noni baner
noni owoc baner
Strona główna
Spis chorób
Zamówienie Soku Noni

Leczenie Naturalne Artretyzmu Sokiem Noni Opinie Ludzi

 

Moja mama (w tej chwili 72-letnia kobieta) miała bardzo chore kolana – artretyzm, zwyrodnienie kolana, pół roku nie chodziła. Lekarz jej powiedział, że zwyrodnienie stawów posunęło się już tak daleko że tego już się nie cofnie. Przy pogodzie wiosennej lub jesiennej ból się nasilał i musiała codziennie zażywała garść tabletek przeciwbólowych (często – szczególnie jesienią - bardzo mocnych), już zaczęła jej wysiadać od nich wątroba i miała problemy z ciśnieniem krwi. Pije sok Noni od maja 2003 roku. Dawki leków zaczęła stopniowo zmniejszać, niektóre leki odstawiła. Zeszła opuchlizna nóg, ból ustąpił, uregulowało się ciśnienie krwi. Ogólny stan zdrowia bardzo się poprawił.

--Jolanta R. Polska styczeń 2005

 

Kiedy piłem pierwszy raz sok noni nie miałem pojęcia co to jest!  Zalecono mi go z powodu mojego artretyzmu. Tymczasem dzięki niemu zaszły w moim organizmie wielkie pozytywne zmiany. Ból opuścił mnie po czterech dniach!  Nie mam problemu z zatokami,  mogę spać lepiej i jem mniej!  Moja pamięć i mój wzrok się poprawiły.  Również stan mojej skóry poprawia się cały czas.  Mogę pracować siedem pełnych dni w naszym własnym sklepie. 

--
Jan R., AUSTRALIA 21 kwiecień 2001

 

Moja 80-letnia mama jest bardzo schorowaną osobą. Ma m.in. początek choroby Parkinsona, artretyzm, problemy z nerkami. Pije sok Noni od września ubiegłego roku. Zwiększyła jej się ruchomość stawów, zmniejszyło jej się drżenie prawej ręki. Z tego co wiem to miała zagrożoną drugą nerkę (niestety ukrywa przede mną swój stan zdrowia, więc dokładnie nie wiem co jej dolegało) . Ostatnio robiła rutynowe badanie USG , które musieli powtórzyć, ponieważ wyszło, że nerka jest zupełnie czysta i zdrowa. Powtórne badanie tylko potwierdziło ten wynik.

--Zuzanna J., Polska, październik 2008

 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Po 4 miesiącach picia soku noni, nie musiałem leczyć się na ciśnienie krwi i nieregularne bicie serca. Mój artretyzm jest o wiele łagodniejszy a także stwierdziłem złagodnienie powikłań jakich nabawiłem się po trzech wylewach w 1997r. Jestem naprawdę szczęśliwy! 

--Charlie H., USA 11 listopad  2002 

 

Mogłam  przerwać  branie  zastrzyków  kortyzonu  (co dwa miesiące)  na artretyzm w kolanach od chwili jak zaczęłam pić sok noni. Także ciśnienie krwi mam teraz niższe i ustabilizowane. 

--Lillie C., USA 21 kwietnia 2001

 

Moja  szwagierka  była  niemal  całkowicie  unieruchomiona  z  powodu  artretyzmu.  Po  wypiciu  soku noni zaczęła normalnie chodzić.

--John L., USA 30 czerwca 2000

 

Półtora roku temu cierpiałam na bóle i sztywności osteoartretyczne. Nie spałam dobrze od kilku lat. Moja przyjaciółka poprosiła żebym do niej przyszła dowiedzieć się o soku noni. Ona powiedziała, że to jej bardzo pomogło. Byłam bardzo sceptyczna, ale poszłam. Informacje o soku, o którym wcześniej nie słyszałam, bardzo mnie zachwyciły, szczególnie badania, które były na nim robione. Wróciłam do domu z butelką i tamtej nocy zaczęłam picie soku. W ciągu trzech dni poczułam się zupełnie inaczej. Ból i sztywność zupełnie minęły. Zaczęłam spać jak nastolatka. Poziom mojej energii znacznie się poprawił.

