noni baner
noni owoc baner
Strona główna
Spis chorób
Zamówienie Soku Noni

Leczenie Naturalne Bólów Głowy Sokiem Noni Opinie Ludzi

 

Od kwietnia 2003r piję sok Noni z Tahiti. Już w drugim tygodniu picia soku zauważyłam przypływ energii i lepszy sen. Nareszcie zaczęłam wstawać wyspana „bez piasku w oczach” i to już po 6 godzinach snu. Częste bóle głowy zupełnie ustąpiły tak jak i bóle menstruacyjne, które były od lat nie do zniesienia bez tabletek przeciwbólowych - przedtem zawsze musiałam w torebce trzymać "dyżurne" tabletki przeciwbólowe. Już pierwszy cykl menstruacyjny po rozpoczęciu picia soku przeszedł bezboleśnie.

Wyrównało mi się ciśnienie krwi – zawsze miałam niedociśnienie – i zapomniałam o zawrotach głowy, które często mi przeszkadzały normalnie funkcjonować. Od 23 roku życia nie mogłam się opalać na słońcu z powodu uczulenia (po dłuższym przebywaniu na słońcu wychodziły mi na skórze swędzące pęcherzyki), a w lecie 2003 roku nareszcie mogłam zażywać kąpieli słonecznych do woli.

Pozbyłam się także wrzodów żołądka. Sok ten pomógł mi też rzucić nałóg palenia papierosów. Przedtem wielokrotnie próbowałam rzucić palenie różnymi sposobami jednak po kilku dniach głód papierosowy powracał. Tym razem bez uczucia "głodu" nie palę już od 3 miesięcy. 

--Krystyna J., Polska 12 grudnia 2004

 

Kiedy po wypadku samochodowym, któremu uległam wraz z mężem, lekarze rozłożyli ręce i powiedzieli, że nie wiedzą  już jak mnie dalej leczyć, trafiłam na spotkanie o soku noni. Miałam wówczas dwie możliwości, leczyć się konwencjonalnie bez rezultatów (z fatalnymi skutkami ubocznymi) bądź zawierzyć medycynie naturalnej i zacząć pić sok. Sok przeważył. Poprawa stanu mojego zdrowia nastąpiła dość szybko. Już po 2 tygodniach ustąpiły bóle głowy, zaczęłam zasypiać bez "koszmarów wypadkowych", następnie przestał boleć mnie kręgosłup, kręgi szyjne, ręka oraz noga. Po 7 miesiącach zaczęłam ponownie żyć bez bólu, co jest cudownym uczuciem. Poprawił mi się wzrok, przestały boleć i łzawić oczy, zrezygnowałam z przepisanych mi przez lekarza okularów. Uregulowało mi się ciśnienie i tak już jest do dnia dzisiejszego 120/80. Włosy i paznokcie bardzo się wzmocniły.

Po wypadku życie w bólu i z bólem, oraz niskie ciśnienie nawet 80/60 - było koszmarem. Nie miałam żadnej radości z życia, wszystko mnie bolało, było mi stale zimno. Jednak dzień, w którym usłyszałam i podjęłam decyzję o piciu soku stał się dla mnie zbawienny. Na zakończenie kuracji powypadkowej, pomimo swoich 47 lat urodziłam dziecko - "noniaczkę", bo tak nazwaliśmy ją z sokowymi przyjaciółmi. Jest ona chyba pierwszą w Polsce noni - sokowym dzieckiem, ponieważ podczas ciąży i po urodzeniu Zuzi, piłam i piję sok. W tej chwili daje mi on tyle energii, że na etacie 24h/dobę pracuję już 14 miesięcy sama + pomoc męża po zakończonej pracy. Zuzię karmiłam piersią 9 miesięcy, wówczas piłam większą dawkę soku. Dziecko jest silne 4,500 kg i 56 cm po urodzeniu, do dnia dzisiejszego nie choruje. Mąż również zaczął pić sok, kiedy sam zauważył, jak ja się czuję. U niego ustały wszystkie bóle powypadkowe, uregulowało się ciśnienie /miał 160/100 /,obecnie książkowe 120/80. Jedno z czego jest niezadowolony pijąc sok, to fakt, że musi częściej chodzić do fryzjera. Jesteśmy znów bardzo szczęśliwą rodziną, która cieszy się życiem, jest zdrowa i może pomagać innym oferując oryginalny sok NONI z Tahiti.

