noni baner
noni owoc baner
Strona główna
Spis chorób
Zamówienie Soku Noni

Leczenie Naturalne Skóry Sokiem Noni Opinie Ludzi

 

Po  wielu  latach  używania  różnych  lekarstw  na  skórę  przepisywanych  przez  mojego dermatologa nie mogłam pozbyć się problemów  z  nieprawidłową  pigmentacją  skóry.  Po  tygodniu  używania  soku  noni  skóra  na  moich  rękach  wróciła  do normalnego stanu. Nie byłam już ani razu u dermatologa od lipca 1997. 

--Angela S., Canada kwiecień 2001 

 Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Od kwietnia 2003r piję sok Noni z Tahiti. Już w drugim tygodniu picia soku zauważyłam przypływ energii i lepszy sen. Nareszcie zaczęłam wstawać wyspana „bez piasku w oczach” i to już po 6 godzinach snu. Częste bóle głowy zupełnie ustąpiły tak jak i bóle menstruacyjne, które były od lat nie do zniesienia bez tabletek przeciwbólowych - przedtem zawsze musiałam w torebce trzymać "dyżurne" tabletki przeciwbólowe.

Już pierwszy cykl menstruacyjny po rozpoczęciu picia soku przeszedł bezboleśnie. Wyrównało mi się ciśnienie krwi – zawsze miałam niedociśnienie – i zapomniałam o zawrotach głowy, które często mi przeszkadzały normalnie funkcjonować. Od 23 roku życia nie mogłam się opalać na słońcu z powodu uczulenia (po dłuższym przebywaniu na słońcu wychodziły mi na skórze swędzące pęcherzyki, a w lecie 2003 roku nareszcie mogłam zażywać kąpieli słonecznych do woli.

Pozbyłam się także wrzodów żołądka. Sok ten pomógł mi też rzucić nałóg palenia papierosów. Przedtem wielokrotnie próbowałam rzucić palenie różnymi sposobami jednak po kilku dniach głód papierosowy powracał. Tym razem bez uczucia "głodu" nie palę już od 3 miesięcy. 

--Krystyna J., Polska 12 grudnia 2004 

 

Witam serdecznie, może również podzielę się doświadczeniami ze sokiem noni. Na początku byłem bardzo sceptyczny co do soku i jego możliwości. Ale jestem człowiekiem otwartym i byłem gotów przetestować go na sobie i mojej rodzinie, głównie z myślą o moim synku.

Mój syn od urodzenia bardzo często chorował i odwiedzaliśmy lekarza co kwartał regularnie. Głównym problemem oprócz przewlekłej choroby oskrzeli, alergia skóry i alergiczna astma .

Syn zaczął pić sok NONI na początku 3 x dziennie po 30 ml przez okres miesiąca. Po miesiącu zauważyliśmy że swędzenie skóry ustaje, po następnym okresie miesiąca nie było ataków astmy . Zredukowaliśmy dawkę do 1 x dziennie 30 ml.

W tym okresie nabawił się jeszcze przeziębienia z gorączką 39 stopni, otrzymał w tym momencie zwiększoną dawkę soku noni tzn. ok. pół szklanki i po ok. 30 min. gorączka spadła, przespał noc bez problemów i po dwóch dniach był już na nogach, co było wcześniej nie do pomyślenia. Od tego momentu nie był jeszcze chory, nie ma żadnych problemów ze skórą i z astmą , po prostu nie był jeszcze chory. SUPER.

Pijemy wszyscy w domu sok NONI dziennie dawkę 30 ml. i naprawdę czujemy się bardzo dobrze. Sok ten stał się dla nas częścią naszego życia.

Na zakończenie chciałbym jeszcze powiedzieć że, w czasie testowania tego soku przeczytałem trzy książki na temat NONI, radzę każdemu również to zrobić.

--Piotr, Polska 25 sierpnia 2009

 

Zaczęłam  dawać  sok  mojej  dwudziestoletniej  córce,  która od dziecka miała egzemę na rękach. Sok noni był jedyną rzeczą która poprawiła jej stan. Skóra na jej rękach jest teraz bardzo miękka i nie ulega ponownym zakażeniom.

