noni baner
noni owoc baner
Strona główna
Spis chorób
Zamówienie Soku Noni

Leczenie Naturalne Oczu Sokiem Noni Opinie Ludzi

 

Jestem po nieudanej operacji na żylaki, podczas której pękła żyła i doktor ją łapał (ilość 34 cięć na lewej nodze sama mówi o sobie) . Skończyło się to śmiercią kliniczną i problemami które przez szereg lat mnie nękały, dochodziły do tego zaburzenia hormonalne. Od czterech miesięcy piję sok noni z Tahiti przy czym przez pierwszy miesiąc piłam nieregularnie. Mam siedzący tryb pracy, mało się ruszam i zauważyłam już bardzo dużo pozytywnych zmian – uregulowały mi się wszystkie zaburzenia klimakteryjne. Zniknęły bóle głowy, zniknęły opuchlizny kostek, krążenie mam zdecydowanie lepsze. Uregulowało mi się także niskie ciśnienie krwi. Poprawił mi się także wzrok – było to dla mnie wielką niespodzianką – podczas pracy z komputerem zdjęłam okulary i okazało się że dobrze widzę bez nich.

--Maria W. Polska 14.12.2004r

 

Mój syn miał chore kolano, i bezpośrednio na to zaczął stosować sok noni. Był zdumiony że ból znikł w bardzo krótkim czasie i nie wrócił od tej pory. Stosował także sok na zapalenie spojówek i odeszło tego samego dnia! Ja także używam soku na chore kolano, i również byłam zdumiona jak szybko ból zniknął. Sok noni pomaga mi czuć się o wiele lepiej od kiedy mam osteoporozę. 


--Gen B., USA 22 lipca 2003 

      
genandbert@yahoo.com

 

Dorastałem  na  bardzo  małej  wyspie  Samoa;  to  jedna  z  wysp Pacyfiku. Widziałem jak moja matka używała każdą część drzewa  noni  lecząc  nasze gorączki, wysypki, alergie, itd. W czerwcu 1999r wprowadzono mnie do programu związanego z sokiem noni.  Piłem  go  wiernie  ponieważ  wierzyłem  że  pomoże  mi na ból pleców, który miałem od dłuższego czasu oraz pomoże na moje oczy. Po tygodniu zauważałem zmianę w poziomie mojej energii jak również w moich plecach. Od tego czasu nie czułem jakiegokolwiek bólu.  Poprzednio  zawsze  realizowałem przepisane mi przez mojego okulistę recepty, ale od kiedy zacząłem pić sok noni już ich nie potrzebuję. 

--Fale R., USA kwiecień 2001 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Po trzech  dniach  picia  noni  soku  noni,  nie  miałem  już  artretycznego  bólu.  Nie  musiałem  także  brać  1600mg  wapnia przepisanego mi przez mojego doktora. Po sześciu tygodniach skasowałem z moich planów operację katarakty ponieważ nie miałem już zamglonego wzroku. 

--Flo W., USA 30 czerwca 2000 

 

Kocham i bardzo się cieszę z soku noni. Poprawił stan mojego zdrowia, polepszył moje samopoczucie, poprawił mój wzrok i wyleczył uszkodzony nerw w moim zębie. 

--Hosea T., USA kwiecień 2001 

 

Mam stygmatyzm i po piciu soku noni przez trzy miesiące mój wzrok poprawił się o ok. 75%. Z tego powodu kontynuuję picie soku i polecam go moim przyjaciołom i rodzinie. 

--Julian Q., & Blanca L., USA kwiecień 2001 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Moja  siostra  ma  jaskrę  i była prawie niewidoma na prawe oko. Od czasu gdy zaczęła pić sok noni, widzi już cienie i lekkie zarysy prawym okiem. Drugie oko, po licznych operacjach stawało się coraz słabsze. Pijąc sok noni, obecne jej lekarstwa są zbyt silne.  Zmieniła je z powodu polepszenia się wzroku.  Mój mąż i ja czujemy się dużo lepiej dzięki piciu soku noni i mamy więcej energii. 

--Barbara K., USA 30 czerwca 2000 

 

Sok noni pomógł mi na artretyzm który miałam w mojej ręce oraz na puchnące stopy. Oprócz tego pomógł mi na oczy.  Teraz mam lepszy wzrok. Sok pomógł także mojemu kotu, który tracił dużo sierści. Teraz odrasta. 

--Alicja D., USA 21 kwietnia 2001 

 

Nie  mogłem  patrzeć  na  ekran  mojego  laptopa dłużej niż dwie minuty. Po pierwszym tygodniu picia soku noni mogę patrzeć nawet przez dwie godziny. Ból moich oczu znikł. Naprawdę bardzo się cieszę! 

--Bill, USA & Meksyk  19 październik 2002 


                 
Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Dzięki piciu soku noni przez sześć miesięcy, mój wzrok poprawił się o tyle, że nie muszę już nosić soczewek korygujących (szkieł kontaktowych?) podczas jazdy (co było dla mnie konieczne od ponad trzydziestu pięciu lat). Przez ostatnie cztery lata mój wzrok ciągle się poprawia. 