--Alicja W., Polska 8 lutego 2006

   Zamówienie Soku Noni - Kliknij

 Mam 45 lat. Od 23-go roku życia cierpiałam bóle z powodu zwyrodnienia stawów. W 1984r, po urodzeniu dziecka, trochę się zmniejszyły, ale od 1995r nastąpiło nasilenie tego bólu. Przez kilka lat lekarze przepisywali mi różne środki przeciwbólowe, min.: Piroxican, Naproxen, Relifex, Profenid, Meolastan, Diclofenac. Niestety żadne z nich nie zmniejszały tego strasznego bólu. Sok Noni z Tahiti zaczęłam pić od listopada 2004r (po 2 uncje dziennie), i cały czas go piję. Po około miesiącu picia w końcu przestało mnie boleć. Oprócz tego zniknęły też bóle głowy, mam lepszą koncentrację, czuję więcej energii. Zauważyłam też, że mój sen jest bardziej efektywny i jestem bardziej wypoczęta. Nie biorę już żadnych środków przeciwbólowych.

--Maria J., Polska 09 marca 2005 

 

Jestem po nieudanej operacji na żylaki, podczas której pękła żyła i doktor ją łapał (ilość 34 cięć na lewej nodze sama mówi o sobie) . Skończyło się to śmiercią kliniczną i problemami które przez szereg lat mnie nękały, dochodziły do tego zaburzenia hormonalne. Od czterech miesięcy piję sok noni z Tahiti przy czym przez pierwszy miesiąc piłam nieregularnie. Mam siedzący tryb pracy, mało się ruszam i zauważyłam już bardzo dużo pozytywnych zmian – uregulowały mi się wszystkie zaburzenia klimakteryjne. Zniknęły bóle głowy, zniknęły opuchlizny kostek, krążenie mam zdecydowanie lepsze. Uregulowało mi się także niskie ciśnienie krwi. Poprawił mi się także wzrok – było to dla mnie wielką niespodzianką – podczas pracy z komputerem zdjęłam okulary i okazało się że dobrze widzę bez nich.

--Maria W. Polska 14.12.2004r

 

Moje korzyści dla zdrowia są zadziwiające jak na taki krótki okres stosowania tj. 1,5 miesiąca.

Dolegliwości jakie towarzyszyły mi wcześniej na codzień to migreny , bóle głowy , infekcje organizmu, bóle kręgosłupa, kłopoty ze snem. Dzisiaj wszystkie te dolegliwości ustąpiły, a z każdym dniem czuję się silniejsza i pełna energii, poprawiła się także moja koncentracja i łatwiej znoszę stres.

Życzę tego wszystkim przyszłym i już pijącym sok Noni "Noniowcom".

--Izabela Gaweł - Polska listopad 2007

 

Od pewnego czasu, za każdym razem, gdy miałam zaburzony rytm dnia, miewałam dokuczliwe bóle głowy, szczególnie gdy późno wracałam z jakiejś podróży. Od czasu, kiedy piję sok Noni bóle głowy ustały, mogę jeździć, wracać kiedy chcę i zawsze jestem w dobrej kondycji.

--Małgorzata M. Polska 11.06.2006r


  

Zwykłem cierpieć na napięciowe i migrenowe bóle głowy.  Dostawałem je co najmniej raz na tydzień od ponad pięciu lat. Mój doktor wypisywał mi recepty i mówił że te lekarstwa to wszystko co można zrobić w związku z bólem głowy. Zacząłem szukać alternatywy i znalazłem sok noni. 

