noni baner
noni owoc baner
Strona główna
Spis chorób
Zamówienie Soku Noni

Leczenie Naturalne Bólu Kolana Sokiem Noni Opinie Ludzi

 

Moja mama (w tej chwili 72-letnia kobieta) miała bardzo chore kolana – artretyzm, zwyrodnienie kolana, pół roku nie chodziła. Lekarz jej powiedział, że zwyrodnienie stawów posunęło się już tak daleko że tego już się nie cofnie. Przy pogodzie wiosennej lub jesiennej ból się nasilał i musiała codziennie zażywała garść tabletek przeciwbólowych (często – szczególnie jesienią - bardzo mocnych), już zaczęła jej wysiadać od nich wątroba i miała problemy z ciśnieniem krwi. Pije oryginalny sok Noni z Tahiti od maja 2003 roku. Dawki leków zaczęła stopniowo zmniejszać, niektóre leki odstawiła. Zeszła opuchlizna nóg, ból ustąpił, uregulowało się ciśnienie krwi. Ogólny stan zdrowia bardzo się poprawił.

--Jolanta R. Polska styczeń 2005

 

Dowiedziałem się o soku Noni 24 listopada tego roku (3 tygodnie temu) i od razu zacząłem go używać. Od dwóch lat cierpię na tzw niedokrwienie dolne nóg. Dolną cześć nóg mam czarną. Najgorzej wiosną i jesienią. Miałem okropne bóle nóg ze aż mi łzy leciały. Pewnego dnia na wszystkie sposoby prosiłem Boga żeby mi chociaż zabrał ten ból. Tak się złożyło, że na drugi dzień przyszedł mój brat, przyniósł sok noni w ciemnej zielonej butelce i powiedział – „Masz – to jest Twoje lekarstwo”. Tego samego dnia wieczorem od razu rozpocząłem picie soku. Na drugi dzień poszedłem na rynek. Jakiś nieznaczny ból jeszcze odczuwam, ale mogę normalnie chodzić. Bardzo się zdziwiłem że w ciągu tak krótkiego czasu tak znacznie zmniejszył mi się ból. Do tej pory musiałem brać „Ibuprofen” żebym choć mógł ruszyć nogą żeby przejść przez pokój. Piję jedną łyżkę stołową dwa razy dziennie i zamierzam zwiększyć dawkę aby ból całkiem odszedł.

Władysław S., Polska 11 grudnia 2004

 

Przez wiele lat dużo pracowałem, miałem mnóstwo pacjentów a o sobie kompletnie „zapomniałem”. Prowadziłem zdecydowanie niehigieniczny tryb życia – szybkie posiłki, kilka kaw dziennie itp. Bardzo utyłem, miałem bardzo wysokie nadciśnienie, miałem problemy z nerkami, sercem i obrzęki kończyn dolnych – miałem problemy z nakładaniem butów na coraz bardziej opuchnięte nogi, wieczorem miałem na nogach straszne pręgi po skarpetkach. Zacząłem się bardzo źle czuć. Oczywiście tabletki brałem „garściami”, miałem je pochowane po kieszeniach. Kilka razy dzwonił do mnie dystrybutor oryginalnego soku Noni z informacją o swoim produkcie, ale traktowałem go jako kolejnego przedstawiciela którejś z tysięcy firm, których miałem mnóstwo ulotek. Ponieważ osoba ta dzwoniła do mnie dość często, w pewnym momencie zdecydowałem się kupić czteropak niejako „ z uprzejmości”, żeby dał mi już „święty spokój”. Ponieważ było to dla mnie coś nowego, zdecydowałem się najpierw przetestować na sobie. Po tygodniu używania soku Noni zacząłem już normalnie nakładać buty, pręgi po skarpetkach zniknęły, ciśnienie krwi zaczęło się zmniejszać. Powoli zacząłem zmniejszać ilość tabletek, aż przyszedł dzień, że przestałem je w ogóle brać, tylko piłem sok. Zauważyłem też że mam bardzo dobry sen, rano budziłem się wypoczęty po ok. 5 godzinach snu.