--E.J. M., USA 21 kwietnia 2001 

 

Po piciu 2-4 uncji soku noni dziennie, po ośmiu dniach zauważyłam dużą poprawę mojego wzroku. Już nie potrzebuję nosić okularów do czytania i świetnie widzę druk gazet, menu w restauracji, itd. 

--Pam K., USA kwiecień 2001

 

Moje życie zmieniło się na zawsze w grudniu 1998. Stało się to w momencie poznania soku noni. Moja przyjaciółka Rhonda powiedziała mojemu mężowi Paulowi jak ona się czuje pijąc od pewnego czasu sok noni  i myśli że sok pomoże naszemu synowi Mitchellowi na jego poważną astmę. Byłam bardzo sceptyczna i negatywna i na początku nawet nie pozwoliłam dziecku spróbować soku. Zanim podałam go Mitchellowi,  musiałam najpierw wypróbować na sobie. Cierpiałam wtedy na infekcję oczu, poważne alergie i astmę. W nocy po mojej pierwszej uncji soku noni, miałam lepszy sen. Kiedy się obudziłam nie mogłam uwierzyć że nie potrzebuję zażyć leku na astmę a zaczerwienienie oka zaczęło schodzić! Zaczęłam brać 2 uncje dziennie i zauważyłam wiele korzyści takich jak zwiększenie energii, koniec z bólami pleców i nóg, dobre samopoczucie i ulgę od astmy i alergii. Mając tyle pozytywnych zmian zdrowotnych oczywiście podzieliłam się tym z całą moją rodziną. Mój mąż i czworo dzieci w wieku 20, 15, 13 i 9 piją 1-2 uncje dziennie i wszyscy odczuli poprawę zdrowia. Najbardziej dramatycznie było z moim 15 letnim synem Mitchellem. Jego największy problem – astma – dwa razy kosztował go niemal życie. Sok noni jest jedynym suplementem zdrowotnym, który mógł brać poza sterydami. Liczymy na to, że kontynuując używanie soku noni, efekty uboczne długiego używania sterydu mogą się odwrócić. 
Mówię wszystkim " JEŻELI MACIE ZDROWIE MACIE WSZYSTKO". Jeśli nie spróbujesz nie wiesz co tracisz! Moja rodzina i ja będziemy kontynuować picie soku noni codziennie. Stał się on częścią naszego życia. 

--Valerie., Canada 8 luty 2002 

 

Po  sześciu  tygodniach  moje  problemy  z  zatokami  skończyły  się. Sok pomógł mi też na artretyzm, polepszył wzrok a także wzrósł  poziom  mojej  energii.  Od  trzech  lat  miałem  niemal całkiem siwe włosy,  teraz  ponownie zaczynają ciemnieć.  Mój przyjaciel, który miał reumatoidalny artretyzm, jeździł wózkiem golfowym, ponieważ chodzenie było dla niego zbyt bolesne. Po piciu dwóch uncji noni dziennie przez dwa tygodnie, odstawił swój wózek golfowy ponieważ nie musi już go używać. 

--Thayer L., USA 30 czerwca 2000

 

Mam na imię Glenn i 15 lipca 1995 doznałem ataku serca. 20 lipca 1995 przechodziłem otwartą skomplikowaną operację serca. Powikłania które wystąpiły zmusiły mnie abym poddał się drugiej operacji. Pozostawałem na systemie podtrzymywania życia przez następne 5 dni w bardzo niepewnym stanie. W końcu po miesiącu wyszedłem ze szpitala. Trzykrotnie wracałem na intensywną terapię z powodu komplikacji i każdego razu byłem w stanie krytycznym. Po operacjach serca  lekarze przepisywali mi 7 różnych sposobów terapii. Dzisiaj już nie potrzebuję skomplikowanego leczenia! Sok noni nie tylko pozwolił mi by być wolny od leków na receptę, ale także: minęło mi nadciśnienie, wzrok polepszył się, nie jest mi zimno, grypa, bóle głowy oraz rak skóry twarzy w trzech miejscach, minęły. Polepszył mi się także słuch. Rozmiar spodni w ciągu roku zjechał z 38 do 33, znikły problemy z prostatą. Wcześniej lekarze mówili mi że nigdy nie będę mógł ponownie wrócić do pracy a z powodu mojego serca jestem zagrożony śmiercią w każdej chwili reszty mojego życia. Kończę w tym roku 70 lat  i mogę z powrotem pracować jako kamieniarz. Jestem bardzo szczęśliwy z tego co sok noni uczynił dla mnie. Jest niezwykłe to co sok noni może robić dla ciebie z powodu proxeroniny — ponownie może odbudować twoje komórki. 

--Glenn L., USA  luty 2001 


Noni lecznicza roślina wszechczasów napis

Noni Sok Noni Medycyna naturalna Zdrowie
| NONI co to jest | Historia NONI | Tam gdzie rośnie najlepsze NONI | Składniki NONI | Irydoidy w soku NONI | Działanie NONI | Fenomen NONI |
| Zastosowanie NONI | Dawkowanie NONI | Przełom ozdrowieńczy NONI | Badania naukowe NONI | Lekarze o NONI | Opinie stosujących sok NONI |
| Wybór soku NONI | Literatura NONI w językach obcych | Literatura NONI w języku polskim | Film NONI | Zamówienie NONI | Medycyna naturalna |
| Suplementacja diety | Zdrowie |