noni baner
noni owoc baner
Strona główna
Spis chorób
Zamówienie Soku Noni

Leczenie Naturalne Infekcji Wirusowej Sokiem Noni Opinie Ludzi

 

Moje korzyści dla zdrowia są zadziwiające jak na taki krótki okres stosowania tj. 1,5 miesiąca.

Dolegliwości jakie towarzyszyły mi wcześniej na co dzień to migreny , bóle głowy, infekcje organizmu, bóle kręgosłupa, kłopoty ze snem. Dzisiaj wszystkie te dolegliwości ustąpiły, a z każdym dniem czuję się silniejsza i pełna energii, poprawiła się także moja koncentracja i łatwiej znoszę stres.

Życzę tego wszystkim przyszłym i już pijącym sok Noni "Noniowcom".

--Izabela Gaweł, Polska, listopad 2007
 

Dostawałam  24  godzinną  grypę  lub  zatrucie  pokarmowe  –  nie  byłam pewna co? Objawy pasowały do obu –  nudności, wymioty,  straszna  biegunka, osłabienie,  zawroty głowy. Przychodziło nagle, w ciągu godziny zaczynałam się czuć bardzo źle. Zaczynało  się  około  21:30  i  o 6:00 rano byłam odwodniona.

Taka byłam słaba że ledwo mogłam chodzić. Miałam skurcze mięśni na całym ciele. Miałam zawroty głowy a usta były nadzwyczaj suche. Moje serce biło szybko i nieregularnie. Wydaje mi się  że  poziom  cukru  we krwi miałam bardzo niski. Zdecydowałem się wypić 5 uncji soku noni. W ciągu 5 minut wszystkie z powyższych objawów znikły!! To było dla mnie prawdziwym ratunkiem. Dziękuję noni ponownie.

--Ann Marie D., USA 21 kwietnia 2001 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Często miewałam infekcje górnych dróg oddechowych i przeziębienia. Uwolniłam się od nich dzięki piciu soku noni. 

--Annie D., USA 30 Jun 2000 

 

W  styczniu  2003,  mój  syn  mający  wtedy czternaście miesięcy, ciężko zachorował. Miał bardzo wysoką gorączkę i mocny kaszel. Wspólnie z mężem zawieźliśmy go do szpitala gdzie nam powiedziano że ma infekcję w klatce piersiowej co może być łagodnym  stanem  zapalenia  płuc.  Gdy  wypisano  receptę  pozwolono nam iść do domu ponieważ syn dobrze oddychał.

Po pięciu dniach na antybiotykach nadal bardzo mało jadł i pił, nie wspominając o tym, że był strasznie obolały.  Zabrałam  go  do doktora  ale on  powiedział  żebym  była  cierpliwa, bo infekcja klatki piersiowej powoli  przechodzi.  Przypomniałam sobie że słyszałam  kiedyś  o  noni  i  zdecydowałem  się  kupić  butelkę. Zaczęłam dawać synowi trzy łyżeczki do herbaty dziennie.

Nie mogłam  uwierzyć,  ale po dwóch dniach jadł i pił jak dawniej i był bardzo zadowolony. Trzy miesiące później złapał gorączkę więc dałam mu znów sok. Gorączka przeszła lecz następnego dnia znów się nasiliła.

Trochę spanikowałam, lecz zamiast zabrać go  natychmiast  do  lekarza,  zwiększyłam  mu  dawkę noni z dwóch łyżeczek do herbaty dziennie (jak zawsze) do trzech uncji dziennie. Po trzech dniach mój syn był ponownie zupełnie zdrowy. Mogę tylko sobie wyobrazić co mogłoby się zdarzyć gdyby nie noni. Moja rodzina jest bardzo wdzięczna za ten cudowny owoc. 

--Barbara K., Canada  5 kwietnia 2003 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Syn mojego brata wrócił do domu z wirusem żołądka. Następnego dnia brata córka złapała wirusa a kolejnego dnia jego żona. On nie uległ zarażeniu. Był jedyną osobą w domu pijącą noni.

