noni baner
noni owoc baner
Strona główna
Spis chorób
Zamówienie Soku Noni

Leczenie Naturalne Bólu Sokiem Noni Opinie Ludzi

 

Mam 45 lat. Od 23-go roku życia cierpiałam bóle z powodu zwyrodnienia stawów. W 1984r, po urodzeniu dziecka, trochę się zmniejszyły, ale od 1995r nastąpiło nasilenie tego bólu. Przez kilka lat lekarze przepisywali mi różne środki przeciwbólowe, min.: Piroxican, Naproxen, Relifex, Profenid, Meolastan, Diclofenac. Niestety żadne z nich nie zmniejszały tego strasznego bólu. Sok Noni z Tahiti zaczęłam pić od listopada 2004r (po 2 uncje dziennie), i cały czas go piję. Po około miesiącu picia w końcu przestało mnie boleć. Oprócz tego zniknęły też bóle głowy, mam lepszą koncentrację, czuję więcej energii. Zauważyłam też, że mój sen jest bardziej efektywny i jestem bardziej wypoczęta. Nie biorę już żadnych środków przeciwbólowych.

--Maria J., Polska 09 marca 2005

 

Od kwietnia 2003r piję sok Noni z Tahiti. Już w drugim tygodniu picia soku zauważyłam przypływ energii i lepszy sen. Nareszcie zaczęłam wstawać wyspana „bez piasku w oczach” i to już po 6 godzinach snu. Częste bóle głowy zupełnie ustąpiły tak jak i bóle menstruacyjne, które były od lat nie do zniesienia bez tabletek przeciwbólowych - przedtem zawsze musiałam w torebce trzymać "dyżurne" tabletki przeciwbólowe.

Już pierwszy cykl menstruacyjny po rozpoczęciu picia soku przeszedł bezboleśnie. Wyrównało mi się ciśnienie krwi – zawsze miałam niedociśnienie – i zapomniałam o zawrotach głowy, które często mi przeszkadzały normalnie funkcjonować. Od 23 roku życia nie mogłam się opalać na słońcu z powodu uczulenia (po dłuższym przebywaniu na słońcu wychodziły mi na skórze swędzące pęcherzyki, a w lecie 2003 roku nareszcie mogłam zażywać kąpieli słonecznych do woli.

Pozbyłam się także wrzodów żołądka. Sok ten pomógł mi też rzucić nałóg palenia papierosów. Przedtem wielokrotnie próbowałam rzucić palenie różnymi sposobami jednak po kilku dniach głód papierosowy powracał. Tym razem bez uczucia "głodu" nie palę już od 3 miesięcy. 

--Krystyna J., Polska 12 grudnia 2004 

 

Moja mama (w tej chwili 72-letnia kobieta) miała bardzo chore kolana – artretyzm, zwyrodnienie kolana, pół roku nie chodziła. Lekarz jej powiedział, że zwyrodnienie stawów posunęło się już tak daleko że tego już się nie cofnie. Przy pogodzie wiosennej lub jesiennej ból się nasilał i musiała codziennie zażywała garść tabletek przeciwbólowych (często – szczególnie jesienią - bardzo mocnych), już zaczęła jej wysiadać od nich wątroba i miała problemy z ciśnieniem krwi. Pije sok Tahitian Noni od maja 2003 roku. Dawki leków zaczęła stopniowo zmniejszać, niektóre leki odstawiła. Zeszła opuchlizna nóg, ból ustąpił, uregulowało się ciśnienie krwi. Ogólny stan zdrowia bardzo się poprawił.

--Jolanta R. Polska styczeń 2005

 

Zaczęłam picie soku noni 17 lutego 2003. Od tego czasu nic mnie nie boli i nie brałam żadnych środków przeciwbólowych. Czuję się wspaniale i mam dużo energii. Nigdy nie zaniecham picia tego soku. 

--Cathy, Canada 22 marca 2003 
      

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

W 1965  grając  w  baseball  pośliznąłem  się na drugiej bazie i złamałem kostkę. Od ponad dziesięciu lat stan jej się pogarszał i około 95% czasu odczuwałem ból.  Szczególnie w nocy. Zasypiałem i budziłem się z powodu bólu. Zacząłem picie soku noni 19 września 2002.  W dniu 10 października 2002 (czyli po 3 tygodniach) ból w kostce stawał się coraz mniejszy. Nie mogłem uwierzyć,  że  przez  wszystkie  te  lata  było  tak  źle a  teraz prawie nie mam jakiegokolwiek bólu. Sok rzeczywiście działa na złagodnienie bólu i będę pić noni do końca życia. 