--Ana R., USA 30 czerwca 2000 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Kiedy  wróciliśmy  z  podróży  do moich rodzinnych miejsc w Niemczech, wtedy moja trzyletnia córka dostała zapalenia skóry. Było  tak  tak dokuczliwe, że w nocy budziła się z powodu bólu i mocnego swędzenia. Jej skóra krwawiła od drapania. Bolała ją  skóra  na  rękach  w okolicy żołądka i na nogach. Nie mogliśmy patrzeć na jej cierpienie.

Poszliśmy do dermatologa , który przepisał CORTIZONE. Ponieważ nie było żadnego innego sposobu na jej stan, dawaliśmy więc ten lek. W końcu znaleźliśmy noni.  Byłam  bardzo  sceptyczna.  Po  przeczytaniu  informacji o tym soku, wiedzieliśmy to na pewno jej nie zaszkodzi, ale czy pomoże??? .  Kupiliśmy 4 butelki i zaczęliśmy jej dawać 4 oz dziennie.

Już po 4 tygodniach skóra była "wyleczona". Ten owoc jest  DAREM  BOŻYM.   BÓG  nas  stworzył i wierzę że On też stworzył rzeczy, którymi potrzebujemy żywić nasze ciała. Ja dziękuję BOGU za wszystkie dobre rzeczy które stworzył i dziękuje również firmie dzięki której noni dotarło do nas.. 

Zaczęłam  pić  noni  sama  i odzyskałam dużo energii po porodzie. Piłam noni i tak dobrze się czułem ze zabrałam się do mycia okien  już  piątego dnia po urodzeniu naszego czwartego. dziecka. Miałam wtedy już 40 lat i nigdy wcześniej nie czułam się tak dobrze po urodzeniu dziecka. Dziękuję tobie noni! 

--Cornelia, USA/Niemcy 30 sierpnia 2002 

 

Po piciu soku noni przez 2 miesiące, brodawki na spodzie moich stóp znikły. Były bardzo bolesne i piekące. 

--E. Zangel, Austria 4 listopad 2000

 

Mojego dwuletniego syna podczas weekendu dziadek poczęstował ananasem. W niedzielę rano synek był ledwo żywy. Leżał w łóżku pokryty wielkimi czerwonymi swędzącymi plamami. Miałam końcówkę płynu galman, który pomaga na swędzenie. Zdecydowałam się zastosować jednak sok noni przez namoczenie jego skóry, używając do tego gazy i kładąc go na ręczniku. Robiliśmy kompresy z soku noni co 2 do 3 godzin, oraz dawaliśmy mu sok do picia. W poniedziałku rano już nie miał plam na ciele i biegał jak typowy 2 letni chłopiec. 

--Sharon S., AUS 11 luty 2002

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Stan mojej skóry poprawił się do tego stopnia, że nie tylko wyglądam młodziej, ale także ludzie myślą że usunęłam zmarszczki. 

--Esther K., USA kwiecień 2001

 

Pijąc sok noni mogłam zmniejszyć ilość branego relievedu. Ustąpił ból cieśni nadgarstka, mężowi ustąpił ból pleców, synowi znikły problemy z astma, córkom alergie, a wszystkim naszym dzieciom zwariowane skórne wysypki. Nawet nasze zwierzaki piją sok, od psów do jaszczurek. 

--Lyssa S., USA 21 kwietnia 2001

 

Kupowałam  specjalny  krem  do  twarzy  za  50 $  aby  usunąć  z niej brązowe plamy. Nic to nie dawało. Dzięki sokowi noni, brązowe plamy w końcu zeszły. 