Piłem  sok  przez  ponad dziewięć miesięcy i podczas tamtego okresu; miałem może raz albo dwa,  łagodny ból  głowy w ciągu całych dziewięciu miesięcy  -- co było czymś zupełnie innym w porównaniu do jednego albo dwóch w tygodniu!!!!  Ta rzecz jest znakomita i radzę każdemu kogo znam żeby to pił. Podczas mojej wizyty u lekarza, pytał mnie o moje bóle głowy.

Powiedziałem mu o zmniejszeniu ich występowania. Spytał co robiłem. Powiedziałem mu o noni. On powiedział mi, że nigdy nie kupiłby niczego naturalnego bądź holistycznego i poradził mi żebym kurczowo trzymał się lekarstw. Nie dzięki, doktorze! POWIEDZ "TAK " DLA NONI!!! 

--Curt M., USA 1 kwietnia 2003 
          
miller10@nettally.com

Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Zaczęłam  używanie  soku  noni  w  grudniu  1999. Mój mąż pił go już od 2 miesięcy i zauważył złagodnienie bólu przedramion i  wzrost energii.  Kiedy przekonał mnie bym sama spróbowała, skończyły mi się bóle głowy i miałam bardzo rzadko gorączkę lub grypę. Sok bardzo poprawił moje zdrowie. 

--Elisa S., Kanada 21 kwietnia 2001

 

Cierpiałem  przez  dziesięć  lat  na zatokowe bóle głowy i zakażenia. Od kiedy piję sok noni (około cztery miesiące) nie miałem żadnego zatokowego bólu głowy. Mogę normalnie żyć dzięki sokowi noni. 

--Gary C., USA 26 kwietnia 2003 
       
gcoleman73@yahoo.com

 

Noni pomógł mi wyzwolić się z tych chorób i schorzeń na które konwencjonalne leki nie działały: astma, bóle głowy, migreny i depresja!

--David S., USA 21 kwietnia 2001

 

Miałem  dwie  operacje na otwartym sercu,  trzy  anginoplastyki  i  wylew. Trzy miesiące temu moje ręce drętwiały wieczorem a  rano budziłem się z bólem głowy.  Rozpocząłem  picie  soku  (od 1 uncji dwa razy dziennie).  W ciągu pięciu dni, drętwienie moich  rąk  minęło,  znikły też bóle głowy. Postępowałem zgodnie z instrukcjami z książki wydanej przez dr. Solomona. Teraz piję trzy uncje dziennie. Drętwienie rąk i bóle głowy więcej się nie pojawiły. 

--Arthur W., USA 15 listopad 2002 

        
arcon4417@sbcglobal.net

 

Od  około  dwunastu  lat  miewałam  bardzo,  bardzo silny,  chroniczny ból, który mogłam jedynie przetrwać używając silnych tabletek  przeciwbólowych.  Podczas  pierwszego  tygodnia picia soku noni niewiele się zmieniło. Właściwie miałam lżejsze ale ciągłe bóle głowy, zawroty głowy i kilka innych problemów. Pomyślałam że podwoję dawkę soku noni. Po dwóch tygodniach problemy minęły. Po miesiącu najgorsze skurcze (ataki) przeszły i całkowicie pozbyłam się bólu. To zwycięstwo wprawiło mnie w zdumienie. Przedtem były co najmniej trzy dni w miesiącu kiedy musiałam pracować z ciągłym bólem. 
Czuję się bardzo dobrze i zdrowo z sokiem noni. Mam nadzieję że każdy może mieć takie wspaniałe doświadczenie. 

--Gudrun K., Niemcy, październik 1999

 

Noni sok pomaga mi kontrolować moje wysokie ciśnienie krwi. Nie doświadczam już bólów głowy.

