noni baner
noni owoc baner
Strona główna
Spis chorób
Zamówienie Soku Noni

Leczenie Naturalne Jelit Sokiem Noni Opinie Ludzi

 

Miałem bardzo ostre bóle jelitowe, tak ostre, że aż mnie otrząsało oraz krwawienie przy oddawaniu stolca. Lekarz mnie wysłał na sondę doodbytniczą, ponieważ, w takim wypadku jak powiedział, trzeba to zbadać czy to nie jest coś gorszego... Bałem się tej sondy oraz badanie takie mnie bardzo krępowało. Nie poszedłem na to badanie - czego nikomu nie zalecam. Natomiast na swoją odpowiedzialność zacząłem stosować na ten bardzo poważny problem zdrowotny oryginalny sok noni, sukcesywnie i stopniowo częstotliwość ataku bóli się zmniejszała oraz krwawienie z odbytu. Po roku leczenia oryginalnym sokiem noni bóle i krwawienia ustąpiły. Dziękuję Bogu za ten cud natury jakim jest Noni.

--Damian, Polska, 25.02.2008

 

Na imię mam Sławek . Mam 55 lat oryginalny sok noni poznałem dzięki mojej przyjaciółce. Zainteresowałem się ze względu na swoje poważne schorzenia. Przede wszystkim mam dyskopatię, schorowane stawy skokowe, stawy kolanowe, stawy biodrowe i po porażeniu prądem elektrycznym w pracy. Doszedł również staw barkowy. Chory byłem również na chorobę układu krążenia. Sok rozpocząłem pić na początku mają 2009 roku. 4 razy po 30 ml przed posiłkiem. Ponieważ po 3 m-c bóle stawowe ustąpiły całkowicie zmniejszyłem dawkę do 2 razy dziennie po 30 ml. Obecnie bardzo dobrze się czuję i mnie nic nie boli. Schudłem kilkanaście kilo wcześniej miałem nadwagę ważyłem 94 kg .teraz ważę 83, Miałem również zaparcia. Sok spowodował wyrzucenie z jelita grubego niepotrzebnych złogów. Czuję się wypoczęty , pełen energii, spokojnie śpię. Wcześnie rano się budzę i jestem gotowy do pracy. Jestem bardziej spokojny i zorganizowany. Nie wyobrażam sobie teraz już życia bez oryginalnego soku noni.

--Sławek - Polska 14.02.2010

 

Piję  sok  noni  od półtora miesiąca. Ciśnienie  krwi spadło ze 190/100 do 130/80. Czuję jak sok wzmacnia odporność mojego organizmu,  nie mam  kłopotów  ze snem.  Gdy  przestałam  pić  sok  przez  tydzień w nocy już nie spałam i ciśnienie trochę się podniosło,  ale  jak  nadmieniłam  pije sok dopiero od półtora miesiąca. Ustąpił  ból  kręgosłupa,  guz  przy tarczycy zmniejsza się. Odczuwam  że sok reguluje  procesy  zachodzące  w  jelicie  grubym  na  którym operowano raka złośliwego. Odczuwam pozytywny wpływ soku noni na ogólny stan mojego zdrowia.

--Krystyna, Polska, 03.09.2003

 

Miałem polip w jelicie grubym i lekarze mieli mi go operacyjnie usnąć. Dowiedziałem się przypadkowo o noni i postanowiłem spróbować. Piłem 1 butelkę miesięcznie i z biegiem czasu stawałem się coraz bardziej sceptyczny, ponieważ nie było widać żadnej poprawy. Dopiero lekarz znający ten sok zalecił mi poważne zwiększenie dawki. Zacząłem pić 3 butelki miesięcznie, kilka dni temu miałem robione badania (m.in. kolonoskopię) i lekarze bardzo się zdziwili ponieważ polip z jelita zniknął.

--Stanisław J. Polska, 01.2007

 

Mój  mąż  i  ja  jesteśmy  nosicielami  krwinek  sierpowatych.  Cztery lata  temu  odkryliśmy  u  naszej jedynaczki że ma także niedokrwistość  sierpowatokrwinkowa.  Pierwszy  kryzys miała w wieku 18 miesięcy.  Spędziła  sześć dni w szpitalu. Jej drugi kryzys wystąpił gdy miała 47 miesięcy i tydzień później  nastąpił  zator jelit z powodu rozległej niedrożności jelit.  Zaparcie było tak duże że miała obrzmiały żołądek i nie pracowała okrężnica.  Byłam przerażona.  Moja mamusia przyniosła z domu jakiś sok  noni  i  podawała  go  jej  w szpitalu. Noni pomógł najpierw jej jelitom. Opuchnięcie zeszło. Dzięki noni ma teraz regularne wypróżnienia a jej hemoglobina jest taka jaka powinna być. Właśnie skończyła cztery latka i jak dotąd ból nie powraca. 

