noni baner
noni owoc baner
Strona główna
Spis chorób
Zamówienie Soku Noni

Podniesienie Energii Życiowej Sokiem Noni Opinie Ludzi

 

Na imię mam Sławek. Mam 55 lat oryginalny sok noni poznałem dzięki mojej przyjaciółce. Zainteresowałem się ze względu na swoje poważne schorzenia. Przede wszystkim mam dyskopatię, schorowane stawy skokowe, stawy kolanowe, stawy biodrowe i po porażeniu prądem elektrycznym w pracy. Doszedł również staw barkowy. Chory byłem również na chorobę układu krążenia. Sok rozpocząłem pić na początku mają 2009 roku. 4 razy po 30 ml przed posiłkiem. Ponieważ po 3 m-c bóle stawowe ustąpiły całkowicie zmniejszyłem dawkę do 2 razy dziennie po 30 ml. Obecnie bardzo dobrze się czuję i mnie nic nie boli. Schudłem kilkanaście kilo wcześniej miałem nadwagę ważyłem 94 kg, teraz ważę 83. Miałem również zaparcia. Sok spowodował wyrzucenie z jelita grubego niepotrzebnych złogów. Czuję się wypoczęty, pełen energii, spokojnie śpię. Wcześnie rano się budzę i jestem gotowy do pracy. Jestem bardziej spokojny i zorganizowany. Nie wyobrażam sobie teraz już życia bez oryginalnego soku noni.

--Sławek - Polska 14.02.2010

 

Energia: Mam  teraz  energię,  którą  traciłam  nie  mogąc  spać.  Teraz pijąc sok noni  nie  mam  problemów  ze  snem  i  to sprawia że jestem bardzo szczęśliwą osobą. 

--Maria M., USA 21 kwietnia 2001 

 

Moja rodzina i ja pijemy sok noni od dwóch miesięcy. Zauważyliśmy że mamy więcej energii

--Michael M., USA 2 sierpień 2001 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Bardzo przyjemny wzrost energii przyszedł niespodziewanie kiedy zaczęłam picie soku noni. 

--Kaarina E., Finlandia 12 luty 2002

 

Sok noni dał mi dużo więcej energii. Już nie potrzebuję popołudniowej drzemki. Też dał mi lepsze samopoczucie. 

--Mike M., USA 21 kwietnia 2001 

 

Mam ogromną ilość energii odkąd zaczęłam pić sok noni. Trochę polepszył mi się też wzrok. Opuchlizna stóp i nóg całkowicie znikła. Jestem za ten sok bardzo wdzięczna. 

--Joyce W., USA 23 września 2001

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Zacząłem picie soku noni miesiąc temu. Rozkład dnia wyglądał następująco Zaprowadzałem moje dziecko do osoby pilnującej o  6:00,  jechałem  do  pracy  przed  7:00,  pracę  kończyłem o 15.30 i zawoziłem dwójkę moich dzieci na drugą stronę miasta. Następnie wiozłem 5 letnią córkę na gimnastykę od 17.30 do 18.30, a 7 letniego syna na trening baseballu od 18.30 do 20.00.

Wracałem do domu i szykowałem jedzenie dla wszystkich przewijając i karmiąc moje 19 miesięczne dziecko. Czułem się coraz bardziej  zmęczony  i  trwało  to  do czasu do czasu jak zacząłem pić sok noni.  Po  trzech  tygodniach  czułem  się  lepiej kiedy każdego  ranka  wstawałem.  Nie jestem już zmęczony przez cały dzień  i  mogę robić zakupy oraz wypełniać wszystkie inne obowiązki pracując w wojsku na pełnym etacie . Dzięki temu ze piję sok nie jestem już tak zmęczony jak kiedyś. 

--Alden W., USA 16 luty 2002 

 

Piję sok od dwóch tygodni i rozsadza mnie energia. Mogę kłaść się spać późną nocą i rano jestem jak skowronek. 

--Derrick V., USA 13 czerwca 2003

 

Dowiedziałam się o soku noni od przyjaciela. Podekscytowałam się informacjami o większej energii i ochoty na życie bo tego właśnie brakowało mi od dłuższego czasu. Dzięki sokowi Noni wzrosła mi energia co powoduje że moje życie jest bardziej pożyteczne i przyjemne. 

