noni baner
noni owoc baner
Strona główna
Spis chorób
Zamówienie Soku Noni

Leczenie Naturalne Słabego Krążenia Krwi Sokiem Noni Opinie Ludzi

 

Na imię mam Sławek. Mam 55 lat oryginalny sok noni poznałem dzięki mojej przyjaciółce. Zainteresowałem się ze względu na swoje poważne schorzenia. Przede wszystkim mam dyskopatię, schorowane stawy skokowe, stawy kolanowe ,,stawy biodrowe i po porażeniu prądem elektrycznym w pracy. Doszedł również staw barkowy. Chory byłem również na chorobę układu krążenia. Sok rozpocząłem pić na początku mają 2009 roku. 4 razy po 30 ml przed posiłkiem. Ponieważ po 3 m-c bóle stawowe ustąpiły całkowicie zmniejszyłem dawkę do 2 razy dziennie po 30 ml. Obecnie bardzo dobrze się czuję i mnie nic nie boli. Schudłem kilkanaście kilo wcześniej miałem nadwagę ważyłem 94 kg, teraz ważę 83. Miałem również zaparcia. Sok spowodował wyrzucenie z jelita grubego niepotrzebnych złogów. Czuję się wypoczęty, pełen energii, spokojnie śpię. Wcześnie rano się budzę i jestem gotowy do pracy. Jestem bardziej spokojny i zorganizowany. Nie wyobrażam sobie teraz już życia bez oryginalnego soku noni.

Moja żona pracuje całe życie w handlu. Jest to praca stojąca jako sprzedawca i miała zwyrodnienia i bóle stawowe i krążeniowe i po kilku m-c picia oryginalnego soku noni dokładnie po 3 m-c bóle stawowe zniknęły i nastąpiło prawidłowe krążenie.

--Sławek - Polska 14.02.2010

 

Od ponad roku choruję na niewydolność krążenia kończyn dolnych. Miałam tak ogromne bóle, że moje cierpienie dochodziło do zenitu. Robiły mi się rany na stopach i podudziu, rany które trudno było wygoić. Leżałam parę razy w szpitalu. Niewiele mi to pomogło. Od kiedy zaczęłam pić sok Noni, cierpienie moje zaczęło ustępować, rany zaczęły się goić. Pielęgniarka, która przychodziła do mnie do domu robić mi opatrunki nie mogła się nadziwić. Te ogromne rany w ciągu dwóch miesięcy się wygoiły. Jestem bardzo zadowolona.

Regina S. z Warszawy 25.03.2006 r. 

Dowiedziałem się o soku Noni 24 listopada tego roku (3 tygodnie temu) i od razu zacząłem go używać. Od dwóch lat cierpię na tzw. niedokrwienie dolne nóg. Dolną cześć nóg mam czarną. Najgorzej wiosną i jesienią. Miałem okropne bóle nóg ze aż mi łzy leciały.

Na wszystkie sposoby prosiłem Boga żeby mi chociaż zabrał ten ból. Tak się złożyło, że na drugi dzień mój brat przyszedł, przyniósł sok noni w ciemnej zielonej butelce i powiedział – „Masz – to jest Twoje lekarstwo”. Tego samego dnia wieczorem od razu rozpocząłem picie soku. Na drugi dzień poszedłem na rynek i normalnie mogę chodzić. Jakiś nieznaczny ból jeszcze odczuwam, ale mogę normalnie chodzić.

Bardzo się zdziwiłem że w ciągu tak krótkiego czasu tak znacznie zmniejszył mi się ból. Do tej pory musiałem brać „Ibuprofen” żebym choć mógł ruszyć nogą żeby przejść przez pokój. Piję jedną łyżkę stołową dwa razy dziennie i zamierzam zwiększyć dawkę, aby ból całkiem odszedł.

Władysław S. Polska 11 grudnia 2004

 Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Jestem po nieudanej operacji na żylaki, podczas której pękła żyła i doktor ją łapał (ilość 34 cięć na lewej nodze sama mówi o sobie) . Skończyło się to śmiercią kliniczną i problemami które przez szereg lat mnie nękały, dochodziły do tego zaburzenia hormonalne. Od czterech miesięcy piję sok  Noni przy czym przez pierwszy miesiąc piłam nieregularnie.

