noni baner
noni owoc baner
Strona główna
Spis chorób
Zamówienie Soku Noni

Bóle mięśni pleców barku szyi leczenie naturalne sokiem Noni

 

Dwa lata temu  miałam operację trzech dysków. Od tego czasu mogłam obracać się w lewo bądź w prawo, ale tylko ze stałym silnym bólem. Biorąc silne leki, mogłam jakoś to kontrolować. Mimo bólu, musiałam pracować i zarządzać dwoma firmami..

Od kiedy piję sok noni, 40 ml 3 razy na dzień, nie potrzebuję brać  pigułek na ból. Mogę chodzić z łatwością, i moje mięśnie stały się mocniejsze. Sok noni pomógł mi bardzo zmieniając  jakość życia.

--Susanne P., AUSTRIA 28 października 2000

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Byłam w  Hiszpanii by odwiedzić przyjaciółkę z dzieciństwa z którą chodziłam do jednej  klasy , a której nie widziałam 37 lat. Przywiozłam jej skrzynkę soku noni i ona zaczęła go pić. Cztery tygodnie później powiedziała mi , że jej ciśnienie krwi unormowało się, odeszły migrenowe  bóle głowy ( dostawała  je każdego ranka), a także  nie dostaje zadyszki kiedy  wchodzi do góry schodami. Dwa miesiące później powiedziała mi , że skurcze w nogach, których doświadczała przy codziennym wstawaniu z łóżka też odeszły.

--Nimia R., USA 30 czerwiec 2000

 

Nawet  nie wiem  jak zacząć.  Słyszałam  o  noni  przez  kilka  lat  zanim  go spróbowałam. Kiedy moja matka chorowała a ja szukałam  czegoś  naturalnego  by ulżyć jej strasznemu bólowi, na noni nawet nie spojrzałam .  Byłem sceptyczna tak jak moja matka.  Uważałam ,  że  brałabym sok jeśli ona by brała.  To co stało się później  jest nieprawdopodobne.  

Żyłam z bólem w stawach w mojej szczęce i szyi od tak dawna jak tylko pamiętam. (TMJ) Im byłam starsza tym bardziej ból się nasilał. Dzisiaj nie wiem dlaczego, ale to kontrolowało moje całe życie. Nie mogłam spać i byłam zmęczona po dłuższym wysiłku. 
Zdobywałam się na ogromny wysiłek by móc pracować. Mój lekarz zawsze przepisywał mi antybiotyki które mnie osłabiały i wiedziałam , że one niczego nie rozwiążą poza tym że czynią mnie tak chorą. Po dwu dniach picia noni mój mąż powiedział mi że w nocy słyszał jak chrapię. 

On przewracał się i całował mnie, i nie obudziło mnie to!!!   Po pierwszym  tygodniu ból moich stawów ustał!! Od początku drugiego tygodnia ból szyi i szczęki ZNIKNĄŁ!! Dostawałam migrenowe bóle głowy co dwa do trzech  tygodni od czasu gdy miałam pięć lat.  Nie dostałam żadnego odkąd zaczęłam pić sok noni.  Nie mogłam uwierzyć w jakim żyłam nieporządku. Nigdy więcej! Moja matka kontroluje już swój ból i pracuje nad wyeliminowaniem swoich lekarstw.

One  mają  straszne  efekty  uboczne.  Odkąd  mój  ojciec  zaczął  pić  noni - ból  w  jego  kolanach  po  przykrym wypadku samochodowym minął. Teraz on pracuje nad odbudową mięśni. Noni oddało mi moje życie. Żałuję że nie wiedziałam o tym wcześniej.

Nauczyłam się żyć z bólem i myślałam, że jest to jedyny sposób. Moje ciśnienie krwi i poziom cholesterolu też spadły. Tracę nadwagę ponieważ podróżuję częściej z moimi dziećmi i nie mam nagłych zachcianek na jedzenie. Gdyby nie było noni bylibyśmy marni i podupadający na zdrowiu. Nigdy więcej!!! 

--Ronnyanne, USA 6 sierpnia 2003 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Wypadły mi dwa dyski i nie mogłam chodzić z powodu bólu. Moja synowa przyniosła mi butelkę soku noni i pijąc go po czterech dniach ból minął. 

