noni baner
noni owoc baner
Strona główna
Spis chorób
Zamówienie Soku Noni

Leczenie Naturalne Migreny Sokiem Noni Opinie Ludzi

 

Moje korzyści dla zdrowia są zadziwiające jak na taki krótki okres stosowania tj. 1,5 miesiąca.

Dolegliwości jakie towarzyszyły mi wcześniej na codzień to migreny , bóle głowy, infekcje organizmu, bóle kręgosłupa, kłopoty ze snem. Dzisiaj wszystkie te dolegliwości ustąpiły, a z każdym dniem czuję się silniejsza i pełna energii, poprawiła się także moja koncentracja i łatwiej znoszę stres.

Życzę tego wszystkim przyszłym i już pijącym sok Noni "Noniowcom".

--Izabela Gaweł - Polska listopad 2007
 

Kiedy rozpoczęłam picie soku noni, głównym moim problemem zdrowotnym były comiesięczne migreny podczas miesiączki, a każdej  wiosny  miałam  katar  sienny.  Dzięki  piciu  1-2 uncji soku noni dziennie przez około 20 miesięcy, miałam tylko 3 razy ataki migreny. Ich przebieg i czas trwania był o wiele łagodniejszy. 
Ta wiosna jest pierwszą wiosna od 30 lat kiedy mogę faktycznie być zadowolona z tej pory roku i cieszyć się jej pięknem. Po raz  pierwszy  nie  biorę  w  tym  czasie  leków  na  alergię    mogę  cieszyć  się  wychodzeniem na dwór.  To jest fantastyczne. Wcześniej  każdej  wiosny czułam się fatalnie z cieknącym nosem i swędzącymi oczyma. Nawet mój 8 letni syn, który też miał katar sienny od urodzenia, nie musi brać leków tej wiosny.

Jestem bardzo wdzięczna sokowi noni za polepszenie jakości mojego życia. Każdy w mojej rodzinie pije noni , włącznie z moją 5 letnią córką i 3 miesięcznym szczenięciem. Ona uwielbia jej poranną dawkę noni i jest na pewno zdrowa. 
Nigdy nie chcę cierpieć na osłabiające migreny ani katar sienny tak jak przed wejściem soku noni do mojego życia. Nigdy nie przestanę go pić. 

--Carrie D., USA kwiecień,  2001 

 

Mieszkam  na  słonecznej wyspie  Curacao w Antylach Holenderskich i chcę podziękować Bogu, który przysłał ludzi z sokiem noni  do  mnie  i  mojej  rodziny.  Cierpiałam  na  migreny od dzieciństwa.  Podczas  pierwszego  miesiąca  picia  soku  noni, intensywność  migrenowych bólów  głowy  zmniejszyła  się.  Po dwóch miesiącach  byłam wolna od bólów głowy i mogłam powrócić do moich normalnych codziennych czynności. Od trzech lat mogę mówić że nie cierpię na migreny. Dziękuję Tobie Panie za stworzenie tego cudownego owocu ! 

--Edme G., Antyle Holenderskie, 21 kwietnia 2001 

 

Zanim  rozpoczęłam  pić  sok noni, cierpiałam na codzienne bóle głowy i migreny co najmniej dwa razy w miesiącu lub częściej. Miałam także spore problemy z zatokami i alergią oraz artretyzm w plecach i ramionach. Między trzecim a czwartym miesiącem picia soku noni zauważyłam duży zwrot w moim stanie zdrowia.  Od  lutego  2001  nie  miałam bólu głowy czy  jakiegokolwiek bólu  innego rodzaju . Jest tak wspaniale bez codziennego bólu głowy.  Mój artretyzm także złagodniał.  Dziękuję Bogu za sok noni. 

--Shirley M., USA 21 kwietnia 2001 

 

Od wieku 5 lat cierpiałem na dysfunkcję hormonów. Z tego powodu odwiedziłem wielu lekarzy o różnych specjalnościach, ale poziom  mojej  energii  ciągle  spadał z powodu chronicznego zmęczenia. Brałem leki homeopatyczne jako dodatek do leków naturalnych,  ale mój stan się nie poprawiał.  Od około 15 lat cierpiałem także na migreny które potęgowały wyżej wymienione choroby.  Od  2  miesięcy  piję  2  uncje  soku  noni  dziennie i moje życie wróciło do normy. Żyję bez migren i bez zmęczenia. Dziękuję za sok noni, teraz spędzam moje życie używając tego cudownego produktu. 

--Joel S., Meksyk 5 listopad 2000 

 

Sok zatrzymał moje migrenowe bóle głowy. Ulżył bólowi po wypadku, który sprawił że musiałem leżeć przez siedem miesięcy. Wyleczył moją depresję w którą wpadłem z powodu utraty pracy i dał mi nową nadzieję. 

--Kenneth D., USA 18 sierpień 1999 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Zwykłem cierpieć na napięciowe i migrenowe bóle głowy.  Dostawałem je co najmniej raz na tydzień od ponad pięciu lat. Mój doktor wypisywał mi recepty i mówił że te lekarstwa to wszystko co można zrobić w związku z bólem głowy. Zacząłem szukać alternatywy i znalazłem sok noni.  Piłem  sok  przez  ponad dziewięć miesięcy i podczas tamtego okresu; miałem może raz albo dwa,  łagodny ból  głowy w ciągu całych dziewięciu miesięcy  -- co było czymś zupełnie innym w porównaniu do jednego albo dwóch w tygodniu!!!!  Ta rzecz jest znakomita i radzę każdemu kogo znam żeby to pił. Podczas mojej wizyty u lekarza, pytał mnie o moje bóle głowy. Powiedziałem mu o zmniejszeniu ich występowania. Spytał co robiłem. Powiedziałem mu o noni. On powiedział mi, że nigdy nie kupiłby niczego naturalnego bądź holistycznego i poradził mi żebym kurczowo trzymał się lekarstw. Nie dzięki, doktorze! POWIEDZ "TAK " DLA NONI!!! 

