noni baner
noni owoc baner
Strona główna
Spis chorób
Zamówienie Soku Noni

Leczenie Naturalne Alergii Sokiem Noni Opinie Ludzi

 

Od 13 lat cierpię na sezonowe alergie. Zwykle zaczynają się w marcu a kończą we wrześniu. Rozpoczęłam picie soku noni w grudniu  2001  i  w  marcu  2002  zauważyłam,  że objawy mojej alergii minęły!  Nie kicham i nie pociągam nosem. Normalnie wącham od kiedy piję sok. Spróbowałam każdego rodzaju leku na alergie włącznie z różnymi przepisywanymi przez lekarza. Ten rok jest pierwszy w którym czuję ulgę. 
Cierpię także na chorobę przyzębia i mam kilka głębokich kieszeni. Zwykle biorę małą dawkę soku noni i trzymam w ustach zanim  przełknę.  Ostatnio  miałam  mierzone  kieszonki dziąsłowe i byłam zdumiona widząc zmniejszone odczyty. Dentystka pomyślała że niewłaściwie odczytała i kazała skontrolować odczyt doktorowi. Jego także odczyt zaskoczył. 

--Louise M., USA 31 sierpień 2002

 

Mój syn ma od dziecka alergię wziewną i pokarmową i z tego względu jak dowiedzieliśmy się o soku noni, od razu zdecydowaliśmy się na kurację tym sokiem. Po około 3 miesiącach picia soku syn przestał brać jakiekolwiek leki wziewne i maści sterydowe. Jeśli wychodziły jakiekolwiek skórne objawy alergii, to syn robił sobie okłady z soku noni i po krótkim czasie pięknie wszystko schodziło bez potrzeby ingerencji leków.

--Tomasz S., Polska, październik 2008Przez wiele lat miałam problemy alergiczne. Brałam różne lekarstwa, m.in. Zyrtec . Dzięki Noni nie muszę już brać żadnych lekarstw (piję sok Noni około półtora roku). Zauważyłam też że mam więcej energii.

-- Krystyna G., Polska, marzec 2009
 

   Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Od kwietnia 2003r piję sok Noni z Tahiti. Już w drugim tygodniu picia soku zauważyłam przypływ energii i lepszy sen. Nareszcie zaczęłam wstawać wyspana „bez piasku w oczach” i to już po 6 godzinach snu. Częste bóle głowy zupełnie ustąpiły tak jak i bóle menstruacyjne, które były od lat nie do zniesienia bez tabletek przeciwbólowych - przedtem zawsze musiałam w torebce trzymać "dyżurne" tabletki przeciwbólowe. Już pierwszy cykl menstruacyjny po rozpoczęciu picia soku przeszedł bezboleśnie. Wyrównało mi się ciśnienie krwi – zawsze miałam niedociśnienie – i zapomniałam o zawrotach głowy, które często mi przeszkadzały normalnie funkcjonować. Od 23 roku życia miałam alergie na słońce - nie mogłam się opalać z powodu uczulenia (po dłuższym przebywaniu na słońcu wychodziły mi na skórze swędzące pęcherzyki), a w lecie 2003 roku nareszcie mogłam zażywać kąpieli słonecznych do woli. Pozbyłam się także wrzodów żołądka. Sok ten pomógł mi też rzucić nałóg palenia papierosów. Przedtem wielokrotnie próbowałam rzucić palenie różnymi sposobami jednak po kilku dniach głód papierosowy powracał. Tym razem bez uczucia "głodu" nie palę już od 3 miesięcy. 

--Krystyna J., Polska 12 grudnia 2004 

 

Piję sok noni od tygodnia. Objawy alergii są łagodniejsze a poziom cukru we krwi opada. Polepszyła mi się pamięć i poprawiła się moja koncentracja. Mam też więcej energii. 

--Terri F., USA 21 kwietnia 2001 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Już nie mam migrenowych bólów głowy. Mam więcej energii. Moje alergie na prawie wszystko, odchodzą. A najbardziej podniecającą rzeczą jest to  że w końcu uwalniam się od nadwagi , której nabrałam z powodu bezczynności po wypadku podczas jazdy na nartach 3 lata temu. Czuję ochotę na to co robiłam w wieku 20 lat. Teraz mam 42 lata. Sok dał mi możliwość takiego życia jak za moich dobrych czasów. 