-- dr. Czesław G. Polska, 10.2004 r.Od pewnego czasu nie przesypiałam nocy. Budzę się niedługo po zaśnięciu i 3 – 5 godzin nie śpię. Miałam także bardzo męczące bóle reumatyczne – głównie nóg i stawów - , lekarze przepisywali mi leki, zastrzyki, ale nic one nie dawały.

Ponadto od klasy 8 szkoły podstawowej, kiedy miałam problemy z nerkami, lekarze stwierdzali u mnie zbyt dużo białka w moczu.

Gdy rozpoczęłam picie soku Noni (dość dużych dawek) po pewnym czasie problemy ze snem zniknęły, bóle reumatyczne także (do tego stopnia że ćwiczę razem z prowadzącym gimnastykę na kanale „Polsat - Zdrowie i Uroda) , a ostatnio byłam u lekarki (badałam się ostatnio co 3 miesiące) i stwierdzono u mnie brak białka w moczu.

--Irena U., Polska, styczeń 2007 r.

 

Piję  noni  od  dwóch lat. Stan mojego zdrowia całkowicie się zmienił. Ból nóg odszedł. Sok też pomógł mojej siostrze w walce z  rakiem.  Bardzo dziękuję noni. 

--Ayla T., USA kwiecień 2001 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Mój  bliski  przyjaciel  cierpiał  na  wysokie  ciśnienie  krwi  i  ból  nogi. Teraz jego ciśnienie krwi wróciło do normy, a ból nogi zmniejszył się o 90%. 

--Belinda F., USA 30 czerwca 2000 

 

Zaczęłam  picie  soku  noni  w  listopadzie  2002.  Poszukiwałam  czegoś,  co by mi pomogło na artretyzm w kolanach. Często dostawałam  takiego  ataku  bólu,  że  siedziałam  z   kolanami zgiętymi  pod  sobą, później potrzebowałam pomocy by móc je wyprostować  aby  wstać!  Wieczorem  próbowałam  szybko  zasnąć  zanim  nastąpi  ból.  Każdej nocy wstawałam aby wziąć aspirynę  albo  środek  przeciwbólowy. 

Budziłam  się  także  z  powodu  bólu  i  pieczenia goleni. Po dwóch latach artretyzmu dającego mi taki dyskomfort, chciałam się zdecydować na transplantację kolana. Moja siostra powiedziała mi bym spróbowała sok  noni.  Zamówiłam  go  i  rozpoczęłam  picie  jednej uncji dziennie. Po dziesięciu dniach picia soku noni obudziłam się rano zdziwiona   "Hej!  Nie musiałam wstawać w środku nocy aby zażyć środek przeciwbólowy!''  Niedowierzając,  piłam mój sok noni nadal. 

I boom...    znowu spałam jak skała przez całą noc! Od tego czasu przesypiam każdą noc. A uczucie pieczenia??? Powiększyłam dawkę soku noni do 3 uncji rano i 1-2 uncji. wieczorem i pieczenie goleni przeszło także do historii. Do dziś nie wiem co było przyczyną pieczenia, ale najważniejsze że przeszło. TAK!!! 

--Bonita., USA 11 listopad 2002

 

Około  dwa  lata  temu  mój  ortopeda powiedział mi, że w końcu muszę wszczepić sobie protezę kolana. Bardzo mnie bolało i używałam laski  by  chodzić.  Byłam  na  zakupach  sprzętu  ortopedycznego  i  spotkałam  kobietę  która  poleciła mi sok noni. Kupiłam butelkę i zanim wypiłam pół butelki już wiedziałem, że nie będę potrzebować operacji. Doświadczyłam także poprawy samopoczucia, co skłoniło mnie do tego, żeby nie brać leku Serzone przepisanego przez mojego doktora na moją depresję. Moje kolano nadal pracuje a ponadto doświadczyłam wielu cudownych "efektów ubocznych" takich jak: więcej energii, poprawa snu i satysfakcja mówienia historii o noni innym, żeby oni również mogli skorzystać z tego cudownego daru Bożego. 