--Mark i Lynda W., USA 17 luty 2002

 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Przez trzy i pół roku cierpiałem na artretyzm w większości moich stawów.  Był tak dokuczliwy, że przez te lata budziłem się w środku nocy w ogromnym bólu i również z tego powodu cierpiałem na bezsenność.  Bywały takie okresy że mogłem podnieść się  z  łóżka  zaledwie na kilka dni.  Po trzech tygodniach picia noni ból minął i teraz bardzo dobrze śpię.  Gorąco polecam ten produkt wszystkim cierpiącym na tą osłabiającą chorobę. Dziękuję. 

--Joe, USA 26 maja 2003 
  
jclaurenti@winnemucca.net

 

Mam pięćdziesiąt  dziewięć  lat  i  przez  trzydzieści  pięć  lat miałam wiele problemów ze zdrowiem. Mogę wspomnieć o kilku: miałam  raka  piersi,  fibromylagię, artretyzm,  półpaśce,  zawroty  głowy,  utratę słuchu bóle pleców i szyi. Ból był nieodłączną częścią  mojego  życia.  Kiedy  mój  przyjaciel  powiedział  mi  o  soku  noni i wszystkich jego korzyściach, zdecydowałam się spróbować.  Sok  poprawił  moje  zdrowie.  Wszystkie moje  obrzmienia  zeszły  i  nic mnie już nie boli. Dziękuję Bogu za ten cudowny owoc, który może pomóc wszystkim ludziom. 

--Ameryka C., USA 21 kwietnia 2001 

 

Sok noni sok pomógł mi na artretyzm. Wstrzymałem zażywanie 1600 mg. wapnia już po 3 dniach picia soku. 

--Anonim przez e-mail, 7 sierpnia 2001 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Po trzech  dniach  picia  noni  soku  noni,  nie  miałem  już  artretycznego bólu.  Nie  musiałem  także  brać  1600mg  wapnia przepisanego mi przez mojego doktora. Po sześciu tygodniach skasowałem z moich planów operację katarakty ponieważ nie miałem już zamglonego wzroku. 

--Flo W., USA 30 czerwca 2000

 

Mam więcej energii a mój artretyzm niemal całkowicie odszedł. Czuję że moje zdrowie jest o wiele  lepsze. Jestem pewna, że jeżeli zachoruję, zawsze mogę użyć noni by poczuć się lepiej.

--Piilani P., USA 25 styczeń 2002

 

Cierpiałam na skurcze miesiączkowe najgorsze jakie tylko można sobie wyobrazić.  Czasami  nawet  byłam  przykuta do łóżka z  ich  powodu.  Zaczęłam  pić  sok  noni głównie na artretyzm i zauważyłam, że moje miesiączkowe skurcze były przynajmniej o około 80% łagodniejsze.  W  drugim  miesiącu  czułam  taki  sam  wynik.  Wiem  że to dzięki sokowi noni. Każdy ginekolog w Ameryce  przepisałby  mi  pigułki  antykoncepcyjne  na  mój  ból,  ale ja nie chciałam brać prochów. Mogę teraz wstrzymać używanie ibuprofenu zarówno na artretyzm jak i bóle miesiączkowe. 

--Debbie K., USA 15 sierpnia 2002 
          
kasperdeb@aol.com

 

Miałam bardzo wysokie ciśnienie krwi i po piciu soku przez jeden miesiąc spadło ze 190/110 do 135/85.  Cierpiałam także na artretyzm, a odzyskałam sprawność dzięki sokowi noni. 

--Barbara F., USA 21 kwietnia 2001 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Zaczęłam picie soku noni w listopadzie 2002. Poszukiwałam czegoś, co by mi pomogło na artretyzm w kolanach. Często dostawałam takiego ataku bólu, że siedziałam z kolanami zgiętymi pod sobą, później potrzebowałam pomocy by móc je wyprostować aby wstać! Wieczorem próbowałam szybko zasnąć zanim  nastąpi ból. Każdej nocy wstawałam aby wziąć aspirynę albo środek przeciwbólowy. Budziłam się także z  powodu bólu i pieczenia goleni. Po dwóch latach artretyzmu dającego mi taki dyskomfort, chciałam się zdecydować na transplantację kolana. Moja siostra powiedziała mi bym spróbowała sok noni. Zamówiłam go i rozpoczęłam picie jednej uncji dziennie. Po dziesięciu dniach picia soku noni obudziłam się rano zdziwiona  "Hej! Nie musiałam wstawać w środku nocy aby zażyć środek przeciwbólowy!'' Niedowierzając, piłam mój sok noni nadal. I boom...  znowu spałam jak skała przez całą noc! Od tego czasu przesypiam każdą noc. A uczucie pieczenia??? Powiększyłam dawkę soku noni do 3 uncji rano i 1-2 uncji. wieczorem i pieczenie goleni przeszło także do historii. Do dziś nie wiem co było przyczyną pieczenia, ale najważniejsze że przeszło. TAK!!! 