--Magda S., Panama,  21 kwietnia 2001

 

Bożym  błogosławieństwem  jest  móc  pomóc  ludziom  gdy  są chorzy. Byłam pielęgniarką przez dwanaście lat. Widząc wielu chorych ludzi, poznałam jak syntetyczne leki mogą zaszkodzić naszym komórkom. Miałam ciągłe bóle pleców i szyi od ciągłego podnoszenia pacjentów na oddziale intensywnej terapii.  W końcu stałam się trwale  niepełnosprawna  aż do do czasu poznania soku noni. Teraz mogę robić moje ćwiczenie taebo i tańczyć. 

--Ligia P., USA 21 kwietnia 2001 

 

Piję noni od ponad dwunastu miesięcy i już nie biorę lekarstw na moje : ciśnienie krwi, tarczycę, artretyzm, bóle mięśni, ogólne bóle, bóle głowy,  migreny i sprawy kobiece. 

--Marion C., Australia 1 luty 2002

 

Przez  cztery lata cierpiałem z powodu intensywnego bólu pleców który był wynikiem naderwania lędźwiowego.  Po piciu soku ból znikał!  Usunął także moją alergię - wreszcie normalnie oddycham. 

--David W., USA 01 listopad 2002 
         
toesnow@earthlink.net

Sok  noni  poznałam  przez  moją  córkę.  Zasugerowała  mi,  żebym zaczęła pić noni aby sprawdzić czy pomoże mi na skurcze i  bóle  pleców  których  wtedy doświadczałam. Sok pomógł mi powrócić do normalnego życia. Po około czterech miesiącach wróciłam do gry w tenisa dwa – trzy razy w tygodniu i chodzę w normalnej postawie. 

--Ann B., USA 30 czerwca 2000 

  

Ciągle  łapały  mnie  skurcze  w  nogach.  Najczęściej w nocy w czasie snu. Od czasu jak piję sok noni już więcej nie dostaję tych bolesnych skurczy. 

--Bruce C., CAN 21 kwietnia 2001

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Przez  większość  mojego  życia  gimnastykowałem się,  grałem w siatkówkę plażową, tenis, jeździłem rowerem i podnosiłem ciężary.  Normalnie,  przez  kilka  dni  po ćwiczeniach bolą mnie mięśnie. Doświadczałem tego już odkąd byłem nastolatkiem, teraz natomiast mam 74 lata. Jednak, odkąd zacząłem picie dwóch uncji soku noni dziennie tj. od około dwunastu miesięcy, nie doświadczyłem praktycznie żadnych bólów mięśni po gimnastyce.
Inną zauważoną przeze mnie korzyścią picia soku noni jest bardzo duża redukcja nowych podstawowych komórek raka skóry umiejscowionych  na  mojej  skórze.  Ostatnio  połowa  z  nich  znikła  z  mojej głowy, rąk i klatki piersiowej w ciągu niecałego miesiąca od momentu rozpoczęcia picia soku noni. 

--Ed H., USA 15 kwietnia 2003 
  
betterbytes@earthlink.net

 

Trzy  lata  temu  poszedłem do lekarza znaleźć odpowiedź na przyczynę bólu mięśni całego mojego ciała.  Zdiagnozowano ból włókien  mięśniowych,  byłem  przygnębiony,  zmęczony  i  zły.  Spróbowałem od współpracownika soku noni  i  poczułem się wspaniale od pierwszego łyku… BĘDĘ NA SOKU TAK DŁUGO JAK DŁUGO BĘDĘ MÓGŁ GO KUPOWAĆ!!!

--L. Bonn, USA 18 luty 2003

  

Mocno  zraniłem  plecy  w  sierpniu  1986  roku  podczas  pracy  w zakładzie mięsnym.  Byłem na zwolnieniu lekarskim przez dwadzieścia  dwa  tygodnie  i  dni mijały w straszliwym bólu. Nie mogłem przechylać się, pochylać do przodu, chodzić ani stać zbyt długo bez ciągłego bólu.

Brałem osiem do dwunastu „Advil” dziennie by ulżyć bólowi i chodziłem do kręgarza sportowego przez dziesięć lat tylko po to żeby wreszcie usłyszeć że potrzebuję operacji.   Zespół trzech doktorów zdecydował że zajmą się dwoma dyskami w dole kręgosłupa i zdejmą kawałek miednicy  by nadbudować strukturę moich kości.  

