noni baner
noni owoc baner
Strona główna
Spis chorób
Zamówienie Soku Noni

Leczenie Naturalne Bolesnych Miesiączek Sokiem Noni Opinie Ludzi

 

Od kwietnia 2003r piję sok Noni z Tahiti. Już w drugim tygodniu picia soku zauważyłam przypływ energii i lepszy sen. Nareszcie zaczęłam wstawać wyspana „bez piasku w oczach” i to już po 6 godzinach snu. Częste bóle głowy zupełnie ustąpiły tak jak i bóle menstruacyjne, które były od lat nie do zniesienia bez tabletek przeciwbólowych - przedtem zawsze musiałam w torebce trzymać "dyżurne" tabletki przeciwbólowe.

Już pierwszy cykl menstruacyjny po rozpoczęciu picia soku przeszedł bezboleśnie. Wyrównało mi się ciśnienie krwi – zawsze miałam niedociśnienie – i zapomniałam o zawrotach głowy, które często mi przeszkadzały normalnie funkcjonować.

Od 23 roku życia nie mogłam się opalać na słońcu z powodu uczulenia (po dłuższym przebywaniu na słońcu wychodziły mi na skórze swędzące pęcherzyki, a w lecie 2003 roku nareszcie mogłam zażywać kąpieli słonecznych do woli. Pozbyłam się także wrzodów żołądka. Sok ten pomógł mi też rzucić nałóg palenia papierosów. Przedtem wielokrotnie próbowałam rzucić palenie różnymi sposobami jednak po kilku dniach głód papierosowy powracał. Tym razem bez uczucia "głodu" nie palę już od 3 miesięcy. 

--Krystyna J., Polska 12 grudnia 2004

 

Miałam od ponad 20 lat dolegliwości związane z miesiączką. Bóle były tak dokuczliwe, że praktycznie przez 3, 4 dni w miesiącu powinnam brać urlop z pracy i zostawać w domu. Leki przeciwbólowe były jedynym ratunkiem. Również napięcie przedmiesiączkowe (2 dni przed miesiączką) miewałam bardzo dokuczliwe. Dwa tygodnie od momentu rozpoczęcia picia soku Tahitian Noni stał się cud – bezboleśnie przeszłam miesiączkę i do tej pory (piję sok noni bez przerwy od 1,5 roku) nie mam problemów z bólami miesiączkowymi. Ponadto nie mam problemów ze snem – budzę się wypoczęta gdzie przedtem budziłam się bardziej zmęczona niż przed zaśnięciem. Zauważyłam że podniósł mi się poziom koncentracji co mi bardzo pomaga w pracy.

--Jolanta R., Polska styczeń 2005

   Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Sok noni zmienił moje życie. Już nie cierpię na zarzucanie kwasu żołądkowego (refluks) ani na bóle miesiączkowe z którymi żyłam przez 8 lat. To jest naprawdę błogosławieństwo. 

--Heather I., Kanada 25 styczeń 2002

 

Sok noni pomógł mi w dolegliwościach związanych z moją menstruacją i PMS. Także pomógł mi z moją astmą i nadwagą. 

--
Jill C., USA 21 kwiecień 2001

 

Cierpiałam na skurcze miesiączkowe najgorsze jakie tylko można sobie wyobrazić.  Czasami  nawet  byłam  przykuta do łóżka z  ich  powodu.  Zaczęłam  pić  sok  noni głównie na artretyzm i zauważyłam, że moje miesiączkowe skurcze były przynajmniej o około 80% łagodniejsze.  W  drugim  miesiącu  czułam  taki  sam  wynik.  Wiem  że to dzięki sokowi noni. Każdy ginekolog w Ameryce  przepisałby  mi  pigułki  antykoncepcyjne  na  mój  ból,  ale ja nie chciałam brać prochów. Mogę teraz wstrzymać używanie ibuprofenu zarówno na artretyzm jak i bóle miesiączkowe

--Debbie K., USA 15 sierpnia 2002 
          
kasperdeb@aol.com

 

Kiedy rodzina męża wprowadzała nas do noni soku, byłam bardzo sceptyczna ponieważ będąc rodowitą Polinezyjką myślałam że znam historię i sukcesy wschodniej medycyny i uzdrowicieli z wysp. 
Zdecydowaliśmy się jednak spróbować. Niemal cały rok przed wprowadzeniem do noni miałam wielorakie problemy. Kilka miesięcy odczuwałam pieczenie w żołądku po posiłkach. W końcu poszłam do doktora. zdiagnozował mi zespół jelita nadwrażliwego (IBS) lecz nic co przepisywał nie pomagało.