--Dick F., USA 12 listopad 2002 
         
rmfield@conpoint.com

 

Moje korzyści dla zdrowia są zadziwiające jak na taki krótki okres stosowania tj. 1,5 miesiąca.

Dolegliwości jakie towarzyszyły mi wcześniej na codzień to migreny , bóle głowy, infekcje organizmu, bóle kręgosłupa, kłopoty ze snem. Dzisiaj wszystkie te dolegliwości ustąpiły, a z każdym dniem czuję się silniejsza i pełna energii, poprawiła się także moja koncentracja i łatwiej znoszę stres.

Życzę tego wszystkim przyszłym i już pijącym sok Noni "Noniowcom".

--Izabela Gaweł - Polska
 

   Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Zaczęłam  używanie  soku  noni  w  grudniu  1999. Mój mąż pił go już od 2 miesięcy i zauważył złagodnienie bólu przedramion i  wzrost energii.  Kiedy przekonał mnie bym sama spróbowała, skończyły mi się bóle głowy i miałam bardzo rzadko gorączkę lub grypę. Sok bardzo poprawił moje zdrowie. 

--Elisa S., Canada 21 kwietnia 2001 

 

Pierwszym razem, kiedy spróbowałam soku noni, po godzinie odczułam zmniejszenie bólu. W ciągu trzech dni ból całkiem minął. 

--Faye E., USA 30 czerwca 2000

 

Mam pięćdziesiąt  dziewięć  lat  i  przez  trzydzieści  pięć  lat miałam wiele problemów ze zdrowiem. Mogę wspomnieć o kilku: miałam  raka  piersi,  fibromylagię, artretyzm,  półpaśce,  zawroty  głowy,  utratę słuchu bóle pleców i szyi. Ból był nieodłączną częścią  mojego  życia.  Kiedy  mój  przyjaciel  powiedział  mi  o  soku  noni i wszystkich jego korzyściach, zdecydowałam się spróbować.  Sok  poprawił  moje  zdrowie.  Wszystkie moje  obrzmienia  zeszły  i  nic mnie już nie boli. Dziękuję Bogu za ten cudowny owoc, który może pomóc wszystkim ludziom. 

--America C., USA 21 kwietnia 2001 

 

Zaczęłam picie noni na przewlekłe bóle pleców. Cierpiałam przez kilka lat, żyjąc na lekach przeciwbólowych i z powodu braku snu.  Minęły  dwa  miesiące  odkąd  nie  muszę już brać jakiegokolwiek leku na ból i przesypiam całe noce. Innym sukcesem o którym mogę powiedzieć jest fakt, że dzięki piciu noni nie muszę już brać przepisanego mi leku na przewlekłą zgagę - Losec. 

--Reese M., Canada 1 sierpień 2003 
          
reesemorash@hotmail.com

 

Od  około  dwunastu  lat  miewałam  bardzo,  bardzo silny,  chroniczny ból, który mogłam jedynie przetrwać używając silnych tabletek  przeciwbólowych.  Podczas  pierwszego  tygodnia picia soku noni niewiele się zmieniło. Właściwie miałam lżejsze ale ciągłe bóle głowy, zawroty głowy i kilka innych problemów. Pomyślałam że podwoję dawkę soku noni.

Po dwóch tygodniach problemy minęły. Po miesiącu najgorsze skurcze (ataki) przeszły i całkowicie pozbyłam się bólu. To zwycięstwo wprawiło mnie w zdumienie. Przedtem były co najmniej trzy dni w miesiącu kiedy musiałam pracować z ciągłym bólem. 
Czuję się bardzo dobrze i zdrowo z sokiem noni. Mam nadzieję że każdy może mieć takie wspaniałe doświadczenie. 

--Gudrun K., Niemcy, październik 1999 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

W  1995r  uczestniczyłam  w  dwóch wypadkach samochodowych. W pierwszym byłam uderzona z tyłu i zraniłam moją lewą stronę. W  drugim  byłam  uderzona  z  przodu i ucierpiała moja prawa strona. Chodziłam do wielu lekarzy i na wszystkie typy terapii.  Wszyscy  mi  mówili,  że  będę  odczuwać  ból przez resztę życia. Trzy miesiące picia soku noni spowodowało że ból przeszedł i więcej się nie pojawił. Wiem, że przez resztę mojego życia dzień zawsze będzie zaczynać się z sokiem noni. 

--Margaret L., USA 21 kwietnia 2001 

 

Sok  noni  zwiększył  mój  poziom  energii  i  pomógł złagodzić ból który zwykłam czuć, a który był spowodowany przez moje ISESE (sierpowate krwinki czerwone). 