--Jerri C., USA 30 czerwca 2000 

 

Odkąd  zaczęłam  pić  sok  noni,  poziom  mojej  energii  mocno  wzrósł.  Mój  mąż  Charlie  miał  bakterie  w  płucach, które powodowały  że  często  bywał  tak  zmęczony,  że  spał  po  osiemnaście  godzin dziennie. Zaczął pić sok i teraz powraca do zdrowia.  Kiedy  wstaje,  mówi  że  przyszedł  czas  na  noni…  tak  jesteśmy  oboje zachwyceni. Moja alergia już nie jest tak dokuczliwa jak kiedyś. Dziękuję noni. 
p.s. Charlie ma 82 lata. 

--Joyce S., USA 11 listopad 2002 

 

Przez wiele lat byłam osłabiona, ciągłe zapalenia pochwy i objawy niskiego poziomu cukru we krwi. Pijąc noni czuję się o wiele lepiej.  Już  nie  miewam  okresów zmęczenia, zapalenia pochwy czy objawów niskiego poziomu cukru. Moja córka pociągała nosem  każdego  ranka,  co  kończyło się  bardzo często gorączką lub prowadziło do zakażenia ucha. Codziennie dawałam jej około 1 łyżeczki do herbaty soku noni i teraz już nie pociąga nosem i rzadko choruje. Tak samo ze z mną. Dzięki Bogu za to że dowiedziałam się o tym produkcie. 

--L. Maranowski, USA 16 grudnia 2002 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

W przedszkolu mojej wnuczki często występują epidemie wysokiej gorączki z objawami grypy . Od kiedy pije noni przechodzi to bardzo łagodnie, podczas gdy wszystkie inne dzieci ciężko chorują. Zdarzyło się to już dwukrotnie. Każdego ranka mówi mi “Nie zapomnij mojego noni, babuniu.” 

--Mary Lou J., USA kwiecień 2001 

 

Mój  syn  miewa  wysoką  gorączkę  cztery,  pięć razy w roku. Każdorazowo jego temperatura osiąga prawie 40st.C i trwa to około tygodnia.  Podczas  gorączki  którą  miał  w  marcu 1998 zaczęłam mu dawać jedną uncję soku noni co 1,5 do 2 godzin. Następnego dnia gorączka minęła. Od tamtego czasu miał gorączkę tylko jeden raz ( w ciągu 3 lat) czas z temperaturą 39st. C i to tylko przez jeden dzień . Cała nasza rodzina zakochała się w soku noni. 

--Susan L., Tajwan kwiecień 2001 

 

Ostatnio miałam zapalenie gardła. Usłyszałam o soku noni i zaczęłam płukać nim przez dwa dni. Objawy po tych dwóch dniach minęły.  Właśnie teraz kiedy to piszę mam katar. Wypiłam sok noni kilka minut temu i objawy znikają. 

--Michelle, USA 16 grudnia 2002 

 

Przechodzę zrastanie się złamanej kości w 99% bezbolesne przez picie soku noni. Nie biorę żadnych leków na osteoporozę. Też na zatoki, infekcje czy alergię. Jaki cudowny produkt. 

--Barb K., USA 27 czerwca 2002 

          
beezee@axs2000.net

 

Piłem sok noni po operacji serca. Moje wysokie ciśnienie krwi spadło do normalnego poziomu. Miałem w krwi bakterie, które szkodziły zastawkom mojego serca, nerkom i wątrobie. Bakterie znikły a poziom ciśnienia krwi jest teraz normalny. Dziękuję za sok noni. Dziękuję! 

--Grane. B., AUT 4 listopad 2000

 


Noni lecznicza roślina wszechczasów napis

Noni Sok Noni Medycyna naturalna Zdrowie
| NONI co to jest | Historia NONI | Tam gdzie rośnie najlepsze NONI | Składniki NONI | Irydoidy w soku NONI | Działanie NONI | Fenomen NONI |
| Zastosowanie NONI | Dawkowanie NONI | Przełom ozdrowieńczy NONI | Badania naukowe NONI | Lekarze o NONI | Opinie stosujących sok NONI |
| Wybór soku NONI | Literatura NONI w językach obcych | Literatura NONI w języku polskim | Film NONI | Zamówienie NONI | Medycyna naturalna |
| Suplementacja diety | Zdrowie |