noni baner
noni owoc baner
Strona główna
Spis chorób
Zamówienie Soku Noni

Leczenie Naturalne Bezsenności Sokiem Noni Opinie Ludzi

 

Jedna z moich pacjentek pije oryginalne noni z Tahiti w szklanej zielonej butelce już od 4 miesięcy, pije dużą dawkę ( 3 - 4 butelki miesięcznie) soku na duże guzy na tarczycy. Od drugiego miesiąca nie bierze żadnych leków a guzy pojedynczo jej pękają i znikają w dla niej dogodnym czasie. Sok noni jest naturalny, a natura wie co robi - gdyż gdyby pękły wszystkie naraz, organizm nie poradziłby sobie z przetwarzaniem toksyn które się w nich znajdują. Tydzień po tygodniu następne znikają i każde USG pokazuje działanie Noni.

Zgłosiła się do mnie babcia 7 – letniego chłopca który miał problem ze snem. Od 3 lat nie przesypiał nocy, co 2- 3 godziny się budził. Zaproponowałam mu sok noni. Po kilku dniach picia soku zaczął przesypiać całe noce.

--Ewa O. psychoterapeutka , Polska - 17.05.2006Moje korzyści dla zdrowia są zadziwiające jak na taki krótki okres stosowania tj. 1,5 miesiąca.

Dolegliwości jakie towarzyszyły mi wcześniej na co dzień to migreny, bóle głowy, infekcje organizmu, bóle kręgosłupa, kłopoty ze snem. Dzisiaj wszystkie te dolegliwości ustąpiły, a z każdym dniem czuję się silniejsza i pełna energii, poprawiła się także moja koncentracja i łatwiej znoszę stres.

Życzę tego wszystkim przyszłym i już pijącym sok Noni "Noniowcom".

--Izabela G., Polska, listopad 2007

 

Na imię mam Sławek. Mam 55 lat oryginalny sok noni poznałem dzięki mojej przyjaciółce. Zainteresowałem się ze względu na swoje poważne schorzenia. Przede wszystkim mam dyskopatię, schorowane stawy skokowe, stawy kolanowe, stawy biodrowe i po porażeniu prądem elektrycznym w pracy. Doszedł również staw barkowy. Chory byłem również na chorobę układu krążenia. Sok rozpocząłem pić na początku mają 2009 roku. 4 razy po 30 ml przed posiłkiem. Ponieważ po 3 m-c bóle stawowe ustąpiły całkowicie zmniejszyłem dawkę do 2 razy dziennie po 30 ml. Obecnie bardzo dobrze się czuję i mnie nic nie boli. Schudłem kilkanaście kilo wcześniej miałem nadwagę ważyłem 94 kg, teraz ważę 83. Miałem również zaparcia. Sok spowodował wyrzucenie z jelita grubego niepotrzebnych złogów. Czuję się wypoczęty, pełen energii, spokojnie śpię. Wcześnie rano się budzę i jestem gotowy do pracy. Jestem bardziej spokojny i zorganizowany. Nie wyobrażam sobie teraz już życia bez oryginalnego soku noni.

--Sławek - Polska 14.02.2010Od pewnego czasu nie przesypiałam nocy. Budzę się niedługo po zaśnięciu i 3 – 5 godzin nie śpię. Miałam także bardzo męczące bóle reumatyczne – głównie nóg i stawów - , lekarze przepisywali mi leki, zastrzyki, ale nic one nie dawały.

Ponadto od klasy 8 szkoły podstawowej, kiedy miałam problemy z nerkami, lekarze stwierdzali u mnie zbyt dużo białka w moczu.

Gdy rozpoczęłam picie soku Noni (dość dużych dawek) po pewnym czasie problemy ze snem zniknęły, bóle reumatyczne także (do tego stopnia że ćwiczę razem z prowadzącym gimnastykę na kanale „Polsat - Zdrowie i Uroda) , a ostatnio byłam u lekarki (badałam się ostatnio co 3 miesiące) i stwierdzono u mnie brak białka w moczu.

--Irena U. Polska, styczeń 2007 r.

 

Przed rozpoczęciem picia jednej uncji soku noni dziennie, budziłam się około 4 w nocy i nie mogłam już później zasnąć. Często chodziłam do łóżka po północy i spałam tylko po 3-4 godziny wiele lat. Po rozpoczęciu picia noni natychmiast zaczęłam dobrze sypiać. Nawet jeśli w nocy budzę się aby zająć się dziećmi, obudzonymi z  powodu burzy, albo by pójść do łazienki, mogę za chwilę zasnąć. Zauważyłam także, że mój sen jest  bardzo kojący spokojny i budzę się rano gotowa do dnia. Zauważyłam także, że mój umysł jest szybszy i bystry przy pracy. Poprawiła mi się pamięć. Stałam się bardziej pozytywna i znacznie lepiej myślę o wszystkim. 