--Carolyn L., USA 12 listopada 2002 
           
leafnyc@midsouth.rr.com


   

Miałam artretyzm i problemy ze snem a jedynym sposobem aby spać było zażycie leku. Od kiedy zaczęłam picie soku noni, ból oraz opuchlizna kolan i nóg nie pojawiają się od roku. Dzięki Bogu za noni. 

--Carolyn S., USA 20 kwietnia 2001

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Przez  wiele  lat  uprawiania  sportu  cierpiałem  na  stały ból ramion i kolan.  Dwa i pół tygodnia po rozpoczęciu picia soku ból ustąpił.  Od  tego  samego czasu  daję  mojemu psu noni ze względu na problemy ze skórą. Poprawę można poznać po tym że pies przestał się drapać.

--Darcey D., USA 11 kwietnia 2001 

 

Z pomocą soku noni wyleczyłem ból kostek, na który cierpiałem od dziesięciu lat. 

--Jose Z., USA 30 Jun 2000 

 

Sok  noni  spowodował  wielką  zwyżkę  mojej  energii.  Dużo podróżuję i na każdą podróż zabieram ze sobą sok, pamiętając żebym  nigdy  nie  opuściła domu bez niego. Miałam bóle i sztywnienia kolana przez kilka lat. Po piciu soku noni w ciągu około pięciu miesięcy ból minął i kolana mi nie sztywnieją dzięki temu największemu cudowi świata. 

--Lubin S., USA 21 kwietnia 2001 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Miałem  problemy  z  moim  łokciem  i  kolanem. Od czasu jak poję sok noni, zapalenie minęło. Powróciłem do biegania 5 mil dziennie. 

--Robert D., USA 21 kwietnia 2001

 

Odkąd zaczęłam pić sok noni, mój żołądek pracuje o wiele lepiej; nie mam więcej zgagi. Miałam wodę w kolanie i bardzo mnie to bolało. Tamten ból minął. Miałam ból  pięty (ostrogi) i także minęło. Dziękuję Bogu za sok noni. 

--Lillian, USA 11 kwietnia 2003 
          
LHarold05@aol.com

 

Wiele  lat  temu,  kula przechodząc przez prawe kolano mojego męża rozerwała chrząstkę. Opuchnięte kolano było cztery razy grubsze od drugiego.  Uraz  był  bardzo bolesny i powodował że mąż powłóczył nogą. Po drugim dniu picia soku noni mógł już chodzić bez utykania i niemal żadnego bólu. 31 października 2002 będzie miał sześćdziesiąt pięć lat. 
Oboje czujemy że sok zwiększył energię i sprawił że smacznie śpimy przez całą noc. Pijemy dwie uncje rano i wieczorem. 

--Sandra, USA 29 października 2002 
              
falagan@comcast.net

 

Miałam stały ból w kolanach a teraz po piciu soku noni ból ustąpił. 

--Sharon M., USA , kwiecień 2001 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Mój syn miał chore kolano, i bezpośrednio na to zaczął stosować sok noni. Był zdumiony że ból znikł w bardzo krótkim czasie i nie wrócił od tej pory. Stosował także sok na zapalenie spojówek i odeszło tego samego dnia! Ja także używam soku na chore kolano, i również byłam zdumiona jak szybko ból zniknął. Sok noni pomaga mi czuć się o wiele lepiej od kiedy mam osteoporozę. 


--Gen B., USA 22 lipca 2003 

      
genandbert@yahoo.com

 

Zaczęłam picie soku noni siedem tygodni temu i od tego czasu poziom mojej energii rośnie. Sok noni zmienił moje życie. Już nie mam nadkwasoty, bóle w rękach i nadgarstkach minęły, ból w kolanach minął i nie używam żadnych leków na zatoki od ponad miesiąca. Mogę chodzić schodami w górę i w dół bez zadyszki. Mogłabym mówić i mówić o tym soku tak bardzo zmienił moje życie. Dlaczego nie ma zmienić twojego? 