W tym czasie skojarzyłam sobie, że to było pięć miesięcy odkąd miałam problemy z okresem. Poszłam do poradni ginekologicznej z powodu bólu, który miałam prawej dolnej części brzucha. Tam znaleziono przyczynę która powodowała ból, pieczenie i zatrzymanie mojego normalnego cyklu.

Po konsultacji i pod wpływem mojej azjatyckiej rodziny, poszłam do lekarza medycyny wschodniej na akupunkturę i mieszankę specjalnych witamin. Pierwszy okres który miałam po tej wizycie przebiegł trochę łagodniej. Jednak przez następne cztery miesiące znów nie miałam normalnego cyklu.

Wskazywało to więc, że powinnam zacząć terapię hormonalną , która prawdopodobnie trwałaby przez resztę mojego życia. Brałam witaminy i korzystałam z terapii do czasu aż sok noni pojawił się w moim życiu. Zaczęłam pić około dwie uncje dziennie i po tygodniu miałam moją pierwszą “normalną” miesiączkę od wielu miesięcy. Także po raz pierwszy od ponad roku mój system trawienny zaczął normalnie pracować. Powiedziałam mojemu mężowi że ma nowa kobietę. 
Inną korzyścią działania soku która mnie ucieszyła, to jego zapobiegawcze działanie. Spędzam dużo czasu jako ochotnik w szkole moich dzieci. Pracuję w kilku komitetach szkolnych i czasami uczę polinezyjskiej kultury, języka hawajskiego i hiszpańskiego jak również pomagam przy szkolnych wycieczkach.

Jak pamiętałam od kiedy uczę w szkole albo pracuję z małymi dziećmi, jak tylko nauka się zaczyna zawsze tam jest zimno i pojawiają się choroby układu oddechowego. Jedyną negatywną stroną mojej bytności w szkole było to, że zawsze miałam gorączkę. Przenosiłam także bakterie i zarażałam nimi resztę moich domowników.

Ten rok szkolny był inny. Odkąd zaczęłam pić sok noni, nie miałam gorączki czy jakiekolwiek choroby układu oddechowego. Jeżeli zauważam początek choroby gardła biorę dodatkowo uncję noni. Mój syn Jordan, który spędza trzy dni w tygodniu w przedszkolu zawsze przynosił do domu jakąś chorobę albo zarażał się ode mnie. W tym roku nie dzieje się tak.

Jeżeli coś złapie mieszam uncję soku noni z innym sokiem i on wypija. Ten rok jest najbardziej zdrowym rokiem szkolnym ze wszystkich jakie przeżyliśmy dotychczas. Śpię lepiej i mam więcej energii niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki sokowi noni. 

--Kathy J., USA 10 kwietnia 2002

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Cierpiałam  na  bolesne  miesiączkowe  skurcze i mdłości.  Czasami tak dokuczliwe, że musiałam wcześniej wychodzić z pracy. Mój  okres  trwał  dziewięć do dwunastu dni do czasu kiedy dobra przyjaciółka powiedziała mi o soku noni.  Już nie cierpię na skurcze i mdłości. DZIĘKUJĘ BOGU za ten sok, żałuję tylko że nie znałam go wcześniej.

--Ada G., USA 10 luty 2003 

 

Miesiączkę przechodzę bezboleśnie. Wcześniej miałam bardzo bolesne skurcze. 