--Margaret K., Australia 30 kwietnia 2000 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Noni sok zmienił moje. Czuję się teraz zdrowsza niż kiedykolwiek w ciągu ostatnich wielu lat. Mam więcej energii i mogę wykonywać więcej codziennych zajęć. 

--Martha G., USA 2 październik 2001

 

Moje korzyści dla zdrowia są zadziwiające jak na taki krótki okres stosowania tj. 1,5 miesiąca.

Dolegliwości jakie towarzyszyły mi wcześniej na codzień to migreny , bóle głowy, infekcje organizmu, bóle kręgosłupa, kłopoty ze snem. Dzisiaj wszystkie te dolegliwości ustąpiły, a z każdym dniem czuję się silniejsza i pełna energii , poprawiła się także moja koncentracja i łatwiej znoszę stres.

Życzę tego wszystkim przyszłym i już pijącym sok Noni "Noniowcom".

--Izabela Gaweł - Polska
 

Moja córka wychodziła za mąż.  Przez 3-4 noce aż do 3:30 lub 4:30 rano pracowałam nad jej suknią,  którą zaprojektowałam i szyłam.  Ostatnią  noc  przed  ślubem  wcale  nie  spałam.  Potroiłam dawkę mojego  noni  podczas tego stresującego okresu, byłam pogodna i czuła  gdy  witałam  każdego  z  naszych  250 gości jako matka panny młodej.   Innym razem w tym tygodniu, spałam tylko 2 godziny po czym pojechałam na konwencję. Musiałam być aktywna aż do 2:00 rano.  Znowu noni pomogło mi tak jak tego potrzebowałam. Noni byłoby wspaniałe dla kierowców ciężarówek – jakichkolwiek kierowców! 

--Melanie F., Canada, 21 kwietnia 2001 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Noni sok spowodował że mam wystarczająco dużo energii by nadążać za naszą trójką dzieci. 

--Myrriah D., USA 18 sierpnia 1999 

 

Sok noni dał mojej żonie i mi energię do nadążania za dwoma bardzo żywymi chłopcami  (11-letnim i 5-letnim).  Dodałem ten proteinowy napój do mojego dziennego menu i trenuję fittness trzy dni tygodniu. Moja żona ma dwie prace na pół etatu i kursy na uczelni a sok noni daje jej energię i siłę. 

--Reuben M., USA 29 sierpnia 2001 

 

Najpierw  kupowałam  sok  noni  dla  mojej  mamy,  ale  od  kiedy  sama  zaczęłam  pić  stwierdziłam  że  nigdy  nie przestanę! Zauważyłam że mam więcej energii aby wojować z moimi czterema  małymi  chłopcami.  Teraz  wszyscy  czterej  moi  chłopcy i mój mąż piją sok noni. Jest tu wiele opisów rodzin które korzystają z soku noni.   Kocham zarówno krótkie  historie  jak  i  te niezwykłe — one są wszystkie niesamowite. 

--Noel F., USA luty 2001 

   Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Piję sok noni od tygodnia. Objawy alergii są łagodniejsze a poziom cukru we krwi opada. Polepszyła mi się pamięć i poprawiła się moja koncentracja. Mam też więcej energii

--Terri F., USA 21 kwietnia 2001 

 

Pracuję obecnie w U.S. Postal Service jako listonosz. Praca ta wymaga ode mnie chodzenia 10-15 mil dziennie nosząc pocztę, która waży do 35 kilogramów. Te ćwiczenia miały wpływ moje nogi i niski poziom energii, ale od kiedy piję sok noni, energia wzrosła niesamowicie. 

--Roberto V., USA 21 kwietnia 2001 

 

Śpię lepiej, mam dużo więcej energii i wytrzymałości a także nie mam już alergii na psią i kocią sierść. 

--Francois H., Szwajcaria,  21 kwietnia 2001

 


Noni lecznicza roślina wszechczasów napis

Noni Sok Noni Medycyna naturalna Zdrowie
| NONI co to jest | Historia NONI | Tam gdzie rośnie najlepsze NONI | Składniki NONI | Irydoidy w soku NONI | Działanie NONI | Fenomen NONI |
| Zastosowanie NONI | Dawkowanie NONI | Przełom ozdrowieńczy NONI | Badania naukowe NONI | Lekarze o NONI | Opinie stosujących sok NONI |
| Wybór soku NONI | Literatura NONI w językach obcych | Literatura NONI w języku polskim | Film NONI | Zamówienie NONI | Medycyna naturalna |
| Suplementacja diety | Zdrowie |