--Bertha B., USA kwiecień 2001

 

Nasza  dziesięcioletnia  Ariella  miała od  urodzenia plamy łuszczycy. Musieliśmy bardzo uważać jakie mydła używaliśmy kiedy była dzieckiem. Jej życie było pełne płynów i lotionów, które w mniejszym lub większym stopniu łagodziły jej łuszczycę. Kiedy jej  dziadkowie  będący  z  nami na wakacjach wprowadzali sok noni do naszej rodziny ekscytował się z powodu jego smaku. Pewnego  dnia  podczas  wakacji,  mój  mąż  skaleczył  się podczas czyszczenia krabów w łodzi. Kiedy weszliśmy do kabiny, dziadzio  Arielli  opowiedział  nam  o  ludziach,  którzy  używali  noni jako najlepszego środka na gojenie się. On nie specjalnie podekscytował się  opowieścią  dziadka,  ale  zastosował  go  na ranę.  Kiedy obudził się następnego dnia, zauważył, że rana zaczęła bezboleśnie się goić. Stosował sok jeszcze przez parę dni i rana się  zagoiła  zupełnie. Stała się bardzo ważna rzecz, bo gdy tatuś stosował sok na ranę, Ari spytała czy mogłaby spróbować zastosować sok na jej ręce na których miała łuszczycę. Spróbowaliśmy najpierw na jednej ręce. Następnego dnia widoczna była lekka poprawa więc zdecydowaliśmy się zastosować sok na obu rękach i szybko zauważyliśmy znacznie lepszą poprawę stanu skóry niż podczas używania przeróżnych specyfików. Od  tego  czasu  Ari  pije  małą  dawkę noni  a  kiedy  potrzebuje,  stosuje  go  na inne sprawy. Stała się jednym z najlepszych „adwokatów” soku noni. Ilekroć przyjaciele albo rodzina nas odwiedzają, zawsze mówi im o noni. To naprawdę jest cud. 

--Kathy J., USA 10 kwietnia 2002

 

Piję sok noni z wielu powodów. Wielką korzyścią dla mnie jest sposób w jaki sok pomaga mi w leczeniu raka skóry. Przez wiele lat odwiedzałem mojego dermatologa co kwartał by usuwał mi podstawowe komórki rakowe płynnym azotem, silnym skórnym kremem (tylko zimą), lub chirurgicznie. Od chwili w której  zacząłem pić sok noni, nie potrzebuję jakiejkolwiek operacji a jeżeli pokazuje się nowe miejsce, stosuję sok  bezpośrednio na skórę która po kilku zastosowaniach wraca do normalnego stanu. Mój dermatolog jest pod wielkim wrażeniem ! 

--Archie W., CAN 21 kwietnia 2001 

 

Miałam  poważne  problemy  ze  skórą w 1998r. Skóra łuszczyła się na klatce piersiowej i pod pachami i była tak cienka, że wyglądała  jak  przeźroczysta.  Lekarze  zrobili  kilka  badań  i  między  innymi zbadali tarczycę. Nic nie znaleźli. Moja mama powiedziała  mi o soku noni soku i spytała czy zacznę go pić.  Nie chciałam zaczynać picia jakichkolwiek  "soków" ponieważ zaufałam medycznym profesjonalistom. Ale kiedy moja mamusia dała mi butelkę i poprosiła, żebym zaczęła pić dla niej, wtedy rzeczywiście zaczęłam pić.  Po pierwszym tygodniu, moja skóra była o.k. i pachy wyglądały lepiej.  Mój doktor spytał  czy  zmieniłam  swoją  dietę a ja odpowiedziałam mu, że była taka sama - chleb i kawa jak zwykle.  Wtedy przypomniałam  sobie  i  powiedziałem mu , że zaczęłam pić jakiś oryginalny sok noni z Tahiti!  Gdy opowiedziałem mu wszystko o czym wiedziałem na temat soku noni, powiedział mi:  "Ok,  pij  go nadal. Wygląda na to że ma w sobie kilka substancji odżywczych, które  potrzebuje  Twój  organizm".  Od  tego  czasu  piję sok noni każdego ranka i moja skóra, włosy i paznokcie wyglądają wspaniale! 

--Kari V., Finlandia 10 luty 2002

   Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Mam cukrzycę i pijąc sok noni  poziom cukru we krwi obniżył się w ciągu trzech miesięcy od 7.4 do 6.0. Już nie łapią mnie także skurcze w nogach. Otwarte owrzodzenia na piętach które miałam od dziesięciu  lat – znikło!

--Unni H., NORWEGIA 21 kwiecień 2001

 

Noni jest wspaniałe! Poprawiło stan moich dziąseł, martwej skóry na stopach, artretyzm, ciśnienie krwi, ADHD moich dzieci i mój styl życia ! 

