noni baner
noni owoc baner
Strona główna
Spis chorób
Zamówienie Soku Noni

Leczenie Naturalne Rozcięć Ukąszeń Oparzeń Sokiem Noni Opinie Ludzi

 

Niedawno minęły 2 lata od kiedy zacząłem korzystać z dobrodziejstw jakie niesie ze sobą picie oryginalnego soku Noni z Tahiti. Obecna dawka którą stosuję to dawka profilaktyczna, rano -  oczywiście na czczo ok. 30 mililitrów oraz wieczorem na ok. Pół godziny przed kolacją także 30 mililitrów. Nadciśnienie o którym pisałem dwa lata temu jest już bardzo odległą historią. Przez cały okres dwóch lat pijąc sok regularnie ok 60 millitrów dziennie, organizm okazał się odporny na wszelkie sezonowe choroby wirusowe, np grypa (nie zaszczepiłem się w tym czasie). Przypadkowe zranienia goją się bardzo szybko - stosuje na nie bezpośrednio sok noni nasączając nim opatrunek bądź plaster w miejscu zranienia. Przez cały dotychczasowy okres picia soku noni, zanikło także bardzo bolesne ,,kręcenie w kościach''  które doskwierało mi wcześniej przy zmianach pogodowych. Obecnie, po dwóch latach stosowania soku Noni na sobie, mogę z cała odpowiedzialnością potwierdzić opinie na temat noni, że jest ono największym odkryciem medycyny naturalnej naszych czasów.

-Waldemar U., Polska 24 kwietnia 2005 

 

Od ponad roku choruję na niewydolność krążenia kończyn dolnych. Miałam tak ogromne bóle, że moje cierpienie dochodziło do zenitu. Robiły mi się rany na stopach i podudziu, rany które trudno było wygoić. Leżałam parę razy w szpitalu. Niewiele mi to pomogło. Od kiedy zaczęłam pić sok Noni, cierpienie moje zaczęło ustępować, rany zaczęły się goić. Pielęgniarka, która przychodziła do mnie do domu robić mi opatrunki nie mogła się nadziwić. Te ogromne rany w ciągu dwóch miesięcy się wygoiły. Jestem bardzo zadowolona.

--Regina S. Polska, marzec 2006 r.


 

Kilka lat temu byłem w Szwecji odwiedzić przyjaciół i rodzinę. Któregoś dnia chciałem wyczyścić mój szwajcarski wojskowy scyzoryk.  Niepostrzeżenie  przejechałem  ostrzem  noża  obok  kostek  na  moich palcach, krojąc do do kości. Rany zaczęły obficie broczyć krwią. Wszyscy krzyczeli w panice i chcieli mnie zabrać natychmiast do szpitala żeby mi nałożyli szwy.

Nie było żadnej  wątpliwości  że  trzeba  założyć  szwy!  Byłem  stałym  użytkownikiem  noni  i  miałem  sok  ze  sobą  w  podróży więc natychmiast rzuciłem się na butelkę soku i polałem nim głębokie rany , które rzeczywiście wyglądały że wymagają szycia. Słyszałem że noni pomaga w gojeniu się, więc chciałem spróbować i zobaczyć jak zadziała w tym przypadku.

Po polaniu ran sokiem natychmiast zmniejszyło się krwawienie. Zawinąłem rozpostarte palce gazą i polałem ją sokiem. W końcu zawinęliśmy dłoń  suchym  bandażem w ten sposób abym nie mógł zginać palców. Nie czułem żadnego bólu ani pulsowania przez całą noc. Noni wyeliminował ból zupełnie! Minęły dwa dni i byłem ciekaw jak wyglądają moje rany.

Okazało się że zaczęły się goić, ale nie chciałem zginać palców żeby ran ponownie nie otworzyć. Namoczyłem następny bandaż sokiem noni i położyłem w miejsce poprzedniego. Następnego dnia, kiedy spojrzałem na postęp gojenia się, okazało się, że oba głębokie rozcięcia były zupełnie zrośnięte i mogłem już zginać palce bez otwierania się ran.

Nie miałem żadnej blizny ponieważ zagoiło się bardzo dobrze i to bez potrzeby zakładania szwów. Po prostu używałem gazy i noni. Dziś nikt nie może poznać gdzie było rozcięcie, ponieważ nie ma tam nawet najmniejszej blizny. Noni leczy rany i łagodzi ból !!!!!!!! 