--Curt M., USA 1 kwietnia 2003 
          
miller10@nettally.com

 

Nawet nie wiem jak zacząć. Słyszałam o noni przez kilka lat zanim go spróbowałam. Kiedy moja mama chorowała a ja szukałam czegoś naturalnego by ulżyć jej strasznemu bólowi, na noni nawet nie spojrzałam. Byłem sceptyczna tak jak ona. Uważałam, że piłabym sok jeśli ona by brała. To co stało się później jest nieprawdopodobne. Żyłam z bólem w stawach w mojej szczęce i szyi od tak dawna jak tylko pamiętam. (TMJ) Im byłam starsza tym bardziej ból się nasilał. Dzisiaj nie wiem dlaczego, ale to kontrolowało moje całe życie. Nie mogłam spać i byłam zmęczona po dłuższym wysiłku. 

Zdobywałam się na ogromny wysiłek by móc pracować. Mój lekarz zawsze przepisywał mi antybiotyki które mnie osłabiały i wiedziałam, że one niczego nie rozwiążą poza tym że czynią mnie tak chorą. Po dwu dniach picia noni mój mąż powiedział mi że w nocy słyszał jak chrapię. On przewracał się i całował mnie, i nie obudziło mnie to!!! Po pierwszym tygodniu ból moich stawów ustał!! Od początku drugiego tygodnia ból szyi i szczęki ZNIKNĄŁ!! Dostawałam migrenowe bóle głowy co dwa do trzech tygodni od czasu gdy miałam pięć lat. Nie dostałam żadnego odkąd zaczęłam pić sok noni. Nie mogłam uwierzyć w jakim żyłam nieładzie. Nigdy więcej! Moja matka kontroluje już swój ból i pracuje nad wyeliminowaniem swoich lekarstw. One mają straszne efekty uboczne.

Odkąd mój ojciec zaczął pić noni - ból w jego  kolanach po przykrym wypadku samochodowym minął. Teraz on pracuje nad odbudową mięśni. Noni oddało mi moje życie. Żałuję że nie wiedziałam o tym wcześniej. Nauczyłam się żyć z bólem i myślałam, że jest to jedyny sposób. Moje ciśnienie krwi i poziom cholesterolu też spadły. Tracę nadwagę ponieważ podróżuję częściej z moimi dziećmi i nie mam nagłych zachcianek na jedzenie. Gdyby nie było noni bylibyśmy marni i podupadający na zdrowiu. Nigdy więcej!!! 

--Ronnyanne, USA 6 sierpnia 2003 

 

Piję noni od ponad dwunastu miesięcy i już nie biorę lekarstw na moje : ciśnienie krwi, tarczycę, artretyzm, bóle mięśni, ogólne bóle, bóle głowy,  migreny i sprawy kobiece. 

--Marion C., Australia 1 luty 2002

 

Noni pomógł mi wyzwolić się z tych chorób i schorzeń na które konwencjonalne leki nie działały: astma, bóle głowy, migreny i depresja!

--David S., USA 21 kwietnia 2001

 

Byłam w  Hiszpanii by odwiedzić przyjaciółkę z dzieciństwa z którą chodziłam do jednej  klasy , a której nie widziałam 37 lat. Przywiozłam jej skrzynkę soku noni i ona zaczęła go pić. Cztery tygodnie później powiedziała mi , że jej ciśnienie krwi unormowało się, odeszły migreny - bóle głowy miała każdego ranka, a także nie dostaje zadyszki kiedy  wchodzi do góry schodami. Dwa miesiące później powiedziała mi , że skurcze w nogach, których doświadczała przy codziennym wstawaniu z łóżka też odeszły.

--Nimia R., USA 30 czerwiec 2000

 

Już nie mam migrenowych bólów głowy. Mam więcej energii. Moje alergie na prawie wszystko odchodzą. A najbardziej podniecającą rzeczą jest to że w końcu uwalniam się od nadwagi, której nabrałam z powodu bezczynności po wypadku podczas jazdy na nartach 3 lata temu. Czuję ochotę na to co robiłam w wieku 20 lat. Teraz mam 42 lata. Sok dał mi możliwość takiego życia jak za moich dobrych czasów. 

--Lisa T., USA 26 marca 2000

 


Noni lecznicza roślina wszechczasów napis

Noni Sok Noni Medycyna naturalna Zdrowie
| NONI co to jest | Historia NONI | Tam gdzie rośnie najlepsze NONI | Składniki NONI | Irydoidy w soku NONI | Działanie NONI | Fenomen NONI |
| Zastosowanie NONI | Dawkowanie NONI | Przełom ozdrowieńczy NONI | Badania naukowe NONI | Lekarze o NONI | Opinie stosujących sok NONI |
| Wybór soku NONI | Literatura NONI w językach obcych | Literatura NONI w języku polskim | Film NONI | Zamówienie NONI | Medycyna naturalna |
| Suplementacja diety | Zdrowie |