--Bonita A., USA 11 listopad 2002 

 

Moja mama cierpiała na astmę. Cierpiała także na poważne artretyczne bóle i dziesięć lat temu miała operację. Brała pigułki na artretyzm zwane  'Oridis 200'.  Moja  mama  zwykle  budziła  się  wcześnie  ale  pewnego ranka nie mogłem usłyszeć jej głosu.

Poszedłem  do jej pokoju i zobaczyłem ją zwijającą się z bólu. Nie wiedziałem co robić.  Byliśmy akurat po medycznym teście który  kosztował  $6000  i  miał  właśnie  wpłynąć  na złagodzenie bólu. Wiedziałem, że mama mojego najlepszego przyjaciela Roberta  też  była  w  podobnej sytuacji ale nie wiedziałem jakie leki ziołowe brała, które rzeczywiście jej pomagały. Kupiłem wtedy sok noni i pamiętam jak mama pierwszy raz go użyła.

Pół godziny po wypiciu soku powiedziała mi “czuję jakby mrówki przebiegały  mi po palcach...i  czuję  jak  schodzi  obrzmienie  z  nadgarstka.” Spojrzałem na jej nadgarstek ale nie zauważyłem żadnej  zmiany.  Następnego  dnia  obrzmienie  z  jej  nadgarstka  znikło.  Po  tygodniu  nie  było bólu. Budziła się uśmiechnięta i szczęśliwa. 


Zawsze chciałem widzieć moją mamę szczęśliwą. Teraz po trzech miesiącach mama nadal pije sok noni. Ma się bardzo dobrze, jest szczęśliwa i co ważne nie bierze żadnych pigułek. Nasze podziękowania kierujemy do ludzi, którzy ciężko pracują przy produkcji soku noni. Nazywamy ten sok “sok cudu , święty sok”. 

--Feroz K., Australia 12 listopada 2002 
             
sofiak@optusnet.com.au

 

Cierpiałem na artretyzm i ból pleców. Kiedy zacząłem pić sok noni, ból w obu rękach zniknął. Zniknął także ból pleców. Teraz żyję bez bólu. Dziękuję Bogu. 

--Juan H., USA 21 kwietnia 2001 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Noni sok przyniósł korzyść mojemu zdrowiu. Mój artretyzm jest dużo łagodniejszy. 

--Janee H., USA 25 styczeń 2002

 

Sok noni pomógł mi na artretyzm który miałam w mojej ręce oraz na puchnące stopy. Oprócz tego pomógł mi na oczy.  Teraz mam lepszy wzrok. Sok pomógł także mojemu kotu, który tracił dużo sierści. Teraz odrasta. 

--Alicia D., USA 21 kwietnia 2001 

 

Mogłam przerwać branie zastrzyków kortyzonu (co dwa miesiące) na artretyzm w kolanach od chwili jak zaczęłam pić sok noni. Ciśnienie krwi mam teraz niższe i ustabilizowane.

--Lillie C., USA 21 kwietnia 2001

  

Po piciu soku noni przez 1 miesiąc,  zarówno  bolesny  artretyzm w  rękach  jak  i  chroniczny zespół cieśni nadgarstka zniknął. Nigdy nie przestanę pić mojego noni! 

--Ellie W., USA 21 kwietnia 2001 

 

Zauważyłam  polepszenie  się  stanu  zdrowia  w  różnych  obszarach mojego ciała. Zgrubienie moich stóp się zmniejszyło. Sok pomógł  mi  też  w  walce  z  artretycznymi  bólami, które występowały także każdej nocy. Pomógł mi też na trawienie, alergie, i obniżył ciśnienie krwi. Będę zamawiać go ciągle. 