--Anonim 25 styczeń 2002

 

Mam  tak  wiele korzyści zdrowia,  że  trudno  je  wszystkie wyliczyć.  Moje kolana, ramiona i plecy są wolne od bólu. Już nie używam żadnych antybiotyków od ponad 1,5 roku,  a  zwykłem  brać  je  4-6  miesięcy w roku, corocznie. Mam mniej bólów głowy, więcej energii i czuję, że spowolnił się proces starzenia. 

--Dean C., USA kwiecień, 2001

 

Bardzo cierpiałam z powodu stresu, miałam bardzo mocne bóle głowy i prawie nie spałam. Picie soku  noni zmieniło moje życie ponieważ czuję się teraz bardzo dobrze. Nie mam żadnego z tych symptomów, które szkodziły mojemu zdrowiu. Najważniejsze jest to, że jestem w końcu normalną osobą.

--Maira C., MEX 21 Apr 2001

Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Mieszkam  na  słonecznej wyspie  Curacao w Antylach Holenderskich i chcę podziękować Bogu, który przysłał ludzi z sokiem noni  do  mnie  i  mojej  rodziny.  Cierpiałam  na  migreny od dzieciństwa.  Podczas  pierwszego  miesiąca  picia  soku  noni, intensywność  migrenowych  bólów  głowy  zmniejszyła  się.  Po dwóch miesiącach  byłam wolna od bólów głowy i mogłam powrócić do moich normalnych codziennych czynności. Od trzech lat mogę mówić że nie cierpię na migreny. Dziękuję Tobie Panie za stworzenie tego cudownego owocu ! 

--Edme G., Antyle Holenderskie, 21 kwietnia 2001 

 

Odkąd  zaczęłam  pić  noni  poziom  mojej energii  zwiększył  się  niesamowicie.  Moje  migreny znikły w ciągu dwóch tygodni. Zwykłam mieć je raz na tydzień od 20 lat. Daję noni moim dzieciom i dwóm koniom które posiadam.  Wszyscy są pełni energii i zdrowia. 

--Jeanette C., Szwajcaria 11 kwietnia 2001 

 

Przechodziłam  dużo  emocjonalnych  stresów  z  powodu  problemów  małżeńskich.  Zanim  zaczęłam  używać  noni,  byłam emocjonalnym wrakiem. Teraz z jasnością umysłu pochodzącą od picia noni rozwinęłam poczucie własnej godności i nie tylko to, ale też mój artretyzm i stałe bóle głowy znikły. Dzięki za noni! 

--Linda C., USA 13 maja 2003 
          
lconton@yahoo.com

 

Jestem  47  letnią babcią, byłam kierowcą  UPS  przez  17 lat.  Trzy lata temu diagnoza wykazała mi następujące choroby: fibromylagia,  syndrom przewlekłego zmęczenia, upośledzenie odporności zwane CVIGGIDD, zarzucanie kwasu żołądkowego z wrzodem, chroniczne bóle głowy,  depresja,  zapalenie okrężnicy  i  zespół cieśni nadgarstka. Doznawałam stałego wycieńczającego bólu i prawie nie mogłam  wstawać  z  łóżka.  Brałam  jedenaście lekarstw i musiałam  co 30 dni chodzić na kroplówkę.  Odechciało  mi się żyć. Brałam też wiele dodatków żywieniowych ale czułam się coraz gorzej. Po sześciu miesiącach zwolnienia lekarskiego, wyglądało że będę już zupełnie unieruchomiona.   Myślałam że życie mam już za sobą, ale cztery miesiące temu mój przyjaciel powiedział mi  o  soku noni.  Zaczęłam picie dwóch uncji dziennie  i  po dwóch tygodniach zaczęłam nabierać sił.   Czułam się lepiej a ból łagodniał!  Po sześciu tygodniach odstawiłam wszystkie moje leki i już nie muszę do nich wracać. Czuję się fantastycznie.  Ten sok zmienił moje życie!   Ja dziękuję Bogu  że odpowiedział  na  moje codzienne modlitwy tym owocowym sokiem.   Pomaga wszystkim  moim  przyjaciołom,  rodzinie  i  tysiącom  innych włącznie z dziećmi i zwierzętami. Noni naprawdę jest "Darem od Boga". 