--Marie H., JAM 22 marca 2000 

 

Miałem bardzo dokuczliwy ból ramienia, który z roku na rok stawał się mocniejszy.  Chodziłem do lekarzy  i  na terapie, ale nic mi to nie pomagało. Zacząłem pić noni i około 2 tygodnie później ból minął. 

--Michael C., Niemcy 11 kwietnia 2001

 

Piję  sok  noni  konsekwentnie  (dwa razy dziennie)  od października 2001. Mam uszkodzony kręgosłup z powodu gry w piłkę nożną  w  szkole  średniej  i miałem bóle od 39 lat. Przed tym jak zacząłem picie soku noni zdarzało się, że nie mogłem wstać z łóżka bez pomocy. W ciągu trzech miesięcy od kiedy zacząłem pić sok noni ból stał się znacznie łagodniejszy i mogłem już sam wstawać.   W październiku tego roku, wyjechałem z dziećmi na urlop i zapominałem zabrać ze sobą sok noni.   W ciągu trzech dni  ból zaczął  wracać  a  po  siedmiu dniach miałem znów problemy z chodzeniem  (Nie wiedziałem w jaki sposób wrócę do domu).   Po  powrocie  podwoiłem  moją normalną dawkę  (2 uncje)  przez dwa dni i wróciły dobre czasy.  Teraz jest połowa listopada i czuję się świetnie.  Kiedy zaczynałem picie soku noni, powiedziano mi a także przeczytałem,  że osoba powinna dać sokowi co najmniej 90 dni by mógł zacząć pracować. Wiem że sok noni nie działa na każdego w ten sam sposób. Część osób czuje  zmianę  już  w  ciągu  pierwszych dni od rozpoczęcia picia, inni nie odczuwają w tym czasie niczego.  Te osoby które na początku nie czują żadnej różnicy powinni mieć świadomość,  że następują zmiany wewnątrz ich organizmu których można od razu nie dostrzec, ale to nie oznacza że nic się nie dzieje. Trzeba być cierpliwym i robić wszystko aby kontynuować codzienne dawkowanie. 

--Anthony P., USA 12 listopad 2002 
                
andjpip@aol.com

   Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Cierpiałam na ból ramienia od ponad sześciu miesięcy.  Podjęłam decyzję żeby z tego powodu iść do lekarza.  Wtedy rodzice poprosili mnie żebym ich zawiozła do Nowego Meksyku na spotykanie nie wiedziałam nic o soku noni. Poszliśmy na domową prezentację i tam dostałam moją pierwszą uncję noni.  Także dostałam drugą uncję na tym spotykaniu.  Cały ból ramienia minął i  nie wrócił do dziś. 

--Keta J., USA 21 kwietnia 2001 

 

Zacząłem  pić  sok  noni  mając nadzieję ze ulży bólowi ramienia.  Miałem zapalenie ścięgna od gry w tenisa  i  z  powodu bólu przestałem grać.  Po  piciu  1  uncji  soku  noni  każdego ranka  po  tygodniu nie zauważyłem żadnych zmian.  Wtedy dostałem książkę „ Noni Juice - 101 Medicinal Uses’ Neila Solomona M.D., Ph. D i zrozumiałem, że powinienem zwiększyć dawkę do 2 uncji dwa razy dziennie.

Pod koniec drugiego tygodnia obudziłem się w ,,środku nocy'', jak to zwykle bywało. Stwierdziłem jednak,  że słońce jest za oknem  i  że  jest ranek. Spałem przez cała noc.  To było niewiarogodne!   Od tego czasu wstałem w środku nocy tylko raz. Pijąc sok noni, oprócz pozbycia się bólu ramienia, załatwiłem także problem bezsenności, który miałem od10 lat.

--Richard J., USA 30 styczeń 2001 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Mój system immunologiczny poprawił się odkąd piję sok noni. Moja rodzina pije także. Ból szyi odszedł. Zawsze będę pić sok noni bez względu na to ile będzie kosztować! 

--Dee H., USA 21 kwietnia 2001 

 

Uszkodziłem  prawe  ramię  podnosząc  ciężary  na uczelni. Od tej pory miałem dokuczliwy przewlekły ból przez sześć lat. Ból ograniczał  ruchu  mojego  prawego  ramienia.  Mój  doktor  mówił  że  to  artretyzm  i  radził przyjmować leki.   Na szczęście odmówiłem!