--Lisa T., USA 26 marca 2000 

 

Z powodu alergii na mojego kota, zaczęłam 4 lata temu pić sok noni. Kiedy kupiłam mojego syjamskiego kociaka, natychmiast zaczęłam  kichać.  Oczy  łzawiły  i  stawały  się  czerwone  i  obrzmiałe.  Stan  pogorszył  się do tego stopnia, że nabawiłam się zapalenia  oskrzeli  i  początków  astmy  z  cowieczornym  charczeniem  od przeciążonych płuc. W końcu musiałam odwiedzić doktora, który przepisał mi  4  różne recepty, które spełniły swoje zadanie.  Gdy leki się skończyły, nie chciałam znów ponosić dużego wydatku związanego z ich zakupem  ( każdego miesiąca)  ponieważ nie miałam pokrycia na nie z mojego zdrowotnego ubezpieczenia.  Po tym czasie zdecydowałam  się  spróbować soku noni i powoli zaczęłam  odczuwać ulgę od moich objawów alergii! Piłam sok kilka miesięcy i poczułam 99.9% ulgi alergii na kota. Teraz mamy w domu 2 syjamskie koty i nie mam z tego powodu żadnego problemu ze zdrowiem. 
Sok noni jest wspaniały! To jest bezpieczniejszy sposób niż zażywanie pigułek i używanie inhalatorów! Sok noni jest naturalny i dzięki temu czuję się lepiej w wielu innych obszarach. Mam więcej energii i nie bolą mnie wreszcie plecy. Reasumując, sok jest wspaniałym dodatkiem wspierającym organizm na poziomie komórkowym. 

--Bonnie C., USA , 15 luty 2002

 

Mój 19 letni syn ma ból włókien mięśniowych (Fibromyalgia) i dzięki sokowi noni jego stan się poprawia. Moja 18 letnia córka cierpi  na  astmę  i  jest  alergiczna właściwie na wszystko.  Odkąd pije sok noni, nie miała żadnego ostrego ataku astmy, może głaskać  kota  (wcześniej planowaliśmy go komuś oddać).  Nawet  mój  mąż  cichaczem pije sok noni dla poprawy energii i by utrzymywać witalność. Jestem bardzo wdzięczna sokowi noni. 

--Brigitte, Niemcy,  listopad 2000

 

U mojego syna, gdy miał 3 lata, rozpoznano astmę i alergie. Przepisano mu ventolin i musiał używać inhalatora.  Oba te środki powodowały  ze  stawał  się  nerwowy,  trząsł  się  i dosłownie szalał. Zdecydowaliśmy się spróbować soku dając mu 1 uncję każdego ranka.  W  ciągu  kilku  dni poczuł się wspaniale!  Minęły dwa lata i od tej pory nie brał żadnego leku! Każdego dnia oczekuje na swoją porcje soku noni! 

--C.P. USA,  kwiecień,  2001 

 

Zauważyłam  polepszenie  się  stanu  zdrowia  w  różnych  obszarach mojego ciała. Zgrubienie moich stóp się zmniejszyło. Sok pomógł  mi  też  w  walce  z  artretycznymi  bólami, które występowały także każdej nocy. Pomógł mi też na trawienie, alergie, i obniżył ciśnienie krwi. Będę zamawiać go ciągle. 

--Bonnie M., USA 25 marca 2003

 

Odkąd piję sok noni, mam więcej energii. Alergie minęły. Moje włosy mają z powrotem naturalny błyszczący wygląd. 

--Ester K., USA kwiecień 2001 

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Przez  wiele  lat  życia brałem zastrzyki na alergię oraz dużo pigułek. Kiedy miałem 20 lat, pewien lekarz powiedział mi że mam chroniczny  nieżyt  nosa  i że nie ma niczego co uwolniłoby mnie od tej dolegliwości na stałe. Jednak gdy zacząłem pić sok noni przestałem  kichać,  pociągać  nosem  i  stale  płukać  gardło  -  wiosną,  latem i jesienią. Moja potrzeba brania zastrzyków też zmalała.  Teraz  mogę  oddychać  jak  nigdy  przedtem  a  kiedy  wchodzę  po  schodach  nie  dyszę.  Kilka lat temu musiałem zatrzymywać się po drodze. Negatywne uczucie bezdechu podczas ćwiczeń się zmniejszyło, a także zacząłem znacznie więcej chodzić. 

--Charles S., USA 9 czerwca 2002 
         

Przez  cztery lata cierpiałem z powodu intensywnego bólu pleców który był wynikiem naderwania lędźwiowego.  Po piciu soku ból znikał!  Usunął także moją alergię - wreszcie normalnie oddycham. 

--David W., USA 01 listopad 2002 
         
toesnow@earthlink.net

 

Moja  siedmioletnia  córka cierpiała od urodzenia na neurodermatozę i alergie. Po około sześciu miesiącach picia  soku  noni  nie  ma  już  z tym problemów. Od tego czasu jestem szczęśliwa i całkowicie przekonana do tego cudownego soku. 

--Karin C., Niemcy, kwiecień  2001 

 

Śpię lepiej, mam dużo więcej energii i wytrzymałości a także nie mam już alergii na psią i kocią sierść. 