--Bonnie M., USA 25 marca 2003

 

Zdiagnozowano mi reumatoidalny artretyzm w 1995r, ale w tym czasie nie miałam z nim żadnych problemów. W kwietniu 2001 zrozumiałam jak ta choroba może objąć całe moje ciało. Powoli zaczęła atakować mój system immunologiczny, zaczęłam mieć problemy z zatokami, bólem w obu dłoniach i czasami nie mogłam ruszać szyją. Pewnego ranka nie mogłam już chodzić. Odwieziono mnie karetką do pobliskiego szpitala gdzie powiedziano mi, że mój stan uległ pogorszeniu i potrzebuję brać silne leki. Przepisano mi Celebrex i miałam go zażywać dwa razy dziennie tak długo jak trwał ból. Po trzech dniach nie czułam poprawy. Mój poziom energii spadł i dowiedziałam się, że ten lek powoduje u mnie krwawienie żołądka. Nie chciałam się z tym pogodzić i modliłam się, aby Bóg zrobił coś dla mnie. Pewnego dnia w pracy spotkałam moją przyjaciółkę, która usłyszawszy o moim stanie opowiedziała mi o soku noni. Na początku byłam sceptyczna ale ona nawet ofiarowała się kupić mi pierwszą butelkę ponieważ była przekonana, że sok noni mi pomoże. Dobrze że to zrobiła! Po trzech dniach wzrósł poziom mojej energii. Ból łagodniał, ale jeszcze brałam moje leki. Po drugim tygodniu odłożyłam leki i do dzisiaj nie powróciłam do nich. Nie masz pojęcia jakim to jest dla mnie cudem. Moja przyjaciółka miała właśnie zwalniać się z firmy w której pracuję i wiem, że Bóg mnie do niej skierował, ponieważ modliłam się żeby coś uczynił. Jakim błogosławieństwem dla mnie było noni, które zjawiło się u mnie wtedy, kiedy tego najbardziej potrzebowałam. Sok noni sok uratował mi życie!

--Ana K., Kanada 27 maja 2002

 

Zespół cieśni nadgarstka rozwijał mi się od ponad roku  i  byłam już gotowa poddać się operacji.  Spróbowałam soku noni i po trzech  dniach  picia  soku już  nie miałam problemów z używaniem mojej ręki. Nie miałam operacji i nadal normalnie posługuję się ręką. 

--Rhea H., USA 8 maja 2003 

 Zamówienie Soku Noni - Kliknij

W  1985r  rozpoznano  u  mnie  fibromyalgię  (ból włókien mięśniowych).  Osoby  które  mają fibromyalgię cierpią na rozmaite objawy,  przede  wszystkim  skarżą  się  na ból  i  zmęczenie.  Ja  oprócz  ciągłego  bólu  i  zmęczenia,  miałam zaparcia, częste oddawanie  moczu,  bardzo  suchą  skórę,  grube włosy, słabe paznokcie, słabe krążenie i alergię przez cały rok. Miałam także cały  czas  przewlekłą  grypę.  W  lutym  2000  okazało  się że mam artretyzm w stopach, który powodował ogromny ból. Nie mogłam chodzić lub stać przez dłuższy czas. 
Od  6  lat  nie mogłam robić moich prac domowych ani pracować w ogrodzie. Jedynymi ćwiczeniami jakie byłam zdolna robić, było łagodne rozciąganie i terapia w basenie. Mięśnie stały się bardzo sztywne i nie mogłam stać wyprostowana. Wchodzenie i schodzenie  po  schodach  stały  się  bardzo  trudne a  wchodzenie  i  schodzenie  na  schody  ruchome  stanowiło  naprawdę wielkie wyzwanie. Musiałam pracować 45 godzin w tygodniu by zarabiać na życie. Byłam jednak tak wyczerpana pod koniec dnia i tygodnia pracy że nie byłam w stanie robić nic więcej ponad konieczne sprawy i niedzielne pójście do kościoła.  Często musiałam  odmawiać  różnych  dodatkowych  zajęć  z  powodu  zmęczenia  i  bólu.  Próbowałam wielu leków na ból zarówno farmaceutycznych jak i naturalnych. Nic nie pomagało. Jestem pozytywną i wesołą osobą, ale były czasy, że czułam się bardzo smutna z powodu moich zdrowotnych problemów. 
Pod koniec kwietnia, mój przyjaciel pokazał mi sok noni. Byłam bardzo sceptyczna, myśląc że to jest właśnie tylko przynęta by sprzedawać coś.  Piłam  wiele  soków  owocowych  w  życiu  ale żaden z nich nigdy nie pomógł mi na ból. Jednak ponieważ to przyjaciel mi go polecił, zdecydowałam się spróbować.  Co miałam do stracenia?  Na początku maja 2000, zaczęłam pić jedną uncję rano i jedną uncję  wieczorem.  Po trzech dniach zauważyłam przyrost energii i już nie czułam się wyczerpana.  Myślałam jednak  że  to  wcale  nie  sok działa,  ale to  ja  tak  bardzo chcę  żeby tak się stało. Kontynuowałam jednak picie soku i po 3 tygodniach czułam się cudownie.  Zamówiłam  skrzynkę  żeby  sprawdzić  czy to nadal będzie trwać i mnie zdumiewać, no i co jeszcze może dla mnie zrobić. Poprosiłam moją mamę, żeby ona też zaczęła pić sok i ona też doświadczyła pozytywnej zmiany. 
Po 3  miesiącach  picia  soku  noni  fibromyalgia  i  artretyzm przeszły  Mam  dużo  energii. Potrzebuję tylko 6 do 8 godzin snu zamiast  10  godzin jak  w  ciągu  ostatnich 15 latach.  Nie  mam  już  zaparć!  To  samo  z częstym oddawaniem moczu . Moje paznokcie ponownie są różowe (co wskazuje na poprawę w krążeniu) i stały  się  mocniejsze.  Mój fryzjer powiedział, że moje włosy wygląda zdrowo.  Skóra  nie  jest  już sucha i łuskowata, ale miękka. Stoję bardziej prosto, chodzę lepiej, sprzątam mój dom z energią zbywający i czuję jak bardzo się odnawiam. Już nie biorę środków zmiękczających, melatoniny na sen, leków na alergię czy witamin. Codziennie dziękuję Bogu za sok noni za to że tyle pomógł mojej mamie i mi. 