--Barb P., USA 2 sierpnia 2003

   pytel@pionet.net

 

Mam 45 lat. Od 23-go roku życia cierpiałam bóle z powodu zwyrodnienia stawów. W 1984r, po urodzeniu dziecka, trochę się zmniejszyły, ale od 1995r nastąpiło nasilenie tego bólu. Przez kilka lat lekarze przepisywali mi różne środki przeciwbólowe, min.: Piroxican, Naproxen, Relifex, Profenid, Meolastan, Diclofenac. Niestety żadne z nich nie zmniejszały tego strasznego bólu. Sok Noni z Tahiti zaczęłam pić od listopada 2004r (po 2 uncje dziennie), i cały czas go piję. Po około miesiącu picia w końcu przestało mnie boleć. Oprócz tego zniknęły też bóle głowy, mam lepszą koncentrację, czuję więcej energii. Zauważyłam też, że mój sen jest bardziej efektywny i jestem bardziej wypoczęta. Nie biorę już żadnych środków przeciwbólowych.

--Maria J., Polska 09 marca 2005

 

Moja żona i ja pijemy sok noni od 3 stycznia 2003. Żona ma cukrzycę i jej poziom cukru we krwi zmniejszył się o 20 punktów do 89!!  Również lepiej śpi. U mnie  zmniejszyło się wysokie ciśnienie krwi. Jestem pewien że sok pomoże usunąć wiele naszych problemów zdrowotnych. Noni pracuje!

--John, THAILAND 28 stycznia 2003

   johnh@thaicom.net

   Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Mam 7 – letniego syna o imieniu Jack. Rozpoznano u niego ADHD,  zaburzenia  zachowania , psychopatologię i empathetic. Przepisano mu 3 tabletki Dexamphetaminy dziennie. Poznałam sok noni dwa miesiące temu poprzez mojego przyjaciela Richarda, który  mówił,  że  pije  45ml dwa razy dziennie. 

W czasie dwóch miesięcy picia noni całą rodziną zauważyliśmy dużą zmianę u Jack’a. Poprzednio Jack był szczęśliwy jak mógł spać 5 godzin w nocy, teraz śpi nie przerywanym snem 10 do 12 godzin. Jest teraz bardziej odprężony i ma lepszą koncentrację. Jacka z powodu zachowania  przenosiliśmy  ze szkoły do szkoły z powodu zachowania.  W  ciągu  dwóch  miesięcy  od  rozpoczęcia  picia soku noni, 

Jack przyniósł do domu główną nagrodę i nagrodę zasługi ,,za myślenie przed podjęciem działania,,  i  ,,za rozmowę przy stole,, ,  o  czym  nigdy przedtem nie śniłam.  W końcu znaleźliśmy coś co pomogło Jack’owi.  Dziękuję za sok noni. 

--Mychelle W., AUS 30 października 2000 

 

Śpię lepiej, mam dużo więcej energii i wytrzymałości a także nie mam już alergii na psią i kocią sierść. 

--Francois H., Szwajcaria,  21 kwietnia 2001

 

Mam  teraz  energię,  którą  traciłam  nie  mogąc  spać.  Teraz pijąc sok noni  nie  mam  problemów  ze  snem  i  to sprawia że jestem bardzo szczęśliwą osobą. 

--Maria M., USA 21 kwietnia 2001 

 

Wreszcie po 22 latach  bólu  przesypiam całe noce. Trwający całe życie zatokowy ból głowy nie jest już dla mnie problemem! 

--Stan R., USA 2001 

 

Bardzo cierpiałam z powodu stresu, miałam bardzo mocne bóle głowy i prawie nie spałam. Picie soku  noni zmieniło moje życie ponieważ czuję się teraz bardzo dobrze. Nie mam żadnego z tych symptomów, które szkodziły mojemu zdrowiu. Najważniejsze jest to, że jestem w końcu normalną osobą.

--Maira C., MEKSYK 21 Apr 2001

 

Piję sok noni od trzech miesięcy. Poprawił się stan moich nerek, nie muszę już brać narkotyku. Zmniejszyły się obrzęki nóg, zmniejszyłam ilość branych sterydów o 4 mg, znacznie lepiej sypiam a także poprawił mi się apetyt.

--Daniela, Polska (Nowa Sól) 15.09.2003

 


Noni lecznicza roślina wszechczasów napis

Noni Sok Noni Medycyna naturalna Zdrowie
| NONI co to jest | Historia NONI | Tam gdzie rośnie najlepsze NONI | Składniki NONI | Irydoidy w soku NONI | Działanie NONI | Fenomen NONI |
| Zastosowanie NONI | Dawkowanie NONI | Przełom ozdrowieńczy NONI | Badania naukowe NONI | Lekarze o NONI | Opinie stosujących sok NONI |
| Wybór soku NONI | Literatura NONI w językach obcych | Literatura NONI w języku polskim | Film NONI | Zamówienie NONI | Medycyna naturalna |
| Suplementacja diety | Zdrowie |