--Francois H., Szwajcaria,  21 kwietnia 2001 

 

Cierpiałam  na  straszliwe  alergie  ponad  25 lat  -  włącznie z alergiami na sierść psa i kota, pleśń, kurz, pyłki drzew i traw itd. Bardzo rzadko doznawałam uczucia ulgi. Moja przyjaciółka i współpracowniczka dała mi butelkę soku noni by sprawdzić czy mi pomoże. Doświadczyłam ulgę już w ciągu pierwszych 48 godzin a po czterech dniach moje alergie zupełnie znikły!  To było 3 miesiące temu a teraz nie ma nawet śladu moich alergii mimo tylu lat cierpienia. Oprócz tego, że wyzwoliłam się całkowicie z alergii,  moje ogólne zdrowie i samopoczucie też się bardzo poprawiło.  Jestem bardzo wdzięczna mojej przyjaciółce i noni za zmianę mojego życia! 

--Holly C., USA 10 czerwca 2002 
         
holly_caid@iat-cti.com

 

Miałem  bardzo  ostre  alergie i byłem na sterydach przez 10 lat. Ciśnienie krwi także mi się podniosło. Od kiedy piję sok noni nie potrzebuję zastrzyków i nie biorę żadnych leków na alergie. Ciśnienie krwi się ustabilizowało i jest na normalnym poziomie. Czuję się wspaniale cały czas i nigdy od tej pory nie byłem chory. Dziękuję Bogu za sok noni. 

--Gerald H., USA 21 kwietnia 2001

 

Mój  syn  miał  ostre  alergie  i  chociaż  próbował  różnych  produktów,  nic  się nie poprawiało. Jednak kiedy zaczął pić noni, błyskawicznie jego stan się poprawił. Jestem wdzięczna za ten prezent od Boga. 

--Takeru, JAP 14 kwietnia 2003 
             
info@box-t.com

 

Moja droga przyjaciółka, która wiedziała że jestem ciągle zmęczona i zdekoncentrowana, zaproponowała mi noni.  Byłam ogromnie sceptyczna ale zdecydowałam się spróbować.  Po tygodniu picia soku przez całą moją rodzinę wzrosła nasza energia i wszyscy poczuliśmy lepiej.  Po około trzech tygodniach  z  powodu lenistwa przestałam picie soku podobnie  jak  to  robię  z witaminami z mojej apteczki, na które wydałam przez wiele lat setki dolarów.  Moja córka kontynuowała codzienne picie soku. Od czasu jej urodzenia obie brałyśmy leki na alergię i strasznie cierpiałyśmy kiedy któregoś zabrakło. Leki się skończyły i zanim kupiłam następne alergia wróciła. Budziłam się z mokrymi oczyma, bez głosu z bólem zatok. Taki stan trwał tygodniami.  Byłam w  tak  marnym  stanie że nawet musiałam opuścić dwa dni pracy z tego powodu.  Córka  jednak, nigdy nie przestała pić soku. Nawet podobało jej się to, że musiałam wycierać mój nos podczas gdy ona nie musiała, ponieważ piła noni!  Cóż można więc dodać? Wszyscy powróciliśmy do codziennego picia noni i czujemy się O WIELE LEPIEJ!! 

--Helenmarie J., USA 11 kwietnia 2003 
          
texasrose_2666@yahoo.com

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Przechodzę zrastanie się złamanej kości w 99% bezbolesne przez picie soku noni. Nie biorę żadnych leków na osteoporozę. Też na zatoki, infekcje czy alergie. Jaki cudowny produkt. 

--Barb K., USA 27 czerwca 2002 

          
beezee@axs2000.net

 

Mój kręgarz zaproponował mi noni około trzy lata temu ponieważ miałem straszny problem z alergią.  Chodziłem przedtem do alergologów  lecz  to  nic  nie dawało.  Piłem sok przez trzy miesiące zanim zauważyłem zmianę w moim zdrowiu.  Największe ataki alergii miałem przy kontakcie  z  suchym sianem,  kotami,  dymem papierosów,  pyłkami. Byłem stale ,,zapchany,,.  Gdy przebywałem w pobliżu siana albo kotów moje oczy stawały się obrzmiałe i swędzące przez kilka dni i miałem natychmiastowy atak astmy. Teraz moje alergie w 99% zupełnie minęły; nie mam żadnemu problemowi będąc w pobliżu w.w. i regularnie mam kontakt z sianem i końmi… żaden problem! Na początku byłem nadzwyczaj sceptyczny ale jestem teraz żywym dowodem, że noni pracuje. 