--Lynn N., USA grudzień 2000 

 

Zarejestrowałam się u producenta soku Noni z Tahiti żeby nabywać po cenie hurtowej sok dla moich rodziców w związku z ich zdrowotnymi problemami. Oboje mają prawie po 80 lat. 
Powiedziałam mojej mamusi, że potrzebuje sprawdzić dla siebie dawkę. Stwierdziła że 4 uncje 3 x dziennie są dla niej bardzo dobre. Po  trzech  i  pół  tygodniach  miała umówiony  termin wizyty u jej doktora. Po 43 latach leczenia nadciśnienia   ciśnienie krwi wreszcie   spadło do normalnego poziomu. Przestała także chorować na cukrzycę a jej artretyczny ból bardzo złagodniał. 
Mój  tatuś  rok  temu  miał potrójną operację baypasów.  Miał zawsze spuchniętą nogę od pachwiny do palców, od momentu kiedy  wyjęto z niej żyłę dla jego serca.  Początkowo  mamusia  musiała  go  zmuszać  by  pił swoją dawkę. Zgrubienie w jego nodze  zupełnie  znikło  i  może  teraz  zakładać  swoje buty do kościoła. Bardzo rzadko używa swojego inhalatora na astmę, a poziom  jego  energii wzrósł.   Tato  może  na  powrót  wykonywać  swoją  ulubioną  pracę, tzn. wykonywać z drewna rzeźby religijnych scen, roślin, kwiatów i owoców. Oboje mówią że nigdy nie zaniechają picia noni i będą utrzymywać dawkę 4uncji 3 razy dziennie. 

--KaleoOkaMahina D., USA 9 maja 2003

 

Miałem bardzo zły stan zdrowia w 1996r. Byłem po dwóch atakach serca i kilku operacjach. Po kilku dniach od rozpoczęcia picia  soku  noni,  moja  energia  zaczęła  wracać.  Po tygodniu już nie brałem leków na serce i artretyzm, które powodowały bardzo poważne efekty uboczne. Mój wzrok polepszył się tak, że już nie musiałem nosić okularów. 

--E.J. M., USA 25 styczeń 2002 

 

Moja dobra przyjaciółka cierpi na artretyzm. Cztery dni po rozpoczęciu picia soku noni, mogła już stawać na palcach by dosięgnąć do górnej szafki, czego nie mogła robić z powodu bólu od ponad dwóch lat.