Mam siedzący tryb pracy, mało się ruszam i zauważyłam już bardzo dużo pozytywnych zmian – uregulowały mi się wszystkie zaburzenia klimakteryjne. Zniknęły bóle głowy, zniknęły opuchlizny kostek, krążenie mam zdecydowanie lepsze. Uregulowało mi się także niskie ciśnienie krwi. Poprawił mi się także wzrok – było to dla mnie wielką niespodzianką – podczas pracy z komputerem zdjęłam okulary i okazało się że dobrze widzę bez nich.

Maria W. Polska 14 grudnia 2004

 

Miałem  dwie  operacje na otwartym sercu,  trzy  anginoplastyki  i  wylew. Trzy miesiące temu moje ręce drętwiały wieczorem a  rano budziłem się z bólem głowy.  Rozpocząłem  picie  soku  (od 1 uncji dwa razy dziennie).  W ciągu pięciu dni, drętwienie moich  rąk  minęło,  znikły też bóle głowy. Postępowałem zgodnie z instrukcjami z książki wydanej przez dr. Solomona. Teraz piję trzy uncje dziennie. Drętwienie rąk i bóle głowy więcej się nie pojawiły. 

--Arthur W., USA 15 listopad 2002 

        
arcon4417@sbcglobal.net

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

W  1985r  rozpoznano  u  mnie  fibromyalgię  (ból włókien mięśniowych).  Osoby  które  mają fibromyalgię cierpią na rozmaite objawy,  przede  wszystkim  skarżą  się  na ból  i  zmęczenie.  Ja  oprócz  ciągłego  bólu  i  zmęczenia,  miałam zaparcia, częste oddawanie  moczu,  bardzo  suchą  skórę,  grube włosy, słabe paznokcie, słabe krążenie i alergię przez cały rok. Miałam także cały  czas  przewlekłą  grypę.  W  lutym  2000  okazało  się że mam artretyzm w stopach, który powodował ogromny ból. Nie mogłam chodzić lub stać przez dłuższy czas.

 
Od  6  lat  nie mogłam robić moich prac domowych ani pracować w ogrodzie. Jedynymi ćwiczeniami jakie byłam zdolna robić, było łagodne rozciąganie i terapia w basenie. Mięśnie stały się bardzo sztywne i nie mogłam stać wyprostowana. Wchodzenie i schodzenie  po  schodach  stały  się  bardzo  trudne a  wchodzenie  i  schodzenie  na  schody  ruchome  stanowiło  naprawdę wielkie wyzwanie.

Musiałam pracować 45 godzin w tygodniu by zarabiać na życie. Byłam jednak tak wyczerpana pod koniec dnia i tygodnia pracy że nie byłam w stanie robić nic więcej ponad konieczne sprawy i niedzielne pójście do kościoła.  Często musiałam  odmawiać  różnych  dodatkowych  zajęć  z  powodu  zmęczenia  i  bólu.  Próbowałam wielu leków na ból zarówno farmaceutycznych jak i naturalnych. Nic nie pomagało. Jestem pozytywną i wesołą osobą, ale były czasy, że czułam się bardzo smutna z powodu moich zdrowotnych problemów. 


Pod koniec kwietnia, mój przyjaciel pokazał mi sok noni. Byłam bardzo sceptyczna, myśląc że to jest właśnie tylko przynęta by sprzedawać coś.  Piłam  wiele  soków  owocowych  w  życiu  ale żaden z nich nigdy nie pomógł mi na ból. Jednak ponieważ to przyjaciel mi go polecił, zdecydowałam się spróbować.  Co miałam do stracenia?  Na początku maja 2000, zaczęłam pić jedną uncję rano i jedną uncję  wieczorem. 

Po trzech dniach zauważyłam przyrost energii i już nie czułam się wyczerpana.  Myślałam jednak  że  to  wcale  nie  sok działa,  ale to  ja  tak  bardzo chcę  żeby tak się stało. Kontynuowałam jednak picie soku i po 3 tygodniach czułam się cudownie.  Zamówiłam  skrzynkę  żeby  sprawdzić  czy to nadal będzie trwać i mnie zdumiewać, no i co jeszcze może dla mnie zrobić. Poprosiłam moją mamę, żeby ona też zaczęła pić sok i ona też doświadczyła pozytywnej zmiany. 