--Conny C., USA i Szwecja 15 luty 2002 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Po odkryciu gojących właściwości noni, kupiłem sok dla mojej chorej matki. Ona niestety trzyma się “starych zasad” i nie piła go.  Zabrałem  więc go od niej i sam zacząłem profilaktycznie pić jedną uncję dziennie. Przeczytałem , że sok może pomóc na wiele dolegliwości włącznie z oparzeniami i owrzodzeniami. Pewnej nocy po ugryzieniu się w język, natychmiast pomyślałem o noni. 

Trzymałem  w  obolałych  ustach  1/2  uncji przez 3-5 minut i ból minął. Zazwyczaj gdy ugryzłem się w język, miejsce to bolało  mnie  kilka  dni  i  było  wrażliwe  na  gorącą  albo  ostrą żywność.  Następnego  dnia  nie miałem żadnego bólu. Byłem zszokowany tym, że mnie nie bolało. Nie miałem grypy ani żadnej innej poważnej choroby od 3 lat, ponieważ piję sok noni. 

--John B., USA 11 listopad 2002 

 

Oparzyłam parą moją rękę i smarowałam ją sokiem noni i olejem. Po dwóch tygodniach nie było śladu. Bolało mnie tylko tylko pierwszego wieczoru. 

--Grace B., USA kwiecień 2001 

   Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Sok noni służy wspaniale całej naszej rodzinie. Ostatnio naszą największą korzyścią  było użycie go na oparzenie trzeciego stopnia na ręce mojego 16 letniego syna. Stosowaliśmy okłady z noni rano i wieczorem. W ciągu 48 godzin rozpoczęło się gojenie. W przypadku bólu używaliśmy cztery uncje bezzwłocznie, poza tym uncja co godzinę. Tydzień później JC znów grał w obręcze, chodził na ryby.  JC nie ma żadnych blizn na ręce.
Nie ma jak sok noni na gorączkę i grypę. Używamy naszego noni  rozpylając go do nosa. Pomaga na zatoki i usuwa bóle głowy. Olejek noni  wyleczył także zakażenie ucha Używaliśmy trzy krople dwa razy dziennie.
Jesteśmy prawdziwą  rodziną noni. Możesz pić noni i cieszyć się obfitością zdrowia. Pomagaj sobie lecząc się  tym Boskim darem.
Jeśli masz jakieś pytania możesz do mnie dzwonić. (941-778-7502)


Nancie J. F., USA 11 kwietnia 2002 

 

Mój doktor nie wierzył w sok noni.  Gdy razem z synem mieliśmy wypadek samochodowy,  kompresy  z  noni  łagodziły nasze stłuczenia. Teraz mój lekarz już pije noni.

--Hans Jurgen H., Niemcy kwiecień 2001

 

Sok  pomógł  mi  na  problemy z zatokami i astmę.  Użyłam go też jako pierwszą pomoc na rozcięty palec. Zagoiło się w ciągu trzech dni. 

--Jill C., USA 21 kwietnia 2001 

   Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Pewnej  nocy  nasz  syn przybiegł do naszej sypialni trzymając się za nogę i krzycząc z bólu. W stopę ugryzł go skorpion, i jad powodował  szybkie  puchnięcie nogi.  Pobiegłem  do  lodówki  i  wyciągnąłem  butelkę soku noni. Zamoczyliśmy w nim kilka kłębków waty i przykładaliśmy je bezpośrednio na miejsce gdzie było ukąszenie. W ciągu kilku minut, nasz syn powiedział, że czuje  jak  ból cofa się.  Wkrótce  minął  zupełnie. Nie chciał aby zrobić mu zastrzyk ( nie lubi tego) ale chcąc nie chcąc dostał jeden ! 

--Flip N., Meksyk 12 luty 2002

 

Noni sok dodaje mi dużo energii. Zmniejszył mój ból przy osteoporozie. Wyleczył moją rękę kiedy oparzyłem się gorącym mlekiem. Smarowałem rękę sokiem noni, utrzymywałem w wilgoci aż ból odszedł. Zagoiło się bez żadnych pęcherzy i blizn. 