--Mary T., USA 2 kwietnia 2003 

 

Cierpiałem  na  ból  kolana i  stopy  w  czasie kiedy poznałem sok noni, tzn. w czerwcu 2001. Zacząłem pić 2 uncje dwa razy dziennie  i  po  około  4  tygodniach,  już  nie  miałem  żadnego bólu w moich kolanach, stopach i łokciach. Dzięki Bogu za ten niewiarogodny owoc! 

--William D., USA 13 grudnia 2001

 

Nigdy nie znałam produktu, który by tak działał jak sok noni. Rok temu, miałam chroniczne zapalenie oskrzeli, straszne alergie, problemy z zatokami, artretyzm w obu kolanach i rękach, problem z dwoma dyskami w dole pleców i ból ramion i szyi. Lekarze mówili mi że potrzebowałam zamian chirurgicznych kolana już ponad 20 lat temu ale obecnie nie byłam na operację dobrym kandydatem z powodu mojego wieku. Zalecano mi jakieś leczenie i przebywanie w cieple. Dowiedziałam się, że moje życie nigdy nie będzie lepsze niż było obecnie i że muszę żyć z ciągłym bólem i 75 kilogramami wagi której nabrałam przez lata bezczynności i bólu.

Przyjaciel skierował mnie do Dr Henry by pomógł mi na ból kolana. Po paru miesiącach leczenia, doktor mówił mi że potrzebuję dużo chodzić dla ćwiczeń (było to dla mnie trudne) i wyciągać się na podłodze. Śmiałam się z niego i mówiłam mu że gdybym położyła się na podłodze to już nigdy nie wstałabym. Zaczynałam chodzenie i rozciąganie na moim łóżku. Podczas kuracji Dr. Henry po około 4 miesiącach, zaproponował mi sok noni.

Zaczęłam branie 4 uncji (60ml) dziennie (2 uncje rano i 2 uncje wieczorem). Wyniki okazały się zaskakujące. 
Wkrótce miałam więcej energii i zaczęłam robić więcej rzeczy niż mogłam robić w ostatnich latach. Artretyzm w moich rękach odchodził, i już nie miałam jakichkolwiek oznak zapalenia oskrzeli. Wstrzymałam branie 3 Tavist D’s dziennie na moje zatoki i alergię ponieważ moje zatoki i problemy z alergią minęły. Odczułam ulgę od bólu, w moich kolanach, dole pleców, ramionach i szyi. Najbardziej ekscytuję się tym , że po około 7 miesiącach picia soku noni, mam dużo energii i ulgę od bólu a także schudłam o 25 kilo.

Dwa razy dziennie wyciągam się na podłodze, chodzę 4 razy na tydzień po 30 minut i gimnastykuję się 2 godziny dziennie, 4 razy w tygodniu. Jeszcze rok temu, nie mogłam się nawet podnieść. Mogę pracować 12 godzin dziennie, 5 - 6 dni w tygodniu. Wstaję około 5 rano każdego ranka i idę do łóżka około godz. 23 każdej nocy. Czuję się świeżo i bez zmęczenia zupełnie odwrotnie niż to było przedtem. 
Ten produkt ma cudowne własności  które mogą pomagać tak wielu ludziom. Chcę dzielić się tym z wszystkimi z którymi rozmawiam. Dziękuję Bogu za stworzenie tego cudownego owocu. Chcę podziękować Dr Henry za podzielenie się tym sokiem ze mną, który zabrał stały ból i dał mi nowe nastawienie i całkiem nowe życie. 