--Reba B., USA 26 czerwca 2003 
         
olepro55@hyperhog.net

 

Mieszkam  na  słonecznej wyspie  Curacao w Antylach Holenderskich i chcę podziękować Bogu, który przysłał ludzi z sokiem noni  do  mnie  i  mojej  rodziny.  Cierpiałam  na  migreny od dzieciństwa.  Podczas  pierwszego  miesiąca  picia  soku  noni, intensywność  migrenowych  bólów  głowy  zmniejszyła  się.  Po dwóch miesiącach  byłam wolna od bólów głowy i mogłam powrócić do moich normalnych codziennych czynności. Od trzech lat mogę mówić że nie cierpię na migreny. Dziękuję Tobie Panie za stworzenie tego cudownego owocu ! 

--Edme G., Antyle Holenderskie, 21 kwietnia 2001 

 

Odkąd  zaczęłam  pić  noni  poziom  mojej energii  zwiększył  się  niesamowicie.  Moje  migreny znikły w ciągu dwóch tygodni. Zwykłam mieć je raz na tydzień od 20 lat. Daję noni moim dzieciom i dwóm koniom które posiadam.  Wszyscy są pełni energii i zdrowia. 

--Janina C., Szwajcaria 11 kwietnia 2001 

 

Trzydzieści  lat  temu  miałem  wypadek  samochodowy i od tego czasu miałem częste problemy z szyją. Często miałem z tego powodu także bóle głowy, ale gdy zacząłem pić noni, ból zniknął. 

--Keiko K., Japonia, 21 kwietnia 2001

Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Sok zatrzymał moje migrenowe bóle głowy. Ulżył bólowi po wypadku, który sprawił że musiałem leżeć przez siedem miesięcy. Wyleczył moją depresję w którą wpadłem z powodu utraty pracy i dał mi nową nadzieję. 

--Kenneth D., USA 18 sierpień 1999 

 

Piję noni od ponad dwunastu miesięcy i już nie biorę lekarstw na moje : ciśnienie krwi, tarczycę, artretyzm, bóle mięśni, ogólne bóle, bóle głowy,  migreny i sprawy kobiece. 

--Marion C., Australia 1 luty 2002

 

Zanim  rozpoczęłam  pić  sok noni, cierpiałam na codzienne bóle głowy i migreny co najmniej dwa razy w miesiącu lub częściej. Miałam także spore problemy z zatokami i alergią oraz artretyzm w plecach i ramionach. Między trzecim a czwartym miesiącem picia soku noni zauważyłam duży zwrot w moim stanie zdrowia.  Od  lutego  2001  nie  miałam bólu głowy czy  jakiegokolwiek bólu  innego rodzaju . Jest tak wspaniale bez codziennego bólu głowy.  Mój artretyzm także złagodniał.  Dziękuję Bogu za sok noni. 

--Shirley M., USA 21 kwietnia 2001 

 

Oto historia jak sok noni zmieniał moje życie. Wiem to brzmi jak kwestia w filmie albo książce, ale nie znam żadnego lepszego sposobu wyrażenia tego cudu. 
Wszystko zaczęło się kiedy przyjaciel mojego przyjaciela ze Szwecji skontaktował się ze mną i spytał czy byłabym zainteresowana spróbować soku zdrowotnego, który pomaga niemal wszystkim systemom w organizmie. 