--C. Campbell, USA 30 czerwca 2000

 

Kiedy rozpoczęłam picie soku noni, głównym moim problemem zdrowotnym były comiesięczne migreny podczas miesiączki, a każdej  wiosny  miałam  katar  sienny.  Dzięki  piciu  1-2 uncji soku noni dziennie przez około 20 miesięcy, miałam tylko 3 razy ataki migreny. Ich przebieg i czas trwania był o wiele łagodniejszy. 
Ta wiosna jest pierwszą wiosna od 30 lat kiedy mogę faktycznie być zadowolona z tej pory roku i cieszyć się jej pięknem. Po raz  pierwszy  nie  biorę  w  tym  czasie  leków  na  alergię    mogę  cieszyć  się  wychodzeniem na dwór.  To jest fantastyczne. Wcześniej  każdej  wiosny czułam się fatalnie z cieknącym nosem i swędzącymi oczyma. Nawet mój 8 letni syn, który też miał katar sienny od urodzenia, nie musi brać leków tej wiosny. 
Jestem bardzo wdzięczna sokowi noni za polepszenie jakości mojego życia. Każdy w mojej rodzinie pije noni , włącznie z moją 5 letnią córką i 3 miesięcznym szczenięciem. Ona uwielbia jej poranną dawkę noni i jest na pewno zdrowa. 
Nigdy nie chcę cierpieć na osłabiające migreny ani katar sienny tak jak przed wejściem soku noni do mojego życia. Nigdy nie przestanę go pić. 

--Carrie D., USA kwiecień,  2001

 

Mam 19 lat. Nie miałam okresu przez dwa i pół roku. Chodziłam do kilku różnych lekarzy lecz oni nie wiedzieli dlaczego nagle zatrzymało mi się miesiączkowanie.  Ich rada zawsze brzmiała ... jeśli weźmiesz tabletki, będzie dobrze. Byłam temu przeciwna i  sama  próbowałam  znaleźć  przyczynę takiego stanu rzeczy.  W  końcu  po  roku zdecydowałam się brać pigułki przez sześć miesięcy i dostawałem mój okres normalnie.

Wtedy decydowałam się wstrzymać tabletki i znaleźć co było niewłaściwie. Piłam sok  noni  przez  tydzień  i  po  trzech  dniach dostałam okres!  Zastanawiałam się czy to jest wyjątkowy zbieg okoliczności  że przypadkowo dostałam  mój okres?   Czy picie soku to spowodowało?   Cokolwiek to było zdecydowałam się pić noni  i jak dobrze pójdzie zacznę dostawać regularne miesiączki ponownie i moje problemy menstruacyjne będą już historią. 

--Krystyna, USA 21 stycznia 2003 
           
cpullella@hotmail.com

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Od  chwili  gdy  zaczęłam  pić  sok  noni,  czuję  że  mój system immunologiczny jest dużo mocniejszy. Mam też bardzo dobre samopoczucie.  Łagodniej  przechodzę  okresy  miesiączki.  Ukąszenia  komarów latem czułam przez co najmniej tydzień albo dłużej. Teraz używając soku noni, objawy ukąszenia komara ustępują w ciągu kilku godzin i nie swędzą tak mocno. 

--Mary B., USA kwiecień 2001 

 

Przez siedem miesięcy miałam miesiączkę, która się nie zatrzymywała.  Byłam u mojego ginekologia,  który przepisał mi pigułki. Po 3 miesiącach brania pigułek mój  stan  się  nie poprawiał  i  poszłam  ponownie do mojej lekarki żeby mi pomogła.  Wtedy ginekolog  zdecydowała  że  muszę  zacząć  brać  różne  inne leki. 

Nie chcąc brać tych ,,prochów'' z  powodu  ich  skutków ubocznych zaczęłam szukać rozwiązania moich problemów w Internecie.   Przyjaciel moich rodziców opowiedział im kiedyś o soku  noni  i  dostarczyli mi informację na ten temat do mojego biura.  Po przeczytaniu różnych historii, zaczęłam pić sok. 

Po pięciu dniach picia jednej uncji dziennie moje krwawienie zatrzymywało się.  Wtedy zauważyłam także, że nie potrzebuję brać moich leków na alergię które używałam od kilku lat  i  mój żołądek zaczął pracować normalnie.  Nie piłam już galonów pepto. Miałam więcej energii niż kiedykolwiek przedtem i lepiej spałam.