--Diane T., USA 29 marca 2001

 

Piję sok noni na bardzo pospolitą chorobę - fibromyalgia (ból włókien mięśniowych). Pomogłam też innym z tą samą chorobą. Zaczęło się w 1984r kiedy musiałam poradzić sobie ze śmiercią w rodzinie oraz kilkoma innymi problemami. Pracowałam nad moim bólem pleców z kręgarzem i kiedy on lekko uderzał w niektóre miejsca pleców, dosłownie podskakiwałam na stole. Mój stan był bardzo zły, również stopy bolały mnie tak bardzo, że prawie nie mogłam chodzić. Inny lekarz sprawił jednak, że przez krótki czas przyszła ulga i mogłam cieszyć się podróżą na Hawaje. Przez wiele lat nie wiedziałam dlaczego moje samopoczucie jest tak złe. Sypiałam całą noc ale budziłam się wyczerpana. Miałam ból podobny do bólu zębów więc stosowałam advil, ponieważ bardzo ciężko znoszę ból. Wszystkie symptomy pasowały do choroby - Fibromyalgia (ból włókien mięśniowych). Pracowałam w miejscu gdzie ze względu na ból stóp nie musiałam cały czas stać.

Mój szef zaczął rozprowadzać produkty z noni. Nigdy nie słyszałam o noni, i jeśli ktoś inny ofiarowałby mi ten produkt prawdopodobnie odmówiłabym. Byłam ciekawa czym szef był tak bardzo podniecony. Powiedział mi, że będę lepiej spać i mieć więcej energii. Na początku nie zauważyłam zbyt dużej różnicy. Jednak przy drugiej butelce zauważyłam że stopy przestały mnie boleć. Budziłam się z dobrym samopoczuciem. Jaka różnica! Mój mąż uważał na początku że to jakieś badziewie jednak po pewnym czasie spróbował, i artretyczny ból kolan, który miał od dziesięciu lat, minął. Powiedział mi o tym dopiero dwanaście dni później kiedy jedliśmy obiad ze znajomymi z Kanady. Powiedział im: „Nie mówiłem tego wcześniej Joanne, ale dwanaście dni temu przestały mnie boleć kolana!” Byłam zaskoczona. Pozbyłam się symptomów choroby Fibromyalgia pijąc 1 uncję soku noni dziennie, ale teraz piję 2 uncje na dzień ponieważ daje mi to więcej energii. Zwiększam dawkę jeżeli staję się zestresowana i zaczynam czuć się źle. Miałam kryzys pod koniec czerwca. Piłam wtedy 1 uncję dziennie i moje ręce były niesamowicie sztywne i bolesne. Na początku lipca zwiększyłam dawkę, a gdy złe objawy ustąpiły wróciłam do normalnej ilości. Gdybym miała jakiekolwiek wątpliwości co do skuteczności noni, zrezygnowałabym z niego. Czy będę pić noni przez resztę mojego życia? Oczywiście. Na pewno nie chcę mieć takiego bólu jak przedtem. Mój mąż także nie rozstanie się z noni.

--Joanne R., USA 2000


Piję sok noni od trzech miesięcy. Poprawił się stan moich nerek, nie muszę już brać narkotyku. Zmniejszyły się obrzęki nóg, zmniejszyłam ilość branych sterydów o 4 mg, znacznie lepiej sypiam a także poprawił mi się apetyt.

---Daniela, Polska (Nowa Sól) 15.09.2003
 


Noni lecznicza roślina wszechczasów napis

Noni Sok Noni Medycyna naturalna Zdrowie
| NONI co to jest | Historia NONI | Tam gdzie rośnie najlepsze NONI | Składniki NONI | Irydoidy w soku NONI | Działanie NONI | Fenomen NONI |
| Zastosowanie NONI | Dawkowanie NONI | Przełom ozdrowieńczy NONI | Badania naukowe NONI | Lekarze o NONI | Opinie stosujących sok NONI |
| Wybór soku NONI | Literatura NONI w językach obcych | Literatura NONI w języku polskim | Film NONI | Zamówienie NONI | Medycyna naturalna |
| Suplementacja diety | Zdrowie |