--Andrea W., Canada, 21 kwietnia 2001

 

Po piciu soku noni przez sześć miesięcy, rzuciłem palenie nawet bez myślenia o tym – bez żadnego problemu przede wszystkim! Też problemy z jelitami zaczęły stopniowo łagodnieć i oddalać się. Ciśnienie krwi obniżyło się znacznie. Mogę również znów się cieszyć kieliszkiem czerwonego wina! 

--Mike P., GBR  kwiecień 2001

 

Cierpiałam straszliwe bóle włókien mięśniowych z promieniującymi bólami idącymi dosłownie przez całe moje ciało od mojej twarzy do moich palców u nóg. Dyski od 2 do 7 w obszarze szyi wydymały się, powodując bardzo straszliwy ból między moim kręgosłupem i ramionami jak również ciągłe promieniujące bóle w moich dłoniach. Cierpiałam także na drażliwy syndrom jelit, artretyzm, ból góry i dołu pleców, rwę kulszową, zapalenie kaletki w udach i bóle głowy. Jakby tego było mało miałam też ostrogę kostną i facitis w mojej lewej pięcie. Mój lekarz powiedział że mam artretyzm w moich stopach. Od tego czasu w modlitwach błagałam Boga o cokolwiek co by mnie wyleczyło, albo coś, co pomagałoby mi z tym bólem żyć. Straciłam pracę i przez przypadek poznałam sok noni. 
Najpierw, oczywiście nie wierzyłam że coś zdarzy się jak spróbuję właśnie tego naturalnego lekarstwa które mi zalecali. Ale miałam nadzieję na kilka pozytywnych wyników po usłyszeniu kilku osób i ich wynikach picia soku noni. Przez pierwszy tydzień piłam jedną łyżkę stołową rano i wieczorem. Przedtem byłam bardzo zmęczona po obudzeniu się rano. Po 4 dniach picia soku zaczęłam czuć więcej energii i nie musiałam w dzień spać. W 2 tygodniu byłam „napakowana” energią. Moje symptomy drażliwych jelit odeszły, dzień przedtem doświadczyłam 5-8 okresów biegunki. W 3 tygodniu zauważyłam że nie czuję promieniujących bólów w moim ciele! To była dopiero ulga. Podczas czwartego tygodnia zauważyłam zmniejszanie się bólu w mojej stopie. Teraz po 1,5 miesiącach nie mam więcej symptomów drażliwych jelit, ból w mojej stopie zmniejszył około 80%, i mogę chodzić na całej stopie, nie tylko na jej jednej stronie - po raz pierwszy od 5 lat. Ramiona mnie nie bolą; mam więcej energii – nawet nie wiem co mam z nią zrobić. Śpię jak dziecko, podczas gdy przed noni prawie nie spałam  z  powodu bólu włókien mięśniowych, straciłam także wagę - nie mam ochoty jeść w nadmiarze tak jak kiedyś. Czuję że straciłam niemal 90% bólu jaki odczuwałam wcześniej od czasu jak zaczęłam pić ten cudowny sok od Boga. Dziękuję Bogu za wysłuchanie mojej rozpaczy i odpowiedź na moje modlitwy... Poleciłam ten sok 8 innym ludziom , którzy teraz go piją i informują mnie cały czas jak on działa na ich choroby i ogólne samopoczucie. Czuję się wspaniale, faktycznie czuję teraz ochotę na życie jak normalny człowiek, nie jestem osłabiona, nie mam myśli samobójczych jak kiedyś z powodu mojego bólu. Moje spojrzenie na życie zmieniło się radykalnie... Jestem naprawdę nowym człowiekiem... dzięki sokowi noni i Bogu który stworzył ten zdrowotny owoc oraz tym ludziom którzy wnieśli ten sok do świata. Chwała Bogu. 