--Jackie, USA 14 maja 2003 

 

Sok  noni  wrócił  mi  jakość  życia  i  mogę  teraz  dzielić  się  informacją  na  temat  tego  cudu  natury  z  innymi  po 25 latach dokuczliwych alergii i problemów z oddychaniem. Uwielbiam opowiadać że sok noni uczynił dla mnie to czego nie zdziałały lata leków na receptę i mnóstwo produktów medycyny naturalnej. 

--Nicole B., Canada, 25 styczeń 2002

 

Mojego dwuletniego syna podczas weekendu dziadek poczęstował ananasem. W niedzielę rano synek był ledwo żywy. Leżał w  łóżku  pokryty  wielkimi  czerwonymi swędzącymi plamami.  Miałem końcówkę płynu galman, który pomaga na swędzenie. Zdecydowałam się zastosować jednak sok noni przez namoczenie jego skóry, używając do tego gazy i kładąc go na ręczniku. Robiliśmy kompresy z soku noni co 2 do 3 godzin, oraz dawaliśmy mu sok do picia. W poniedziałku rano już nie miał plam na ciele i biegał jak typowy 2 letni chłopiec. 

--Sharon S., AUS 11 luty 2002 

 

Miałem alergie na spożywanie owoców morza. Dowiedziałem się o tym mając pięć lat i od tej pory przez 23 lata nie jadłem żadnych owoców morza. Puchłbym bez przerwy i czułbym się kiepsko. Po piciu soku noni przez pięć tygodni zdecydowałem się jednak spróbować zjeść owoce morza. Zjadłem owoce morza już sześć razy w ciągu poprzedniego miesiąca i nie miałem żadnych oznak złej reakcji na nie! To wręcz nieprawdopodobne. 

--Shawn L., USA 8 stycznia 2003 
        
luvtuff143@hotmail.com

  Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Myślałam  że  to  niemożliwe  żeby  sok z jednego naturalnego owocu mógł  działać  w  ten  sposób  w  jaki  działa  sok  noni. Potrzebowałam  pomocy  na  moje  alergie  i  dlatego  kupiłam  noni.  Mam  alergie  na wszystkie drzewa i trawy. Trzy dni od rozpoczęcia  picia  soku  nie  miałem  już  żadnych  objawów  alergii.  Od tej pory nie mam już problemów z alergiami. Dzięki codziennemu piciu soku noni mój organizm uodporniłam na alergie, oraz wzmacniam swój system odpornościowy. 

--Sui-Linn C., USA 21 kwietnia 2001

 

Pozbyłam się moich astmatycznych problemów. Nie łapię żadnych infekcji na dłużej, co zdarzało się non stop  przed piciem noni. Mam więcej energii. Pozbyłam się mojej alergii na nikiel i znikł łupież. Mam stały dobry nastrój. 

--Dagny R., Norwegia 18 sierpnia 1999 

 

Od kiedy piję sok Noni mam więcej energii i kondycji. Moje paznokcie stały się dłuższe i mocniejsze. Już nie potrzebuję także leków na alergie

--Jacqueline M., USA 18 sierpień 1999 

 

Cierpiałem  cały  rok  na  alergie na różne typy tkanin.  Standardowe  leki antyalergiczne dawały mi albo małą albo żadną ulgę. Mój  doktor przepisał mi wtedy steryd,  który brałem przez około szesnaście lat.  Miewałem częste ataki alergii trwające kilka dni.  Zacząłem  picie soku noni  sok  i  po około sześciu miesiącach ataki alergii pojawiały się o wiele rzadziej  i  nie  były  takie dokuczliwe.  Już od około trzech lat  nie  muszę używać leków.  Każdy  letni  wietrzyk  jest  teraz  dla  mnie,  jestem  bardzo szczęśliwy i zachwycony tym co sok noni uczynił. Jestem też wdzięczny przyjacielowi który pomyślał o mnie aby mnie wprowadzić do tego tematu. 

--Tim H., Canada 28 czerwca 2003 
     
purepotentiality@sympatico.ca

 

Mam alergie prawie na wszystko. Zawsze miałam swędzące, wodniste oczy i katar. Nie mogłam nigdzie iść bez kleenexu. Stał się  moim  stałym  towarzyszem do czasu kiedy ktoś mądry opowiedział mi o soku noni. Już po pierwszym tygodniu zużywania tego  soku  nie  musiałam  korzystać  z  kleenexu.   Moje alergie przeszły zupełnie.  Dziękuję Panie za stworzenie dla nas tego cudownego owocu. 