--Jerry B., USA 21 kwietnia 2001

 

Nasza  dziesięcioletnia  Ariella  miała od  urodzenia plamy łuszczycy. Musieliśmy bardzo uważać jakie mydła używaliśmy kiedy była dzieckiem. Jej życie było pełne płynów i lotionów, które w mniejszym lub większym stopniu łagodziły jej łuszczycę. Kiedy jej  dziadkowie  będący  z  nami na wakacjach wprowadzali sok noni do naszej rodziny ekscytował się z powodu jego smaku.

Pewnego  dnia  podczas  wakacji,  mój  mąż  skaleczył  się podczas czyszczenia krabów w łodzi. Kiedy weszliśmy do kabiny, dziadzio  Arielli  opowiedział  nam  o  ludziach,  którzy  używali  noni jako najlepszego środka na gojenie się. On nie specjalnie podekscytował się  opowieścią  dziadka,  ale  zastosował  go  na ranę. 

Kiedy obudził się następnego dnia, zauważył, że rana zaczęła bezboleśnie się goić. Stosował sok jeszcze przez parę dni i rana się  zagoiła  zupełnie. Stała się bardzo ważna rzecz, bo gdy tatuś stosował sok na ranę, Ari spytała czy mogłaby spróbować zastosować sok na jej ręce na których miała łuszczycę. Spróbowaliśmy najpierw na jednej ręce.

Następnego dnia widoczna była lekka poprawa więc zdecydowaliśmy się zastosować sok na obu rękach i szybko zauważyliśmy znacznie lepszą poprawę stanu skóry niż podczas używania przeróżnych specyfików. Od  tego  czasu  Ari  pije  małą  dawkę noni  a  kiedy  potrzebuje,  stosuje  go  na inne sprawy. Stała się jednym z najlepszych „adwokatów” soku noni. Ilekroć przyjaciele albo rodzina nas odwiedzają, zawsze mówi im o noni. To naprawdę jest cud. 

--Kathy J., USA 10 kwietnia 2002

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Oparzyłam cztery palce gdy dotknęłam gorącą kosiarkę. Byłam sama a jedyną rzeczą którą mogłam posmarować palce była musztarda.  Zadzwoniłam  do  mojej  siostry  i  ona  powiedziała  mi o noni.  Zanim dotarłam do jej domu, miałam już siedem pęcherzy. Jak tylko noni dotknęło mojej skóry od razu poczułam ulgę. Następnego ranka, pęcherze były wysuszone. Nie minął nawet tydzień, jak znikły i wszystko wróciło do normy. 


--Rosa, USA 14 listopad 2002

 

Mój mąż i ja pijemy sok noni z powodu jego cudownej "całkowitej kontroli" naszej astmy. Mój mąż ostrzył pewnego dnia nóż i zranił sobie kciuk. Kiedy przyjechałam do domu natychmiast zmyłam ranę i  zastosowałam  na  nią  sok  noni. W ciągu następnych dni nie mogliśmy uwierzyć naszym oczom. Mąż powiedział, że chwilę po zastosowaniu soku rana przestała go boleć. Opuchlizna schodziła a strup nigdy się  nie rozwinął. Miał czystą, różową skórę, która zrastała się każdego dnia. Podczas następnego tygodnia  przewoził ciężkie narzędzia a rany niczym nie zakrywał. Goiła się bardzo szybko a mąż nie stracił dnia pracy. Kontynuowaliśmy obserwacje rany przez szkło powiększające aby widzieć coś, jeżeli w ogóle coś mogliśmy zobaczyć. Ten sok jest wspaniały!! 

--Martica G., USA 21 luty 2001

 

Od  chwili  gdy  zaczęłam  pić  sok  noni,  czuję  że  mój system immunologiczny jest dużo mocniejszy. Mam też bardzo dobre samopoczucie.  Łagodniej  przechodzę  okresy  miesiączki.  Ukąszenia  komarów latem czułam przez co najmniej tydzień albo dłużej. Teraz używając soku noni, objawy ukąszenia komara ustępują w ciągu kilku godzin i nie swędzą tak mocno. 

--Mary B., USA kwiecień 2001 

 

Przebiłem  palec  gwoździem, na szczęście obok kości, ale to była bardzo poważna rana. Moczyłem skaleczony palec w soku noni pół godziny, rano i w nocy, przez trzy dni. Rana całkowicie się zagoiła i nie pozostawiła po sobie żadnej blizny. 