Nie chciałem brać chemikaliów przez resztę życia. Usłyszałem o soku noni i zdecydowałem poddać go próbie. Po dwóch  i  pół  miesiąca  picia soku noni,  zauważyłem że ból zelżał. Po trzech miesiącach ból zupełnie minął i odzyskałem pełną władzę w ramieniu.   Teraz (po dziewięciu miesiącach),  nie mam bólów ani żadnych innych dolegliwości.   POWIEDZ "TAK" DLA NONI!!!! 

--Curt M., USA 1 Apr 2003 
     
miller10@nettally.com

 

Natychmiast  po  rozpoczęciu  picia  soku  noni,  zauważyłam niewiarogodny przypływ energii.  Po sześciu tygodniach mogłam wstrzymać  branie  Relafenu  na  receptę.  Od dziesięciu lat miałam dokuczliwy ból karku. Dostawałam okresowo zastrzyki w kręgosłup w celu złagodzenia bólu. Teraz jestem wolna od bólu! Och szczęśliwe dni! 

--Kathy M., USA kwiecień 2001

 

Mocno  zraniłem  plecy  w  sierpniu  1986  roku  podczas  pracy  w zakładzie mięsnym.  Byłem na zwolnieniu lekarskim przez dwadzieścia  dwa  tygodnie  i  dni mijały w straszliwym bólu. Nie mogłem przechylać się, pochylać do przodu, chodzić ani stać zbyt długo bez ciągłego bólu. Brałem osiem do dwunastu „Advil” dziennie by ulżyć bólowi i chodziłem do kręgarza sportowego przez dziesięć lat tylko po to żeby wreszcie usłyszeć że potrzebuję operacji.   Zespół trzech doktorów zdecydował że zajmą się dwoma dyskami w dole kręgosłupa i zdejmą kawałek miednicy  by nadbudować strukturę moich kości.   Spytałem lekarzy czy operacja zatrzyma ból i ku mojemu zaskoczeniu odpowiedzieli mi że nie. I znów brałem „Advil” aby tymczasowo ulżyć bólowi. W listopadzie 1999 mój dobry przyjaciel powiedział mi o noni i dał literaturę do poczytania.   Pomyślałem że jeżeli ten produkt jest nawet w połowie tak dobry jak o tym informują to zechcę spróbować.  Po piciu dwóch uncji dziennie soku noni przez trzy dni  ból w  plecach  -  który  miałem  od  1986r  -  przeszedł.  Zajęło  około  sześć  tygodni sześć tygodni aby wrócić na matę i  uprawiać  nadal  wschodnie  sztuki  walki.  Jako  58  letni  posiadacz  czarnego  pasa z powrotem trenuję dwudziestoletnich studentów a oni nie mogą nadążyć za mną i moim sokiem noni. 

-Daryle B., USA 18 marca 2002

   Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Cześć.  Mam  na  imię  Paul  i  mieszkam  w  Australii.  Byłem  przemęczonym  i  zestresowanym  dziennikarzem  pracującym sześćdziesiąt godzin w tygodniu. Po 37 latach w mediach, jestem teraz ,,misjonarzem soku noni''. Kiedy przyjaciel wręczał mi butelkę 22 miesiące temu i opowiadał mi jakie mogę mieć z tego korzyści oczywiście nie wierzyłem mu. W jaki sposób mógłby mi  ten  zabawny  sok  z  wysp  pomóc?   Jednak  już  po sześciu tygodniach picia soku byłem nowym człowiekiem. To się nie spodobało  mojej  dziewczynie,  ponieważ ona nie chciała nowego chłopaka…ona była szczęśliwa z mną. A tak na poważnie - sok noni dał mi fantastyczną energię, śpię lepiej a ból pleców który miałem od 10 lat minął.  Teraz podróżuję po całym świecie informując ludzi o soku noni i będę to robił aż do ostatniego dnia życia - chociaż teraz gdy piję sok, może to być bardzo bardzo późno! 

--Paul M., Australia 20 czerwca 2000 

 

W pracy często posługuję się mikroskopem  i  przez to miałam problemy z szyją,  ramionami i prawą ręką.  Moja przyjaciółka pokazała mi sok noni. Zaczęłam picie 1 uncji przed śniadaniem i 1 uncji przed obiadem. Dwa tygodnie później czułam się dużo lepiej i ból odszedł. 

--Cande D., USA kwiecień 2001 

 

Cierpiałem na artretyzm i ból pleców. Kiedy zacząłem pić sok noni, ból w obu rękach zniknął. Zniknął także ból pleców. Teraz żyję bez bólu. Dziękuję Bogu. 

--Juan H., USA 21 kwietnia 2001 

 

Sok pomógł mi na chroniczny bólowi pleców, zarzucanie kwasu żołądkowego (reflux) i wyrównanie poziomu cukru we krwi. Dał mi energię i dobre samopoczucie. 