--Vanessa N., CAN 12 luty 2002

 Zamówienie Soku Noni - Kliknij

W  1985r  rozpoznano  u  mnie  fibromyalgię  (ból włókien mięśniowych).  Osoby  które  mają fibromyalgię cierpią na rozmaite objawy,  przede  wszystkim  skarżą  się  na ból  i  zmęczenie.  Ja  oprócz  ciągłego  bólu  i  zmęczenia,  miałam zaparcia, częste oddawanie  moczu,  bardzo  suchą  skórę,  grube włosy, słabe paznokcie, słabe krążenie i alergie przez cały rok. Miałam także cały  czas  przewlekłą  grypę.  W  lutym  2000  okazało  się że mam artretyzm w stopach, który powodował ogromny ból. Nie mogłam chodzić lub stać przez dłuższy czas. 
Od  6  lat  nie mogłam robić moich prac domowych ani pracować w ogrodzie. Jedynymi ćwiczeniami jakie byłam zdolna robić, było łagodne rozciąganie i terapia w basenie. Mięśnie stały się bardzo sztywne i nie mogłam stać wyprostowana. Wchodzenie i schodzenie  po  schodach  stały  się  bardzo  trudne a  wchodzenie  i  schodzenie  na  schody  ruchome  stanowiło  naprawdę wielkie wyzwanie. Musiałam pracować 45 godzin w tygodniu by zarabiać na życie. Byłam jednak tak wyczerpana pod koniec dnia i tygodnia pracy że nie byłam w stanie robić nic więcej ponad konieczne sprawy i niedzielne pójście do kościoła.  Często musiałam  odmawiać  różnych  dodatkowych  zajęć  z  powodu  zmęczenia  i  bólu.  Próbowałam wielu leków na ból zarówno farmaceutycznych jak i naturalnych. Nic nie pomagało. Jestem pozytywną i wesołą osobą, ale były czasy, że czułam się bardzo smutna z powodu moich zdrowotnych problemów. 
Pod koniec kwietnia, mój przyjaciel pokazał mi sok noni. Byłam bardzo sceptyczna, myśląc że to jest właśnie tylko przynęta by sprzedawać coś.  Piłam  wiele  soków  owocowych  w  życiu  ale żaden z nich nigdy nie pomógł mi na ból. Jednak ponieważ to przyjaciel mi go polecił, zdecydowałam się spróbować.  Co miałam do stracenia?  Na początku maja 2000, zaczęłam pić jedną uncję rano i jedną uncję  wieczorem.  Po trzech dniach zauważyłam przyrost energii i już nie czułam się wyczerpana.  Myślałam jednak  że  to  wcale  nie  sok działa,  ale to  ja  tak  bardzo chcę  żeby tak się stało. Kontynuowałam jednak picie soku i po 3 tygodniach czułam się cudownie.  Zamówiłam  skrzynkę  żeby  sprawdzić  czy to nadal będzie trwać i mnie zdumiewać, no i co jeszcze może dla mnie zrobić. Poprosiłam moją mamę, żeby ona też zaczęła pić sok i ona też doświadczyła pozytywnej zmiany. 
Po 3  miesiącach  picia  soku  noni  fibromyalgia  i  artretyzm  przeszły  Mam  dużo  energii. Potrzebuję tylko 6 do 8 godzin snu zamiast  10  godzin jak  w  ciągu  ostatnich 15 latach.  Nie  mam  już  zaparć!  To  samo  z częstym oddawaniem moczu . Moje paznokcie ponownie są różowe (co wskazuje na poprawę w krążeniu) i stały  się  mocniejsze.  Mój fryzjer powiedział, że moje włosy wygląda zdrowo.  Skóra  nie  jest  już sucha i łuskowata, ale miękka. Stoję bardziej prosto, chodzę lepiej, sprzątam mój dom z energią zbywający i czuję jak bardzo się odnawiam. Już nie biorę środków zmiękczających, melatoniny na sen, leków na alergie czy witamin. Codziennie dziękuję Bogu za sok noni za to że tyle pomógł mojej mamie i mi. 

--Lynn N., USA grudzień 2000 

 

Piję sok noni i muszę powiedzieć, że moja energia i stan ducha podniosły się od pierwszego dnia. Mój partner, który też pije sok już nie cierpi na objawy alergii i uciążliwy kaszel który zawsze miał! Jakim darem jest ten sok!!! 

--Janet K., USA 12 listopad 2002 

 

Zanim  rozpoczęłam  pić  sok noni, cierpiałam na codzienne bóle głowy i migreny co najmniej dwa razy w miesiącu lub częściej. Miałam także spore problemy z zatokami i alergia oraz artretyzm w plecach i ramionach. Między trzecim a czwartym miesiącem picia soku noni zauważyłam duży zwrot w moim stanie zdrowia.  Od  lutego  2001  nie  miałam bólu głowy czy  jakiegokolwiek bólu  innego rodzaju . Jest tak wspaniale bez codziennego bólu głowy.  Mój artretyzm także złagodniał.  Dziękuję Bogu za sok noni. 