Byłam bardzo sceptyczna, ale kiedy poznałam  opisy  ludzi  którym  pomógł sok noni i posłuchałam też jak kilkoro z moich przyjaciół opowiedziało mi o tym jak sok pomógł im z alergiami, artretyzmem i rzuceniem palenia, pomyślałam że spróbuję go używać przez pewien czas i zamówiłam cztery butelki. Rozmawiałam z Bonnie przez telefon zanim otrzymałam mój sok. Z powodu mojej wrażliwości na wiele rzeczy, ona radziła mi bym najpierw zaczęła pić bardzo małe ilości. 1/2 uncji (15 ml) rano na czczo  i 1/2 uncji (15 ml) przed pójściem do łóżka wieczorem.

Wierzcie albo nie, ale po TRZECIM dniu czułam jak gdyby chmura odsunęła się z mojej głowy!! Budziłam się i świat był dużo bardziej przyjemnym miejscem niż przedtem! Mój poziom energii wzrastał błyskawicznie i mój mąż Bill, był zdumiony widząc różnicę w moim zachowaniu i ogólnym nastawieniu. Byłam szczęśliwa i spokojna o siebie i każdego dookoła mnie.

 
Powinnam powiedzieć wcześniej że mam długą historię anoreksji i problemów trawiennych, która mogła mieć fatalne skutki. W młodości byłam wyczerpana chodzeniem do szpitali na różne kuracje, które nie dawały żadnej poprawy. Ważyłam tylko 25 kg i od wielu lat nie miałam żadnej życiowej energii czy siły. Mam teraz 46 lat i czuję się dużo dużo lepiej mimo iż moja choroba spowodowała w moim organizmie straty fizyczne i emocjonalnie Przyzwyczaiłam się do faktu, że nie byłam jak inni i wiedziałam że nigdy nie miałabym siły by żyć normalnym życiem. Ale teraz, z sokiem noni, wiem że jest taka możliwość dzięki której zaczynam się cieszyć KAŻDĄ przyjemnością życia, których nie uświadczyłam przez wszystkie te lata cierpienia przez moją chorobę! Gdy piłam sok zaledwie trzy tygodnie, już miałam bardziej pozytywne spojrzenie na życie i moje zdrowie uległo wyraźnej poprawie!

Zwykłam chodzić do kręgarza kilka razy w miesiącu by usuwać ból w mojej szyi, ramionach i w plecach. Ale nie byłam u niego odkąd zaczęłam picie soku noni! Sądzę że wkrótce wezwie mnie i spyta co się stało! Teraz powiększyłam moją dzienną dawkę do 3 uncji (45 ml): 1,5 uncji. (22ml) rano i 1,5 uncji wieczorem. Mój organizm toleruje to doskonale i nigdy nie doświadczyłam jakichkolwiek negatywnych skutków ubocznych. Wcześniej, miałam mocne migrenowe bóle głowy co najmniej raz na tydzień, ale miałam tylko jeden okres bólów głowy od dnia kiedy zrobiłam mój pierwszy łyk soku noni tzn. 23 stycznia 2002. Tamten dzień jest początkiem mojego nowego życia.

Jestem pewna, że kiedy miałam tamten ból głowy, stało się tak ponieważ byłam tak podniecona sokiem noni że nie mogłam spać! Bardzo gorąco polecam noni wszystkimi moimi przyjaciołom. Nawet nadskakuję ludziom i mówię im o tym cudownym soku zdrowia! Chcę aby każdy na całym świecie miał szansę czucia się tak dobrze jak ja, i mam swoją misję by rozdawać informacje o tym moim prawdziwym bohaterze - soku noni, tak wielu ludziom jak to tylko jest możliwe. Żaden inny produkt zdrowotny nie uczynił dla mnie tyle co sok noni dokonał w takim krótkim czasie. A próbowałem naprawdę wielu sposobów na poprawę zdrowia! To jest jak religijne doświadczenie dla mnie i jestem tak bardzo wdzięczna Bonnie i Gunowi że zechcieli podzielić się ze mną informacją o tym cudownym soku.