--Arlene E., USA 30 czerwca 2000

 

Po  sześciu  tygodniach  moje  problemy  z  zatokami  skończyły  się. Sok pomógł mi też na artretyzm, polepszył wzrok a także wzrósł  poziom  mojej  energii.  Od  trzech  lat  miałem  niemal całkiem siwe włosy,  teraz  ponownie zaczynają ciemnieć.  Mój przyjaciel, który miał reumatoidalny artretyzm, jeździł wózkiem golfowym, ponieważ chodzenie było dla niego zbyt bolesne. Po piciu dwóch uncji noni dziennie przez dwa tygodnie, odstawił swój wózek golfowy ponieważ nie musi już go używać. 

--Thayer L., USA 30 czerwca 2000

 

Moja teściowa cierpiała na artretyzm kolan i wysokie ciśnienie krwi.  Przeżywała okres depresji po stracie męża.  Mój mąż w końcu  przekonał ją by piła sok noni sok dając jej butelkę. Po trzech dniach zadzwoniła do nas mówiąc, że nie wie jak pójdzie dalej,  ale czuje się dużo lepiej.  Tydzień  później  powiedziała  nam  przez telefon ,  że  jej  doktor  nie  rozumie w jaki sposób ustabilizowało się jej ciśnienie krwi. Stan jej kolan też się poprawił. Powiedziała, że nigdy nie obejdzie się bez jej soku noni. 

--Patricia B., USA 30 czerwca 2000 

 

Przechodziłam  dużo  emocjonalnych  stresów  z  powodu  problemów  małżeńskich.  Zanim  zaczęłam  używać  noni,  byłam emocjonalnym wrakiem. Teraz z jasnością umysłu pochodzącą od picia noni rozwinęłam poczucie własnej godności i nie tylko to, ale też mój artretyzm i stałe bóle głowy znikły. Dzięki za noni! 

--Linda C., USA 13 maja 2003 
          
lconton@yahoo.com

Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Zanim  rozpoczęłam  pić  sok noni, cierpiałam na codzienne bóle głowy i migreny co najmniej dwa razy w miesiącu lub częściej. Miałam także spore problemy z zatokami i alergią oraz artretyzm w plecach i ramionach. Między trzecim a czwartym miesiącem picia soku noni zauważyłam duży zwrot w moim stanie zdrowia.  Od  lutego  2001  nie  miałam bólu głowy czy  jakiegokolwiek bólu  innego rodzaju . Jest tak wspaniale bez codziennego bólu głowy.  Mój artretyzm także złagodniał.  Dziękuję Bogu za sok noni. 

--Shirley M., USA 21 kwietnia 2001 

 

Noni jest wspaniałe! Poprawiło stan moich dziąseł, martwej skóry na stopach, artretyzm, ciśnienie krwi, ADHD moich dzieci i mój styl życia ! 

--Patricia J., CAN  kwiecień 2001 

 

Miałam reumatoidalny artretyzm odkąd miałam 23 lata. Przyjmowałam wiele lekarstw przeciwbólowych, których nie lubiłam z powodu efektów ubocznych. Pewnego dnia przyjaciółka powiedziała mi o soku noni. Rozpoczęłam go pić i znacznie zmniejszył mój ból.

--Lisa G., USA 21 kwietnia 2001

 

Od trzydziestu lat jestem kierowcą ciężarówki. Miałem problemy z prostata i dzięki temu że piłem sok noni problemy minęły. Mój artretyzm także został wyleczony. 

--Dale M., USA 21 kwietnia 2001 

 

Noni jest wspaniałe! Poprawiło stan moich dziąseł, martwej skóry na stopach, artretyzm, ciśnienie krwi, ADHD moich dzieci i mój styl życia ! 

--Patricia J., CAN  kwiecień 2001 

 

Dzięki sokowi noni mój artretyczny ból odszedł po trzech tygodniach, po sześciu miesiącach nie miałam już żadnych bóli. Z całego serca polecam każdemu sok noni.

--Heidi S., SUI 21 kwietnia 2001

 

Piję noni od ponad dwunastu miesięcy i już nie biorę lekarstw na moje : ciśnienie krwi, tarczycę, artretyzm, bóle mięśni, ogólne bóle, bóle głowy, migreny i sprawy kobiece. 

--Marion C., Australia 1 luty 2002

 

Od kiedy piję sok noni, wiele „rejonów” mojego zdrowia bardzo się poprawiło: astma, artretyzm, włókniaki i stres.