Po 3  miesiącach  picia  soku  noni  fibromyalgia  i  artretyzm  przeszły  Mam  dużo  energii. Potrzebuję tylko 6 do 8 godzin snu zamiast  10  godzin jak  w  ciągu  ostatnich 15 latach.  Nie  mam  już  zaparć!  To  samo  z częstym oddawaniem moczu . Moje paznokcie ponownie są różowe (co wskazuje na poprawę w krążeniu) i stały  się  mocniejsze.  Mój fryzjer powiedział, że moje włosy wygląda zdrowo. 

Skóra  nie  jest  już sucha i łuskowata, ale miękka. Stoję bardziej prosto, chodzę lepiej, sprzątam mój dom z energią zbywający i czuję jak bardzo się odnawiam. Już nie biorę środków zmiękczających, melatoniny na sen, leków na alergię czy witamin. Codziennie dziękuję Bogu za sok noni za to że tyle pomógł mojej mamie i mi. 

--Lynn N., USA grudzień 2000 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Przez blisko  40  lat  miałem  kłopoty  ze  snem i dokuczliwy ból podczas gry w krykieta, golfa lub podczas uprawiania ogrodu. Moi  znajomi  uważali,  że  powinienem poddać się operacji. Przed dwoma lub trzema laty ktoś polecił mi sok noni. Po dwóch miesiącach  picia  soku  nie  miałem  więcej  bólu.  Dziękuję  Bogu , że stworzył drzewo noni. Najpierw brałem 20ml dwa razy dziennie .

Teraz biorę 10ml co trzeci dzień po wypiciu szklanki wody na czczo.  Teraz  mam  więcej  energii.  Mój  wskazujący palec który z powodu przecięcia nerwu był drętwy przez 25 lat odzyskał pełne czucie.  Moja żona  Joy także zaczęła pić sok i teraz cieszy się razem ze mną osiemnastoma  dołkami  golfa,  zamiast  dwoma dołkami  jak  kiedyś z powodu ogromnego bólu będącego wynikiem osteoporozy i artretyzmu w kolanie. 

--Douglas F., Australia 22 maja 2002 
               

W  sierpnia  1999  usłyszałam  po  raz  pierwszy  o  soku noni.  Zainteresowałam się nim, ponieważ byłam w tym czasie bardzo zestresowana  i  zmęczona.  Kilka  dni  później  zauważyłam, że mam dużo więcej energii, moja praca stałą się dla mnie o wiele łatwiejszym zajęciem i czuję się o wiele lepiej. Miałam problemy z krążeniem w nogach i puchnięciem nóg w lecie.

Po czterech tygodniach picia soku noni, nigdy więcej nie skarżyłam się na nogi. Mam na myśli że uczucie kłucia w nogach minęło. Opuchlizna zeszła. Było to dla mnie czymś nieprawdopodobnym. Piłam 60 mililitrów dziennie. Od tego czasu moja rodzina i ja pijemy  sok  noni. 

Moja  siedmioletnia  córka cierpiała od urodzenia na neurodermatozę i alergię. Po około sześciu miesiącach picia  soku  noni  nie  ma  już  z tym problemów. Od tego czasu jestem szczęśliwa i całkowicie przekonana do tego cudownego soku. 

--Karin C., Niemcy, kwiecień  2001

 


Noni lecznicza roślina wszechczasów napis

Noni Sok Noni Medycyna naturalna Zdrowie
| NONI co to jest | Historia NONI | Tam gdzie rośnie najlepsze NONI | Składniki NONI | Irydoidy w soku NONI | Działanie NONI | Fenomen NONI |
| Zastosowanie NONI | Dawkowanie NONI | Przełom ozdrowieńczy NONI | Badania naukowe NONI | Lekarze o NONI | Opinie stosujących sok NONI |
| Wybór soku NONI | Literatura NONI w językach obcych | Literatura NONI w języku polskim | Film NONI | Zamówienie NONI | Medycyna naturalna |
| Suplementacja diety | Zdrowie |