświeżony! 

--Bill K., USA 21maja 2001 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Uczestniczyłam  w  katastrofie  pociągu  w  1976r. Miałam bardzo duże ograniczenia ruchowe i nie mogłam przez to uprawiać sportu  przez  ponad  20 lat.  Było  to  przykre  ponieważ  przed  katastrofą  byłam bardzo czynną osobą. Teraz po dziennych dawkach noni od trzech i pół roku czuję jakbym miała olej w stawach i jestem w pełni władna. Ktoś kto widzi mnie dzisiaj, nie wierzy że uczestniczyłam w wypadku. Na życie i zdrowie nie ma ceny. 

--Eva B., Szwecja 21 kwietnia 2001

 

Cierpiałam  na  poważne  zapalenie  kaletki i ból ramienia. Brałam zastrzyki kortyzonu na ból stawów. Miałam wrzody na ręce. Moja  siostrzenica  wprowadziła  mnie do noni. Zaczęłam picie soku i smarowałam sobie nim ręce i ramionach; Nie miałam już więcej bólu. Dziękuję Bogu za noni. Dał mi nowe siły. 

--Hattie S., USA 2 maja 2003 

 

Dwadzieścia jeden lat uprawiałem wschodnie sztuki walki, a ostatnie cztery lata szczególnie Gracie Dżudżitsu. Moje stawy i ciało było zawsze obolałe do tego stopnia, że musiałem brać leki przeciwbólowe 3-4 razy na dzień. Po sześciu dniach picia soku noni, nie potrzebuję już żadnych leków. Nie używam już także żadnych leków ani inhalatorów na alergię. Jakie wspaniałe uczucie! Nie odczuwam potrzeby brania leków. W mojej lodówce zawsze będzie butelka soku noni. 

--Jason B., USA 8 lipiec 2003 
         
bodi07@yahoo.com

 

Poczułem  kompletną  ulgę  od  bólów  wrzodów  i  bólu  stawów  w  moim  ramieniu.  Sok  też  pomógł  mi  na  zespół  cieśni nadgarstka. 

--Kevin H., USA 21 kwietnia 2001 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Piję  sok  noni  od 5 lat. Zacząłem pić ze względu na problemy z zatokami.  Jestem  szczęśliwy  mogąc  poinformować,  że  nie wziąłem antybiotyku od 5 lat (właściwie to dorastałem biorąc je ciągle na problemy z zatokami).  Jestem  też  perkusistą i gram na  marimba  i  swego  czasu  miałem duże zgrubienia w stawach moich rąk i palców. Wkrótce po rozpoczęciu picia soku noni, zgrubienia zmniejszyły się w znacznym stopniu tak że nie czułem bólu w czasie gdy grałem długie koncerty . Nigdy nie przestanę pić tego soku. 

--Matthew, USA 25 luty 2002 

 

Miałem straszne ataki dny co cztery do sześciu tygodni. Chodziłem z laską i musiałem dostawać zastrzyki by ulżyć bólowi. Zacząłem picie soku noni w kwietniu 1997, i nie miałem ataku dny od tego czasu. Nie musiałem brać żadnych zastrzyków. 

--Joe H., USA 21 kwietnia 2001

 


Noni lecznicza roślina wszechczasów napis

Noni Sok Noni Medycyna naturalna Zdrowie
| NONI co to jest | Historia NONI | Tam gdzie rośnie najlepsze NONI | Składniki NONI | Irydoidy w soku NONI | Działanie NONI | Fenomen NONI |
| Zastosowanie NONI | Dawkowanie NONI | Przełom ozdrowieńczy NONI | Badania naukowe NONI | Lekarze o NONI | Opinie stosujących sok NONI |
| Wybór soku NONI | Literatura NONI w językach obcych | Literatura NONI w języku polskim | Film NONI | Zamówienie NONI | Medycyna naturalna |
| Suplementacja diety | Zdrowie |