Nigdy nie czułam się tak dobrze. Teraz cała moja rodzina pije sok a także  moje  konie  i  mój  pies. Wszyscy mamy swoje doświadczenia aby opowiadać o "soku".   Ja  codziennie dziękuję Bogu za to co dla nas uczynił.

--Jo Lee C., USA 25 luty 2003 
        
critter1@htcomp.net

 

Sok Noni całkowicie wyleczył mnie z zapalenia zatok, chronicznego zmęczenia, i wysokiej gorączki. Leżałam w łóżku przez cztery miesiące. Złagodził moją depresję i poważną nerwicę. Brałam dużo antybiotyków które mi nic nie pomagały. W końcu zdecydowałam się na sok noni. Miałam bóle miesiączkowe do czasu kiedy spróbowałam pierwszy raz soku noni. Moja energia zwiększyła się. Sok pomógł mi na wszystkie dolegliwości zdrowotne mojego życia. 

--Debbie H., USA 30 czerwiec 2000

 

Mam 39 lat. Od 12 roku życia miałam problemy z cyklem miesiączkowym. Każdego miesiąca miałam mdłości, biegunkę, bóle w dole pleców, uczucie pieczenia, mocny ból brzucha i bóle głowy. W wieku 24 lat, zdiagnozowano u mnie endometriozę. Miałam też torbiele na jajnikach. Po częściowym wycięciu macicy lekarze zapewniali mnie, że ból i inne symptomy będą każdego miesiąca w normie. Sześć lat później wszystko powróciło.

Moje cykle miesiączkowe były prawdziwą nocną zmorą aż do stycznia 1999, kiedy spotkałam Jeanette Komsi która zaprezentowała mi noni. W ciągu kilku minut od wypicia mojej pierwszej dawki ból głowy minął. Było to nieprawdopodobne. Nie miałam więcej bólów brzucha ani huśtawek nastroju, a poziom mojej energii wzrósł niesamowicie. Teraz pracuję sześć dni w tygodniu w porównaniu do czterech dni jak było wcześniej. Moja dawka noni to zwykle 2 uncje rano, ale czasami powiększam ją do 4 uncji wieczorem, jeżeli czuję napięcie. Menstruacja przechodzi bezboleśnie. Planuję pić noni zawsze! Kiedy mówiłam o tym mojemu lekarzowi, odpowiedział że nie wie nic o noni, ale jeżeli czuję się lepiej, powinnam kontynuować picie.'’ Możemy się założyć że będę!"

--Michelle T., USA 1999Marie Jose - moja najstarsza córka ma 38 lat. Każdego tygodnia miała przynajmniej 3 razy bóle głowy a także comiesięczne problemy z menstruacja. Co miesiąc w okresie miesiączki przez tydzień była osobą z którą bardzo trudno było się komunikować. Miała bardzo złe nastawienie, złą postawę. Kiedy już ten czas się zbliżał, jej mąż regularnie dzwonił do domu z pytaniem jak ona się czuje żeby się zawczasu przygotować na to co go czeka w domu. Także te dolegliwości bardzo jej przeszkadzały w jej stojącej pracy jako fryzjerka. Marie Jose rozpoczęła picie soku. Przełamanie się do tego aby zacząć pić zajęło jej dwa miesiące. Po około miesiącu skończyły jej się bóle głowy. Wyjście z problemów menstruacyjnych zajęło jej osiem miesięcy. Jej mąż także jest z tego tytułu bardzo zadowolony.

--Andre B., Kanada październik 2003

 


Noni lecznicza roślina wszechczasów napis

Noni Sok Noni Medycyna naturalna Zdrowie
| NONI co to jest | Historia NONI | Tam gdzie rośnie najlepsze NONI | Składniki NONI | Irydoidy w soku NONI | Działanie NONI | Fenomen NONI |
| Zastosowanie NONI | Dawkowanie NONI | Przełom ozdrowieńczy NONI | Badania naukowe NONI | Lekarze o NONI | Opinie stosujących sok NONI |
| Wybór soku NONI | Literatura NONI w językach obcych | Literatura NONI w języku polskim | Film NONI | Zamówienie NONI | Medycyna naturalna |
| Suplementacja diety | Zdrowie |