--Shirley M., USA 21 kwietnia 2001 

 

Nigdy nie znałam produktu, który by tak działał jak sok noni. Rok temu, miałam chroniczne zapalenie oskrzeli, straszne alergie, problemy z zatokami, artretyzm w obu kolanach i rękach, problem z dwoma dyskami w dole pleców i ból ramion i szyi. Lekarze mówili mi że potrzebowałam zamian chirurgicznych kolana już ponad 20 lat temu ale obecnie nie byłam na operację dobrym kandydatem z powodu mojego wieku. Zalecano mi jakieś leczenie i przebywanie w cieple. Dowiedziałam się, że moje życie nigdy nie będzie lepsze niż było obecnie i że muszę żyć z ciągłym bólem i 75 kilogramami wagi której nabrałam przez lata bezczynności i bólu. 
Przyjaciel skierował mnie do Dr Henry by pomógł mi na ból kolana. Po paru miesiącach leczenia, doktor mówił mi że potrzebuję dużo chodzić dla ćwiczeń (było to dla mnie trudne) i wyciągać się na podłodze. Śmiałam się z niego i mówiłam mu że gdybym położyła się na podłodze to już nigdy nie wstałabym. Zaczynałam chodzenie i rozciąganie na moim łóżku. Podczas kuracji Dr. Henry po około 4 miesiącach, zaproponował mi sok noni. Zaczęłam branie 4 uncji (60ml) dziennie (2 uncje rano i 2 uncje wieczorem). Wyniki okazały się zaskakujące. 
Wkrótce miałam więcej energii i zaczęłam robić więcej rzeczy niż mogłam robić w ostatnich latach. Artretyzm w moich rękach odchodził, i już nie miałam jakichkolwiek oznak zapalenia oskrzeli. Wstrzymałam branie 3 Tavist D’s dziennie na moje zatoki i alergie ponieważ moje zatoki i problemy z alergią minęły. Odczułam ulgę od bólu, w moich kolanach, dole pleców, ramionach i szyi. Najbardziej ekscytuję się tym , że po około 7 miesiącach picia soku noni, mam dużo energii i ulgę od bólu a także schudłam o 25 kilo. Dwa razy dziennie wyciągam się na podłodze, chodzę 4 razy na tydzień po 30 minut i gimnastykuję się 2 godziny dziennie, 4 razy w tygodniu. Jeszcze rok temu, nie mogłam się nawet podnieść. Mogę pracować 12 godzin dziennie, 5 - 6 dni w tygodniu. Wstaję około 5 rano każdego ranka i idę do łóżka około godz. 23 każdej nocy. Czuję się świeżo i bez zmęczenia zupełnie odwrotnie niż to było przedtem. 
Ten produkt ma cudowne własności  które mogą pomagać tak wielu ludziom. Chcę dzielić się tym z wszystkimi z którymi rozmawiam. Dziękuję Bogu za stworzenie tego cudownego owocu. Chcę podziękować Dr Henry za podzielenie się tym sokiem ze mną, który zabrał stały ból i dał mi nowe nastawienie i całkiem nowe życie. 

--Diane T., USA 29 marca 2001

   Zamówienie Soku Noni - Kliknij

Odkąd zaczęłam pić sok noni, poziom mojej energii mocno wzrósł. Mój mąż Charlie miał wirusy w płucach, które powodowały że często bywał tak zmęczony, że spał po osiemnaście godzin dziennie. Zaczął pić sok i teraz powraca do zdrowia. Kiedy wstaje, mówi że przyszedł czas na noni… tak jesteśmy oboje zachwyceni. Moja alergia już nie jest tak dokuczliwa jak kiedyś. Dziękuję noni. 
p.s. Charlie ma 82 lata. 

--Joyce S., USA 11 listopad 2002 

 

Przez siedem miesięcy miałam miesiączkę, która się nie zatrzymywała.  Byłam u mojego ginekologia,  który przepisał mi pigułki. Po 3 miesiącach brania pigułek mój  stan  się  nie poprawiał  i  poszłam  ponownie do mojej lekarki żeby mi pomogła. Wtedy ginekolog zdecydowała że muszę zacząć brać różne inne leki. Nie chcąc brać tych ,,prochów'' z powodu ich skutków ubocznych zaczęłam szukać rozwiązania moich problemów w Internecie. Przyjaciel moich rodziców opowiedział im kiedyś o soku noni i dostarczył mi informację na ten temat do mojego biura. Po przeczytaniu różnych historii, zaczęłam pić sok. Po pięciu dniach picia jednej uncji dziennie moje krwawienie zatrzymywało się. Wtedy zauważyłam także, że nie potrzebuję brać moich leków na alergię które używałam od kilku lat i mój żołądek zaczął pracować normalnie. Nie piłam już galonów pepto. Miałam więcej energii niż kiedykolwiek przedtem i lepiej spałam. Nigdy nie czułam się tak dobrze. Teraz cała moja rodzina pije sok a także  moje  konie  i  mój  pies. Wszyscy mamy swoje doświadczenia aby opowiadać o "soku". Codziennie dziękuję Bogu za to co dla nas uczynił.