--Lena B., USA 17 luty 2002 

 

Kocham mój sok. Nie biorę już ŻADNEGO leku.  Nie mam astmy!  Nie mam bólów zatok, głowy. Jestem teraz inną osobą. Moja energia jest jak dynamit. Żyję pełnym produktywnym życiem dzięki sokowi noni! 

--Mary Beth S., USA 21 kwietnia 2001

 

Niedawno temu miałam straszny upadek na twarz. Straciłam bardzo dużo krwi, miałam ranę górnej części głowy, krwisty siniak na oku, a nos miał głębokie centymetrowe rozcięcie w poprzek. Było też wiele innych rozcięć na nosie i policzku. Wargi były rozcięte w trzech miejscach na zewnątrz i kilku miejscach wewnątrz, plus pięć ,, poluzowanych’’ zębów. Moje oko było obrzmiałe i zamknięte, nos był dwa razy większy, a usta - po lewej stronie twarzy były trzy razy grubsze.

Już po sześciu dniach stosowania soku noni wszystko był zupełnie zagojone poza ranami wewnątrz ust! Zęby znów trzymały się mocno!

Brałam Q-tip i smarowałam sokiem noni bezpośrednio wszystkie rany wewnętrzne i zewnętrzne i wszystkie siniaki trzy razy dziennie myjąc twarz – właściwie to zraszając ją ( nie mogłam dotykać twarzy). Stosowałam sok noni zewnętrznie i oczywiście dodatkowo piłam. Ból, którego doświadczałam był znacznie mniejszy.

Usta były tak obrzmiałe a zęby tak bolały, że nie mogąc jeść żyłam praktycznie na napojach proteinowych TNI. Moja twarz zmieniała się - z posiniaczonej stawała się żółta. Doktor powiedział, że gdyby nie zobaczył tego na własne oczy to nie uwierzyłby, że u 60 letniej kobiety czy kogokolwiek innego w takim stanie, wszystko może zagoić się bez żadnych strupów i powrócić do normy pokrywając się nową skórą, w takim krótkim czasie. Mówił że to naprawdę cud. Mogłam być na rodzinnej fotografii zaplanowanej z okazji moich urodzin już sześć dni po wypadku”.

--Gwen K., USA 1999Marie Jose - moja najstarsza córka ma 38 lat. Każdego tygodnia miała przynajmniej 3 razy bóle głowy a także comiesięczne problemy z menstruacją. Co miesiąc w okresie miesiączki przez tydzień była osobą z którą bardzo trudno było się komunikować. Miała bardzo złe nastawienie, złą postawę. Kiedy już ten czas się zbliżał, jej mąż regularnie dzwonił do domu z pytaniem jak ona się czuje żeby się zawczasu przygotować na to co go czeka w domu. Także te dolegliwości bardzo jej przeszkadzały w jej stojącej pracy jako fryzjerka. Marie Jose rozpoczęła picie soku. Przełamanie się do tego aby zacząć pić zajęło jej dwa miesiące. Po około miesiącu skończyły jej się bóle głowy. Wyjście z problemów menstruacyjnych zajęło jej osiem miesięcy. Jej mąż także jest z tego tytułu bardzo zadowolony

--Andre B., Kanada październik 2003

 


Noni lecznicza roślina wszechczasów napis

Noni Sok Noni Medycyna naturalna Zdrowie
| NONI - co to jest | Historia NONI | Tam gdzie rośnie najlepsze NONI | Składniki NONI | Irydoidy w soku NONI | Działanie NONI | Fenomen NONI |
| Zastosowanie NONI | Dawkowanie NONI | Przełom ozdrowieńczy NONI | Badania naukowe NONI | Lekarze o NONI | Opinie stosujących sok NONI |
| Wybór soku NONI | Literatura NONI w językach obcych | Literatura NONI w języku polskim | Film NONI | Zamówienie NONI | Medycyna naturalna |
| Suplementacja diety | Zdrowie |