--Victoria S., USA 8 lipca 2002 

          
avserorian@cox.net

 

Kiedy rodzina męża opowiedziała nam o soku noni, byłam bardzo sceptyczna ponieważ będąc rodowitą Polinezyjką myślałam że znam historię i sukcesy wschodniej medycyny i uzdrowicieli z wysp. 
Zdecydowaliśmy się jednak spróbować. Rok wcześniej miałam wielorakie problemy. Kilka miesięcy odczuwałam pieczenie w żołądku po posiłkach. W końcu poszłam do doktora. zdiagnozował mi zespół jelita nadwrażliwego (IBS) lecz nic co przepisywał nie pomagało. W tym czasie skojarzyłam sobie, że to było pięć miesięcy odkąd miałam problemy z okresem. Poszłam do poradni ginekologicznej z powodu bólu, który miałam prawej dolnej części brzucha. Tam znaleziono przyczynę która powodowała ból, pieczenie i zatrzymanie mojego normalnego cyklu. Po konsultacji i pod wpływem mojej azjatyckiej rodziny, poszłam do lekarza medycyny wschodniej na akupunkturę i mieszankę specjalnych witamin. Pierwszy okres który miałam po tej wizycie przebiegł trochę łagodniej. Jednak przez następne cztery miesiące znów nie miałam normalnego cyklu. Wskazywało to więc, że powinnam zacząć terapię hormonalną , która prawdopodobnie trwałaby przez resztę mojego życia. Brałam witaminy i korzystałam z terapii do czasu aż sok noni pojawił się w moim życiu. Zaczęłam pić około dwie uncje dziennie i po tygodniu miałam moją pierwszą “normalną” miesiączkę od wielu miesięcy. Także po raz pierwszy od ponad roku mój system trawienny zaczął normalnie pracować. Powiedziałam mojemu mężowi że ma nowa kobietę. 
Inną korzyścią działania soku która mnie ucieszyła, to jego zapobiegawcze działanie. Spędzam dużo czasu jako ochotnik w szkole moich dzieci. Pracuję w kilku komitetach szkolnych i czasami uczę polinezyjskiej kultury, języka hawajskiego i hiszpańskiego jak również pomagam przy szkolnych wycieczkach. Jak pamiętałam od kiedy uczę w szkole albo pracuję z małymi dziećmi, jak tylko nauka się zaczyna zawsze tam jest zimno i pojawiają się choroby układu oddechowego. Jedyną negatywną stroną mojej bytności w szkole było to, że zawsze miałam gorączkę. Przenosiłam także bakterie i zarażałam nimi resztę moich domowników. Ten rok szkolny był inny. Odkąd zaczęłam pić sok noni, nie miałam gorączki czy jakiekolwiek choroby układu oddechowego. Jeżeli zauważam początek choroby gardła biorę dodatkowo uncję noni. Mój syn Jordan, który spędza trzy dni w tygodniu w przedszkolu zawsze przynosił do domu jakąś chorobę albo zarażał się ode mnie. W tym roku nie dzieje się tak. Jeżeli coś złapie mieszam uncję soku noni z innym sokiem i on wypija. Ten rok jest najbardziej zdrowym rokiem szkolnym ze wszystkich jakie przeżyliśmy dotychczas. Śpię lepiej i mam więcej energii niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki sokowi noni. 

--Kathy J., USA 10 kwietnia 2002

 

Jestem chirurgiem ortopedą. Przez sześć lat cierpiałem na wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Nie pomagało nic poza bardzo restrykcyjną dietą. W styczniu 1999 roku moi dwaj przyjaciele dostarczyli mi sok noni. Odmówiłem przyjęcia, gdyż podejrzewałem, że chcą mi coś sprzedać. Byłem bardzo uparty. Po sześciu miesiącach moja żona przyniosła do domu sok noni i powiedziała że jest zapłacony, zamierza go wypróbować i że mógłbym zrobić to także. I zrobiłem, choć bardzo sceptycznie. Rozpocząłem od 2 uncji rano i 2 wieczorem (tę samą dawkę piję do dziś). Byłem niezwykle zdziwiony kiedy po trzech tygodniach poczułem się zdecydowanie lepiej. Objawy zapalenia jelita grubego ustąpiły w niecały miesiąc; nie musiałem też 10 - 12 razy dziennie biegać do łazienki. Po raz pierwszy od sześciu lat poczułem się całkowicie dobrze i bez dolegliwości bólowych. 

--dr Brent F. , USA styczeń 2000

 


Noni lecznicza roślina wszechczasów napis

Noni Sok Noni Medycyna naturalna Zdrowie
| NONI co to jest | Historia NONI | Tam gdzie rośnie najlepsze NONI | Składniki NONI | Irydoidy w soku NONI | Działanie NONI | Fenomen NONI |
| Zastosowanie NONI | Dawkowanie NONI | Przełom ozdrowieńczy NONI | Badania naukowe NONI | Lekarze o NONI | Opinie stosujących sok NONI |
| Wybór soku NONI | Literatura NONI w językach obcych | Literatura NONI w języku polskim | Film NONI | Zamówienie NONI | Medycyna naturalna |
| Suplementacja diety | Zdrowie |