Spytałem lekarzy czy operacja zatrzyma ból i ku mojemu zaskoczeniu odpowiedzieli mi że nie. I znów brałem „Advil” aby tymczasowo ulżyć bólowi. W listopadzie 1999 mój dobry przyjaciel powiedział mi o noni i dał literaturę do poczytania.   Pomyślałem że jeżeli ten produkt jest nawet w połowie tak dobry jak o tym informują to zechcę spróbować. 

Po piciu dwóch uncji dziennie soku noni przez trzy dni  ból  w  plecach  -  który  miałem  od  1986r  -  przeszedł.  Zajęło  około  sześć  tygodni sześć tygodni aby wrócić na matę i  uprawiać  nadal  wschodnie  sztuki  walki.  Jako  58  letni  posiadacz  czarnego  pasa z powrotem trenuję dwudziestoletnich studentów a oni nie mogą nadążyć za mną i moim sokiem noni. 

-Daryle B., USA 18 marca 2002 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Piję  sok  noni  konsekwentnie  (dwa razy dziennie)  od października 2001. Mam uszkodzony kręgosłup z powodu gry w piłkę nożną  w  szkole  średniej  i miałem bóle od 39 lat. Przed tym jak zacząłem picie soku noni zdarzało się, że nie mogłem wstać z łóżka bez pomocy.

W ciągu trzech miesięcy od kiedy zacząłem pić sok noni ból stał się znacznie łagodniejszy i mogłem już sam wstawać.   W październiku tego roku, wyjechałem z dziećmi na urlop i zapominałem zabrać ze sobą sok noni.   W ciągu trzech dni  bó l zaczął  wracać  a  po  siedmiu dniach miałem znów problemy z chodzeniem  (Nie wiedziałem w jaki sposób wrócę do domu).  

Po  powrocie  podwoiłem  moją normalną dawkę  (2 uncje)  przez dwa dni i wróciły dobre czasy.  Teraz jest połowa listopada i czuję się świetnie.  Kiedy zaczynałem picie soku noni, powiedziano mi a także przeczytałem,  że osoba powinna dać sokowi co najmniej 90 dni by mógł zacząć pracować. Wiem że sok noni nie działa na każdego w ten sam sposób.

Część osób czuje  zmianę  już  w  ciągu  pierwszych dni od rozpoczęcia picia, inni nie odczuwają w tym czasie niczego.  Te osoby które na początku nie czują żadnej różnicy powinni mieć świadomość,  że następują zmiany wewnątrz ich organizmu których można od razu nie dostrzec, ale to nie oznacza że nic się nie dzieje. Trzeba być cierpliwym i robić wszystko aby kontynuować codzienne dawkowanie. 

--Anthony P., USA 12 listopad 2002 
                
andjpip@aol.com

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Moje  zdrowie  jest  teraz  lepsze  niż  kiedykolwiek.  Nie  mam  już  bólu pleców  ani  rozdrażnienia. Mam dużo więcej energii i zdrowe ciało. Najbardziej mnie podnieca rzecz, że nie muszę od ponad 2 lat brać żadnych leków na receptę.

--Ann C., CAN 25 styczeń 2002

 

Przez  cztery lata cierpiałem z powodu intensywnego bólu pleców który był wynikiem naderwania lędźwiowego.  Po piciu soku ból znikał!  Usunął także moją alergię - wreszcie normalnie oddycham. 

--David W., USA 01 listopad 2002 
         
toesnow@earthlink.net

 


Noni lecznicza roślina wszechczasów napis

Noni Sok Noni Medycyna naturalna Zdrowie
| NONI - co to jest | Historia NONI | Tam gdzie rośnie najlepsze NONI | Składniki NONI | Irydoidy w soku NONI | Działanie NONI | Fenomen NONI |
| Zastosowanie NONI | Dawkowanie NONI | Przełom ozdrowieńczy NONI | Badania naukowe NONI | Lekarze o NONI | Opinie stosujących sok NONI |
| Wybór soku NONI | Literatura NONI w językach obcych | Literatura NONI w języku polskim | Film NONI | Zamówienie NONI | Medycyna naturalna |
| Suplementacja diety | Zdrowie |