--Rosa R., AUS 25 Jan 2002

 

Dzięki sokowi noni minął mi ból dołu pleców, zgaga, i artretyczny ból rąk. Mój mąż mógł zredukować o połowę leki na nadciśnienie i odszedł mu ból ramienia.

--Jan D., USA 21 kwietnia 2001

 Zamówienie Soku Noni - Kliknij

"Jestem zawodowym masażystom w Ontario w Kanadzie. Przyjmuję ponad 40 pacjentów w tygodniu. Moje największe zaniepokojeniem budzi stan ich zdrowia. Jeżeli nie masz zdrowia, nie masz niczego. Od czasu wprowadzenia do terapii moich pacjentów soku noni, zauważyłem znakomitą poprawę stanu ich zdrowia .

"Raz w miesiącu od półtora roku masowałem 44 letniego człowieka ze schorzeniem zwanym zesztywniające zapalenie kręgosłupa (Anklyosing spondylitis). Jest to schorzenie, gdzie kręgosłup i miednica w miejscu w którym się spotykają spotykają się ulegaja zwapnieniu i stapiają się razem z kręgami . Ten sam proces może mieć miejsce między szyją i głową. To jest sklasyfikowane jako forma artretyzmu. Osoba w takim stanie jest sztywna i nie ma żadnej elastyczności w kręgosłupie. Gdyby użyć Roentgena stałoby się jasne dlaczego to schorzenie jest też nazywane „Bambusowym kręgosłupem” i „Chorobą Marie Strumpell”. To schorzenie zaczyna się z obu stron i powoli rozwija się wzdłuż kręgosłupa. Jest bardzo ważne, żeby pacjent trzymał głowę prosto a nie kierował jej w dół, ponieważ szyja będzie stapiać się w zgiętej pozycji bardzo trudno będzie ją poruszać w jakąkolwiek stronę.

“Kiedy Ed po raz pierwszy przyszedł do mnie miał szarą cerę, pomarszczoną twarz, zaokrąglone ramiona a jego szyja była zgięta tak, jakby przyglądał się podłodze. Było mu bardzo trudno wyprostowywać się i spojrzeć mi w oczy. Miesiąc po jego ostatniej wizycie przyszedł znowu do mnie i już w drzwiach miał radosny uśmiech jak kot Cheshire. Zauważyłem że ma jasną cerę i różowe policzki ale najważniejszą rzeczą , która była godna uwagi była jego postawa. Stał prosto z ramionami ściągniętymi w tył a głowa była także podniesiona. Spytałem „Ed, co Ty robiłeś? Wyglądasz wspaniale!”. A on stał tam szczerząc zęby. Powtórzyłem pytanie życiu a on powiedział że zaczął pić coś nazywane „noni”.

“Ed,” Mówiłem „to jest wspaniała wiadomość! Wraca twoje zdrowie.” Ed mówił mi , że on był na dachu i kładł dachówki (To jest niesłychane dla osoby z jego schorzeniem). Ed mówił że zaczął pić 4 uncje noni dziennie. Mówił że kiedy budzi się każdego ranka, stale się uśmiecha a gdy jego żona pyta ,,dlaczego?’’ on odpowiada, „ Nie wiem, po prostu nic mnie nie boli.”

"Wykonując masaż zauważyłem znaczne zmiany w jego kręgosłupie. Zabieg był zupełnie inny niż w poprzednich razach. Przez pięć tygodni nie widziałem Eda. Dzisiaj wrócił w zupełnie innej formie. Mówił że był u lekarza i zaraz zwrócił uwagę na jego inną postawę i na to jak łatwo wstawał z krzesła. Jaka zmiana!"

 


Noni lecznicza roślina wszechczasów napis

Noni Sok Noni Medycyna naturalna Zdrowie
| NONI - co to jest | Historia NONI | Tam gdzie rośnie najlepsze NONI | Składniki NONI | Irydoidy w soku NONI | Działanie NONI | Fenomen NONI |
| Zastosowanie NONI | Dawkowanie NONI | Przełom ozdrowieńczy NONI | Badania naukowe NONI | Lekarze o NONI | Opinie stosujących sok NONI |
| Wybór soku NONI | Literatura NONI w językach obcych | Literatura NONI w języku polskim | Film NONI | Zamówienie NONI | Medycyna naturalna |
| Suplementacja diety | Zdrowie |