--Terry S., USA 21 kwietnia 2001

 

Wypadły mi dwa dyski i nie mogłam chodzić z powodu bólu. Moja synowa przyniosła mi butelkę soku noni i pijąc go po czterech dniach ból minął. 

--Magda S., Panama,  21 kwietnia 2001 
 

 

Po  pierwszych  trzech  miesiącach picia soku noni opanowałam mój ciągły stres. Bóle pleców stały się łagodniejsze. Córeczka mająca  trzy  latka  jest  silniejsza  a  mój  poziom  cukru  we  krwi spadł od 138 do 109. Kocham ,,suplement noni'' do skóry. Używam  go  często  sama  i  w  przypadku  urazów  u  mojej  małej  dziewczynki.  Dwa  tygodnie  temu  stłukła  sobie kolano i natychmiast użyłam na to skórny ,,suplement z noni''. 

--Supada M., THA 7 luty 2003 
      

Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Przez  cztery lata cierpiałem z powodu intensywnego bólu pleców który był wynikiem naderwania lędźwia.  Po piciu soku ból znikał!  Usunął także moją alergię - wreszcie normalnie oddycham. 

--David W., USA 01 listopad 2002 
         
toesnow@earthlink.net

 

Przyjaciel powiedział mi o niewiarogodnych wynikach leczenia raka jakie uzyskał dzięki piciu soku noni. Musiałem spróbować na  mój  ból,  który mam od dwunastu lat z powodu zniszczonego dolnego dysku i ostatnich sześciu lat z powodu RSI (uraz na skutek  często  powtarzanego  wysiłku)  w  mojej  prawej   ręce.  Po  wypiciu jednej butelki noni w ciągu miesiąca, ból w obu miejscach  niemal  zupełnie  minął.  Kompletnym  zaskoczeniem dla mnie był fakt, że na łysych miejscach mojej głowy teraz ma nowo rosną włosy. Po 10 latach powolnego tracenia włosów zaczynają ponownie odrastać. Nadal nie mogę w to uwierzyć. 

--John S., Australia 27 marca2002 

 

Nazywam się dr. Albert Baiden Amissah.  Od dziecka cierpiałem na chroniczną astmę.  Moja  córka  przyniosła  mi  sok noni żebym  spróbował.  Wątpiłem  w  to  ponieważ próbowałem już dużo różności.  Ona nalegała, aż w końcu zacząłem używanie soku. Od trzech miesięcy piję sok noni i od tego czasu nie miałem żadnych ataków astmy. Dziękuję Bogu, córce i noni. Sok też złagodził dokuczliwy ból w moich plecach. Spróbuj to. To działa. 

--Dr. Albert B.A., Ghana, 19 września 2002 

 

Przez blisko  40  lat  miałem  kłopoty  ze  snem i dokuczliwy ból podczas gry w krykieta, golfa lub podczas uprawiania ogrodu. Moi  znajomi  uważali,  że  powinienem poddać się operacji. Przed dwoma lub trzema laty ktoś polecił mi sok noni. Po dwóch miesiącach  picia  soku  nie  miałem  więcej  bólu.  Dziękuję  Bogu , że stworzył drzewo noni. Najpierw brałem 20ml dwa razy dziennie . Teraz biorę 10ml co trzeci dzień po wypiciu szklanki wody na czczo.  Teraz  mam  więcej  energii.  Mój  wskazujący palec który z powodu przecięcia nerwu był drętwy przez 25 lat odzyskał pełne czucie.  Moja żona  Joy także zaczęła pić sok i teraz cieszy się razem ze mną osiemnastoma  dołkami  golfa,  zamiast  dwoma dołkami  jak  kiedyś z powodu ogromnego bólu będącego wynikiem osteoporozy i artretyzmu w kolanie. 

--Douglas F., Australia 22 maja 2002 
              
tahitian@iprimus.com.au  


Noni lecznicza roślina wszechczasów napis

Noni Sok Noni Medycyna naturalna Zdrowie
| NONI - co to jest | Historia NONI | Tam gdzie rośnie najlepsze NONI | Składniki NONI | Irydoidy w soku NONI | Działanie NONI | Fenomen NONI |
| Zastosowanie NONI | Dawkowanie NONI | Przełom ozdrowieńczy NONI | Badania naukowe NONI | Lekarze o NONI | Opinie stosujących sok NONI |
| Wybór soku NONI | Literatura NONI w językach obcych | Literatura NONI w języku polskim | Film NONI | Zamówienie NONI | Medycyna naturalna |
| Suplementacja diety | Zdrowie |