--Jo Lee C., USA 25 luty 2003 
        
critter1@htcomp.net

 

Dwadzieścia jeden lat uprawiałem wschodnie sztuki walki, a ostatnie cztery lata szczególnie Gracie Jiu-Jitsu. Moje stawy i ciało było zawsze obolałe do tego stopnia, że musiałem brać leki przeciwbólowe 3-4 razy na dzień. Po sześciu dniach picia soku noni, nie potrzebuję już żadnych leków. Nie używam już także żadnych leków ani inhalatorów na alergie. Jakie wspaniałe uczucie! Nie odczuwam potrzeby brania leków. W mojej lodówce zawsze będzie butelka soku noni. 

--Jason B., USA 8 lipiec 2003 
         
bodi07@yahoo.com

 

Poznałam sok noni we wrześniu 1997. Zaczęłam pić w tym samym czasie jak miałam niepokojące wyniki badań na przewlekłe zapalenie zatok. Teraz nie muszę już korzystać z inhalatorów czy zastrzyków na alergie. Sok także pomógł moim córkom (bliźniaczkom) na dławiec krtaniowy i ciągły katar. Mój syn miał także bardzo dobre wyniki. Wszyscy mamy! Zaczęłam się dzielić informacjami o soku z każdym z kim się spotkam. Bez wątpliwości, sok noni całkowicie zmienił moje życie! 

--Dianne H., CAN 15 czerwca 2001 

 

Pijąc sok noni mogłam zmniejszyć ilość branego relievedu. Ustąpił ból cieśni nadgarstka, mężowi ustąpił ból pleców, synowi znikły problemy z astmą, córkom alergie, a wszystkim naszym dzieciom zwariowane skórne wysypki. Nawet nasze zwierzaki piją sok, od psów do jaszczurek. 

--Lyssa S., USA 21 kwietnia 2001 

 

Kiedy rozpoczynałam picie noni używałam trzech typów inhalatorów i dwa typy pigułek na astmę. Zaczęłam  noni mając nadzieję że mi pomoże, ale byłam sceptyczna, ponieważ stosowałam różne metody leczenia i  gdy chodziłam do lekarza, niejednokrotnie co miesiąc przepisywał mi inny typ inhalatora. Miałam regularne ataki astmy, które były dla mnie bardzo ciężkie. Gdy dorastałam jako alergiczka, zatkany nos nie był dla mnie czymś niezwykłym ale gdy miałam dwadzieścia dwa lata zaczęło się to zamieniać w początkowe stadium  dorosłej alergicznej astmy. Po piciu noni przez miesiąc zauważyłam małą różnicę i wstrzymałam branie pigułek. Zaczęłam także zmniejszać ilość inhalatorów, rzadko używając tylko albuterol - mój ratunkowy inhalator. Po 2-3 miesiącach odłożyłam wszystkie lekarstwa, mając od tego czasu sporadyczne ataki, które jednak  mogłam kontrolować spowolniając oddech i pijąc wodę. Po 4 miesiącach miałam ataki tylko wtedy, kiedy miałam styczność z oparami farb malarskich lub wielką ilością pyłu w powietrzu. Piję sok noni od roku i jeżeli wstrzymuję picie na jakiś czas, symptomy astmy powoli zaczynają wracać. Kiedy biorę jedną tabletkę  jednego rodzaju albo 2 uncje innego rodzaju dziennie wtedy problemy znikają. Jednak nawet jeśli nie piję noni kilka dni, symptomy astmy przez wiele dni nie wracają, ale jeśli przerwa trwa kilka tygodni symptomy powoli wracają. Kocham sok noni.

--Rachel B., USA 7 sierpnia 2002 
        
river_gallery@hotmail.com

 