--John H., Nowa Zelandia, kwiecień 2001 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Było  dla  mnie  wielką   niespodzianką  i  dało  sporo  do  myślenia,  gdy  mój  lekarz  polecił  mi  użycie soku noni na bardzo poważną ranę ciętą na stopie.  Zaufałam mu i kiedy zobaczyłam jak szybko się wyleczyła, zaczęłam pić 1-2 uncje dziennie tak jak  mi  sugerował.  Od  czasu  wypadku  samochodowego,  cierpiałam  wiele  lat  na  zmęczenie,  bóle  i  osłabienie systemu immunologicznego. Sok noni spowodował dużą poprawę mego stanu zdrowia. 

--Wendy R., Canada kwiecień 2001

 

Ugryzł  mnie  w  nogę  brązowy  pająk  samotnik.   Poszłam do doktora a on mi powiedział, że trzeba zrobić przeszczep skóry, ponieważ  ukąszenie  tego  pająka  powoduje   wyżarcie ciała dookoła miejsca ukąszenia.  Moja  noga  spuchła  tak,  że  miała trzykrotny   rozmiar .   Smarowałam  sokiem  noni bezpośrednio miejsce ukąszenia i po 3 dniach noga była zupełnie wyleczona.

Słyszałam  o  wielu  ludziach,  którzy  byli  ukąszeni przez tego pająka i wydali tysiące dolarów na leczenie. Sok noni utrzymuje także ciśnienie krwi na normalnym poziomie i nie mam astmy od pięciu lat. 

--Joann B., USA 9 luty 2002

 

Niedawno temu miałam straszny upadek na twarz. Straciłam bardzo dużo krwi, miałam ranę górnej części głowy, krwisty siniak na oku, a nos miał głębokie centymetrowe rozcięcie w poprzek. Było też wiele innych rozcięć na nosie i policzku. Wargi były rozcięte w trzech miejscach na zewnątrz i kilku miejscach wewnątrz, plus pięć ,, poluzowanych’’ zębów. Moje oko było obrzmiałe i zamknięte, nos był dwa razy większy, a usta - po lewej stronie twarzy były trzy razy grubsze.

Już po sześciu dniach stosowania soku noni wszystko był zupełnie zagojone poza ranami wewnątrz ust! Zęby znów trzymały się mocno!

Brałam Q-tip i smarowałam sokiem noni bezpośrednio wszystkie rany wewnętrzne i zewnętrzne i wszystkie siniaki trzy razy dziennie myjąc twarz – właściwie to zraszając ją ( nie mogłam dotykać twarzy). Stosowałam sok noni zewnętrznie i oczywiście dodatkowo piłam. Ból, którego doświadczałam był znacznie mniejszy.

Usta były tak obrzmiałe a zęby tak bolały, że nie mogąc jeść żyłam praktycznie na napojach proteinowych TNI. Moja twarz zmieniała się - z posiniaczonej stawała się żółta. Doktor powiedział, że gdyby nie zobaczył tego na własne oczy to nie uwierzyłby, że u 60 letniej kobiety czy kogokolwiek innego w takim stanie, wszystko może zagoić się bez żadnych strupów i powrócić do normy pokrywając się nową skórą, w takim krótkim czasie. Mówił że to naprawdę cud. Mogłam być na rodzinnej fotografii zaplanowanej z okazji moich urodzin już sześć dni po wypadku”.

--Gwen K., USA 1999

 

Sok noni pomógł mojej rodzinie. Pomógł mojemu tatusiowi na problemy z prostatą i pomógł mojemu synowi gdy się poparzył. 

--Anne Marie E., KANADA 30 czerwca 2000

 


Noni lecznicza roślina wszechczasów napis

Noni Sok Noni Medycyna naturalna Zdrowie
| NONI co to jest | Historia NONI | Tam gdzie rośnie najlepsze NONI | Składniki NONI | Irydoidy w soku NONI | Działanie NONI | Fenomen NONI |
| Zastosowanie NONI | Dawkowanie NONI | Przełom ozdrowieńczy NONI | Badania naukowe NONI | Lekarze o NONI | Opinie stosujących sok NONI |
| Wybór soku NONI | Literatura NONI w językach obcych | Literatura NONI w języku polskim | Film NONI | Zamówienie NONI | Medycyna naturalna |
| Suplementacja diety | Zdrowie |