--Patricia J., CAN  kwiecień 2001 

 

Przez  większość  mojego  życia  gimnastykowałem się,  grałem w siatkówkę plażową, tenis, jeździłem rowerem i podnosiłem ciężary.  Normalnie,  przez  kilka  dni  po ćwiczeniach bolą mnie mięśnie. Doświadczałem tego już odkąd byłem nastolatkiem, teraz natomiast mam 74 lata. Jednak, odkąd zacząłem picie dwóch uncji soku noni dziennie tj. od około dwunastu miesięcy, nie doświadczyłem praktycznie żadnych bólów mięśni po gimnastyce.
Inną zauważoną przeze mnie korzyścią picia soku noni jest bardzo duża redukcja nowych podstawowych komórek raka skóry umiejscowionych  na  mojej  skórze.  Ostatnio  połowa  z  nich  znikła  z  mojej głowy, rąk i klatki piersiowej w ciągu niecałego miesiąca od momentu rozpoczęcia picia soku noni. 

--Ed H., USA 15 kwietnia 2003 
  
betterbytes@earthlink.net

 

Mam na imię Glenn i 15 lipca 1995 doznałem ataku serca. 20 lipca 1995 przechodziłem otwartą skomplikowaną operację serca. Powikłania które wystąpiły zmusiły mnie abym poddał się drugiej operacji. Pozostawałem na systemie podtrzymywania życia przez następne 5 dni w bardzo niepewnym stanie. W końcu po miesiącu wyszedłem ze szpitala. Trzykrotnie wracałem na intensywną terapię z powodu komplikacji i każdego razu byłem w stanie krytycznym. Po operacjach serca  lekarze przepisywali mi 7 różnych sposobów terapii. Dzisiaj już nie potrzebuję skomplikowanego leczenia! Sok noni nie tylko pozwolił mi by być wolny od leków na receptę, ale także: minęło mi nadciśnienie, wzrok polepszył się, nie jest mi zimno, grypa, bóle głowy oraz rak skóry twarzy w trzech miejscach, minęły. Polepszył mi się także słuch. Rozmiar spodni w ciągu roku zjechał z 38 do 33, znikły problemy z prostatą. Wcześniej lekarze mówili mi że nigdy nie będę mógł ponownie wrócić do pracy a z powodu mojego serca jestem zagrożony śmiercią w każdej chwili reszty mojego życia. Kończę w tym roku 70 lat  i mogę z powrotem pracować jako kamieniarz. Jestem bardzo szczęśliwy z tego co sok noni uczynił dla mnie. Jest niezwykłe to co sok noni może robić dla ciebie z powodu proxeroniny — ponownie może odbudować twoje komórki. 

--Glenn L., USA  luty 2001 

 

Kiedy piłem pierwszy raz sok noni nie miałem pojęcia co to jest!  Zalecono mi go z powodu mojego artretyzmu. Tymczasem dzięki niemu zaszły w moim organizmie wielkie pozytywne zmiany. Ból opuścił mnie po czterech dniach!  Nie mam problemu z zatokami, mogę spać lepiej i jem mniej!  Moja pamięć i mój wzrok się poprawiły.  Również stan mojej skóry poprawia się cały czas. Mogę pracować siedem pełnych dni w naszym własnym sklepie. 

--Jan R., Australia 21 kwiecień 2001 


Noni lecznicza roślina wszechczasów napis

Noni Sok Noni Medycyna naturalna Zdrowie
| NONI co to jest | Historia NONI | Tam gdzie rośnie najlepsze NONI | Składniki NONI | Irydoidy w soku NONI | Działanie NONI | Fenomen NONI |
| Zastosowanie NONI | Dawkowanie NONI | Przełom ozdrowieńczy NONI | Badania naukowe NONI | Lekarze o NONI | Opinie stosujących sok NONI |
| Wybór soku NONI | Literatura NONI w językach obcych | Literatura NONI w języku polskim | Film NONI | Zamówienie NONI | Medycyna naturalna |
| Suplementacja diety | Zdrowie |