Moje życie zmieniło się na zawsze w grudniu 1998. Stało się to w momencie poznania soku noni. Moja przyjaciółka Rhonda powiedziała mojemu mężowi Paulowi jak ona się czuje pijąc od pewnego czasu sok noni  i myśli że sok pomoże naszemu synowi Mitchellowi na jego poważną astmę. Byłam bardzo sceptyczna i negatywna i na początku nawet nie pozwoliłam dziecku spróbować soku. Zanim podałam go Mitchellowi,  musiałam najpierw wypróbować na sobie. Cierpiałam wtedy na infekcję oczu, poważne alergie i astmę. W nocy po mojej pierwszej uncji soku noni, miałam lepszy sen. Kiedy się obudziłam nie mogłam uwierzyć że nie potrzebuję zażyć leku na astmę a moje zaczerwienione oko było jaśniejsze! Zaczęłam brać 2 uncje dziennie i zauważyłam wiele korzyści takich jak zwiększenie energii, koniec z bólami pleców i nóg, dobre samopoczucie i ulgę od astmy i alergii. Mając tyle pozytywnych zmian zdrowotnych oczywiście podzieliłam się tym z całą moją rodziną. Mój mąż i czworo dzieci w wieku 20, 15, 13 i 9 piją 1-2 uncje dziennie i wszyscy odczuli poprawę zdrowia. Najbardziej dramatycznie było z moim 15 letnim synem Mitchellem. Jego największy problem – astma – dwa razy kosztował go niemal życie. Sok noni jest jedynym suplementem zdrowotnym, który mógł brać poza sterydami. Liczymy na to, że kontynuując używanie soku noni, efekty uboczne długiego używania sterydu mogą się odwrócić. 
Mówię wszystkim " JEŻELI MACIE ZDROWIE MACIE WSZYSTKO". Jeśli nie spróbujesz nie wiesz co tracisz! Moja rodzina i ja będziemy kontynuować picie soku noni codziennie. Stał się on częścią naszego życia. 

--Valerie., Canada 8 luty 2002

 

Witam serdecznie, może również podzielę się doświadczeniami ze sokiem noni. Na początku byłem bardzo sceptyczny co do soku i jego możliwości. Ale jestem człowiekiem otwartym i byłem gotów przetestować go na sobie i mojej rodzinie, głównie z myślą o moim synku.

Mój syn od urodzenia bardzo często chorował i odwiedzaliśmy lekarza co kwartał regularnie. Głównym problemem oprócz przewlekłej choroby oskrzeli, alergia skóry i alergiczna astma .

Od momentu kiedy mój syn zaczął pić sok NONI, tzn. na początku 3 x dziennie po 30 ml. przez okres miesiąca. Po miesiącu zauważyliśmy że swędzenie skóry ustaje, po następnym okresie miesiąca nie było ataków astmy . Zredukowaliśmy dawkę do 1 x dziennie 30 ml.

W tym okresie nabawił się jeszcze przeziębienia z gorączką 39 stopni, otrzymał w tym momencie zwiększoną dawkę soku noni tzn. ok. pół szklanki i po ok. 30 min. gorączka spadła, przespał noc bez problemów i po dwóch dniach był już na nogach, co było wcześniej nie do pomyślenia. Od tego momentu nie był jeszcze chory, nie żadnych problemów ze skórą i z astmą , po prostu nie był jeszcze chory. SUPER.
Pijemy wszyscy w domu sok NONI dziennie dawkę 30 ml. i naprawdę czujemy się bardzo dobrze. Sok ten stał się dla nas częścią naszego życia.

Na zakończenie chciałbym jeszcze powiedzieć że, w czasie testowania tego soku przeczytałem trzy książki na temat NONI, radzę każdemu również to zrobić.

--Piotr - Polska

 

Moja żona ma alergię na sierść kotów i psów, kiedy znajdowała się w jakimś pomieszczeniu w pobliżu kota lub psa momentalnie zaczynała kichać. Zaczęła się u niej już rozwijać astma. Kilka tygodni wcześniej zamówiła sok noni dla mnie ze względu na moje nadciśnienie, ale jej nie smakował więc sama go nie chciała pić. Kiedy będąc u znajomych zaczęły się jej alergiczne problemy zauważyła że nie zabrała ze sobą inhalatora. Pamiętając o tym, ze żona powiedziała ze nie będzie pić soku Noni, szepnąłem przyjaciołom „Dajcie jej mały „strzał” Noni”. Nie mogła zaprotestować, wypiła ok. 30 ml soku Noni i mniej więcej po minucie wszystkie objawy alergiczne zniknęły. Ciężko nam było to zrozumieć. Przyjaciel powiedział – „Widzieliśmy mały cud”. Od tej pory żona regularnie pije sok noni z Tahiti.

--Andre B., Canada październik 2003

 


Noni lecznicza roślina wszechczasów napis

Noni Sok Noni Medycyna naturalna Zdrowie
| NONI - co to jest | Historia NONI | Tam gdzie rośnie najlepsze NONI | Składniki NONI | Irydoidy w soku NONI | Działanie NONI | Fenomen NONI |
| Zastosowanie NONI | Dawkowanie NONI | Przełom ozdrowieńczy NONI | Badania naukowe NONI | Lekarze o NONI | Opinie stosujących sok NONI |
| Wybór soku NONI | Literatura NONI w językach obcych | Literatura NONI w języku polskim | Film NONI | Zamówienie NONI | Medycyna naturalna |
| Suplementacja diety | Zdrowie |